Jump to content
Dogomania

!!POMOC DLA PRZYTULISKA W ZIELONCE k. WAWy!!!


elainfo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta strona z pierwszego postu nie działa, też chciałam obejrzeć a tu d....
Myślę że tak, parę lat temu przekazałam 1%.
Nie mam pojęcia :-D


Edit. już chyba wiem. Patrząc po poście #9.
ul. Wesoła 4
I z postu adres Zielonki [url]http://www.zielonka.pl/index.php?what=&id=0&ac=117&xid=0[/url] Po prawej stronie internetowy Plan Miasta.

Edited by anetta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryjonek']hej
mogę spróbować coś pomóc, ale mam kilka pytań, a nie mam kiedy czytać całego wątku od początku:
czy fundacja/przytulisko ma jakąś stronę internetową?
czy rzeczywiście są OPP?
jak tam trafić?[/QUOTE]
Zawsze to byłoby super, gdyby ktoś tam podjechał, zobaczył, porozmawiał, zrobił zdjecia.......

Link to comment
Share on other sites

Najpierw trzeba zadzwonić do Pani Joanny i ustalić ewentualny przyjazd: 507-132-363. Adres podany powyżej to nie schron tylko dom prywatny. Pani Joanna ma psy w różnych miejscach w hotelach, w DT i innych - nie ma jednego miejsca w którym są wszystkie psy.

Fundacja jest OPP i można na nią przekazać 1% FUNDACJA W OBRONIE ZWIERZĄT MAJA KRS: 0000181120

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ysmay']do końca tygodnia dysponuje samochodem więc moge podjechać porobić fotki, tylko nie wiem czy są nadal potrzebne[/QUOTE]

na pewno potrzebne są aktualne zdjęcia, jeżeli mogłabyś zrobić zdjęcia i przesłać do mnie to psiaki miałyby wieksze szanse na adopcje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Odwiedziłam dzisiaj przytulisko wraz z TŻem. A w zasadzie byliśmy tylko pod bramą, gdyż nie zostaliśmy wpuszczeni z uwagi na to, że było już ciemno i psy biegały luzem. Zawieźliśmy ponad 50kg karmy, i inne potrzebne rzeczy. P. Joanna była nam b. wdzięczna, aczkolwiek jak powiedziała przy 30 psach wystarczy to jedynie na kilka dni... Pomoc jest bardzo potrzebna, gdyż ma ona 6 tysięczny dług w hurtowni karmy dla zwierząt, potrzebuje pieniędzy na wykarmienie ich, weta, w dodatku ma zwierzaki na płatnych tymczasach, a wpłat na fundację jest coraz mniej.
Może uda nam się przywrócić wątek do życia, a co za tym idzie, również pomoc dogomaniaków? Podaję FB fundacji - tam nr konta i info o zwierzakach: [url]https://www.facebook.com/pages/Fundacja-w-Obronie-Zwierząt-MAJA/133890806625286[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...