Jump to content
Dogomania

Płock 12-13 maja 2007r.


sylwekw

Recommended Posts

Przyglądałem się uważnie wszystkim wątkom w kategorii "Wystawy" i nie zauważyłem nic na temat tej wystawy więc chyba nie powielam tematu.

A pisze, bo dziwię się, że do wystawy już tak niedługo a tu Cisza. Frekwencja wśród akit też niewielka więc się zastanawiam czy coś nie tak, czy ja czegoś nie wiem.

A tak przy okazji będę jechał z Warszawy sam z moją psiną i może znalazłoby się jakies miejsce w naszym samochodzie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faktycznie cisza, a termin wystawy zbliża się wielkimi krokami :razz:

Frekwencja też raczej mała ale to można usprawiedliwić innymi wystawami w terminie Płocka, np. Krosno, Jelenia Góra czy Manowo ;)

Ja w prawdzie zgłosiłam moje psice, ale jak nie znajdę transportu to chyba nie pojadę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']My bedziemy w obydwa dni z naszym weterankiem :multi:[/quote]

No to fajnie, będziemy mieli okazję spotkać naszego pierwszego nauczyciela. Nie wiem jak Shojo ale ja ciągle pamiętam, że przed naszą pierwszą wystaą to właśnie Ty udzialałas nam rad i wskazówek no i pierwsza wystawa to była z pożyczoną od Ciebie ringówką :-).

Do zobaczenia w Płocku.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ale chyba przyniosla Wam szczescie? :cool3: Ta ringowka i dla mnie jest szczesliwa, zreszta to chyba moja druga ringowka.

Z tego co pamietam na stadionie w Plocku nie bardzo jest sie gdzie skryc przed sloncem, czy ew. deszczem, dlatego proponuje wziac parasole albo namiociki jakies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']....
Z tego co pamietam na stadionie w Plocku nie bardzo jest sie gdzie skryc przed sloncem, czy ew. deszczem, dlatego proponuje wziac parasole albo namiociki jakies ;)[/quote]


Haha, chyba na mało którym stadionie jest się gdzie schronić przed słońcem ..

ale dzięki bo to bardzo cenna uwaga dla mniej doświadczonych wystawców ... przyznam, że ja bym nawet nie pomyślał, ze to już prawie lato i trzeba się zabezpieczyć przed słoncem ... no ale tu wychodzi mój brak doświadczenia :-)



[B]ktrebor[/B] ... ale Ty będziesz?

Link to comment
Share on other sites

No niestety, taki "urok" stadionow, ale nie wszystkie na szczescie wystawy "pod golym niebem" tak wygladaja. W Sopocie jest super- choc to nie stadion a wyscigi. Ja zapamietalam zeszloroczny deszczowy plock, skryc mozna sie bylo tylko na trybunach, przemokly mi buty i spodnie do kolan :shake:

No ale dosc narzekania, trzeba zabrac namiot lub parasol- szczegolnie jak sie ma takie futrzaki jak my :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Haha, chyba na mało którym stadionie jest się gdzie schronić przed słońcem ..

ale dzięki bo to bardzo cenna uwaga dla mniej doświadczonych wystawców ... przyznam, że ja bym nawet nie pomyślał, ze to już prawie lato i trzeba się zabezpieczyć przed słoncem ... no ale tu wychodzi mój brak doświadczenia :-)



[B]ktrebor[/B] ... ale Ty będziesz?[/quote]

Ja zostaję na działce z całą bandą. Do Płocka jedzie Hayne.

Kurcze, tego posta mi też zeżarło. [B]sylwekw[/B] a PW ode mnie to też pewnie nie dostałeś po awarii dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam prośbe do osób jadących z warszawy do Płocka 13.05 czy ktoś z Was miał by miejsce w samochodzie dla 1 osoby i grzecznej suki AST ?? Bardzo prosze o kon. 502556829 ( niestety nie mam stałego dostępu dfo neta )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...