Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tila przespała obok Pańci spokojnie całą noc:)
Wczoraj była niespokojna , nie bardzo chciała przebywać w domu...
Przyzwyczaiła się do dużej ilości psów....
Na szczęście jest duży ogród i zgryźliwy:) sznaucerek do towarzystwa:):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest mager51

Zarabiam pieniądze tu:

[url]http://www.learnmoneystrategy.com/JohnTayds/[/url]

zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mager51']Zarabiam pieniądze tu:

[URL]http://www.learnmoneystrategy.com/JohnTayds/[/URL]

zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle ;)[/QUOTE]

Myślę że nie jest to odpowiednie miejsce na zamieszczanie takich ogłoszeń. My tutaj staramy się pomagać psom.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam jeżeli ktoś jest z Bielska i przepraszam za spamowanie.

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Uważajcie !!!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Do wszystkich osób, które posiadają psy. W okolicach Starego Bielska jakaś osoba podtruwa psy. Niedawno ktoś otruł psa sąsiada niestety nie udało się go uratować. Wczoraj najprawdopodobniej ktoś próbował otruć mojego psa ale na szczęście łapczywość mojej suczki bardzo się przydała ponieważ nie pogryzła dobrze kawałków i zwróciła je. Szybka reakcja podanie leków i cały czas obserwacja, dziewczyna czuje się dobrze. Dziś dostałam wiadomość o trzeciej próbie otrucia psa na ulicy Nad Potokiem. Wiec zachowajcie czujność.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Umówiona jestem z Panią na sobotę. Trzymajcie bardzo mocno kciuki.[/QUOTE]

Longue jak wizyta?

[quote name='Olena84']O 10 nadal byla widziana na ursynowie, kolo kina, dziewczyny tam jezdza na rowerze, czyli ona od 3 dni sie trzyma tego rejonu[/QUOTE]

Czy ktoś sprawdza na bieżąco, od razu jak tylko pojawiają się wieści?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Wklejam jeżeli ktoś jest z Bielska i przepraszam za spamowanie.

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Uważajcie !!!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Do wszystkich osób, które posiadają psy. W okolicach Starego Bielska jakaś osoba podtruwa psy. Niedawno ktoś otruł psa sąsiada niestety nie udało się go uratować. Wczoraj najprawdopodobniej ktoś próbował otruć mojego psa ale na szczęście łapczywość mojej suczki bardzo się przydała ponieważ nie pogryzła dobrze kawałków i zwróciła je. Szybka reakcja podanie leków i cały czas obserwacja, dziewczyna czuje się dobrze. Dziś dostałam wiadomość o trzeciej próbie otrucia psa na ulicy Nad Potokiem. Wiec zachowajcie czujność.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Ania mi wczoraj mówiła. Dobrze,że psiaki czują się dobrze. Psycholi i kanalii nie brakuje ...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ania mi wczoraj mówiła. Dobrze,że psiaki czują się dobrze. Psycholi i kanalii nie brakuje ...:([/QUOTE]

Nie wiem co komu te psy przeszkadzają, strach zostawić dziewczyny w kojcu bo jak zobaczy że się mu nie udało to spróbuje jeszcze raz.
Policja chce dowodów i najlepiej jakby złapać takiego i zaprowadzić do nich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...