Jump to content
Dogomania

2 z 23 żyć jedzie do radysów - 20 już jest bezpiecznych, mamy czas do 27.05.13 r


longue

Recommended Posts

[quote name='ewu']Tila w sobotę będzie już w Krakowie.
W niedzielę pojadę do Anetki i poznam moją cudną podopieczną:)Hotelik Anety jest bardzo fajny i pieski mają tam wszystko czego potrzebują:)[/QUOTE]

Ewu jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Tila w sobotę będzie już w Krakowie.
W niedzielę pojadę do Anetki i poznam moją cudną podopieczną:)Hotelik Anety jest bardzo fajny i pieski mają tam wszystko czego potrzebują:)[/QUOTE]

Ja ją podrzucę do Anetki, a przy okazji odwiedzę mojego Baksika, będę miała pretekst ;)

Link to comment
Share on other sites

Longue, ogłoszenia Miodka zrobione, z tym, że ok.10-15 portali z tych 70 nie pozwoliło mi się zalogować, więc niestety trzeba będzie kliknąć w potwierdzenia ogłoszeń, które przyszły na maila i około 5 w ogóle nie pozwoliło mi zamieścić ogłoszeń :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']na transportowym napisalas tez?[/QUOTE]

Zaraz pisze i dzwonie do jubu bo on psiaki wozi

[quote name='longue']Dokładnie, dokładnie intensywnie szukamy. Olena84 z całego serca bardzo tobie dziękuję jesteś wspaniała.[/QUOTE]

To sie okaze czy mu krzywdy tym transportem nie zrobie

Link to comment
Share on other sites

Transportowy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243692-PILNIE-TRANPOSRT-1-2-VI-SIEMIATYCZE-BIA%C5%81OGARD-%28ew-Warszawa-Koszalin%29?p=20887512#post20887512[/url]

Są prawdopodobnie 3 osobry ktore wożą psiaki miały by czas, ale koszty....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Longue, ogłoszenia Miodka zrobione, z tym, że ok.10-15 portali z tych 70 nie pozwoliło mi się zalogować, więc niestety trzeba będzie kliknąć w potwierdzenia ogłoszeń, które przyszły na maila i około 5 w ogóle nie pozwoliło mi zamieścić ogłoszeń :/[/QUOTE]

Kochana bardzo gorąco tobie dziękuję. Kurcze nie wiem co jest z tymi niektórymi portalami zaraz będę aktywować ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']Kochana bardzo gorąco tobie dziękuję. Kurcze nie wiem co jest z tymi niektórymi portalami zaraz będę aktywować ogłoszenia.[/QUOTE]

Ja też nie:/ Pokazywał mi się komunikat, że mail/login lub hasło nieprawidłowe, a na niektórych w ogóle nie pojawiała mi się możliwość zawarcia danych w tabelce, tylko pusta strona i na końcu zapisz, tyle że nie było czego zapisywać :/
Czy jeszcze jakiś psiak jest do ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja też nie:/ Pokazywał mi się komunikat, że mail/login lub hasło nieprawidłowe, a na niektórych w ogóle nie pojawiała mi się możliwość zawarcia danych w tabelce, tylko pusta strona i na końcu zapisz, tyle że nie było czego zapisywać :/
Czy jeszcze jakiś psiak jest do ogłoszenia?[/QUOTE]

Na obecną chwilę wszystkie psiaki mają robione ogłoszenia.

Wklejam link do petycji do podpisania proszę jeżeli możecie to podpiszcie się pod nią:

[URL]http://www.activism.com/pl_PL/petycja/ratujmy-przytulisko-dla-bezdomnych-zwierz-t-w-siemiatyczach/44100[/URL]

A tu Miśka latający pies :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945424_338059672986545_1356802788_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Tila u Anetki:) 15 kg to ona nie waży:) Spora sunia ale niezwykle ułożona i dużo ładniejsza niż na fotkach.
Trzeba jej zrobić dobre zdjęcia i ogłaszać:)
Sympatyczna mordunia:)[/QUOTE]

Ewu bardzo się cieszę, super że dojechała :) Jeszcze raz bardzo tobie gorąco dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Tila szaleje w ogrodzie z psiakami. Bardzo wesoła i towarzyska:)
Za to druga sunia , która właśnie przyjechała do Anety wpakowała się pod schody i umiera tam ze strachu...
Wielka , czarna kupka nieszczęścia..:(

Link to comment
Share on other sites

Wątek Maksa:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243762-Maks-ratowany-przed-Radysami-zbiera-na-transport-do-hotelu-potrzeba-prawie-600z%C5%82!!!!!?p=20894473#post20894473[/url]

Bazarek cegiełkowy Maksa:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243760-Pom%C3%B3%C5%BC-nape%C5%82ni%C4%87-PUSTY-BAK-bo-Maks-nie-pojedzie-do-hotelu-i-trafi-do-Radys-do-3-06?p=20893999#post20893999[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Tila szaleje w ogrodzie z psiakami. Bardzo wesoła i towarzyska:)
Za to druga sunia , która właśnie przyjechała do Anety wpakowała się pod schody i umiera tam ze strachu...
Wielka , czarna kupka nieszczęścia..:([/QUOTE]

Bardzo się cieszę, wiedziałam, że będą z niej ludzie ;)
Sunia była troszkę wystraszona, ale poza tym bardzo grzeczna, no i wyglądała na ciekawską, bo już od samego początku chodziła po ogrodzie, wąchała, ale od czasu do czasu do nas podchodziła, jakby nie była pewna- chce żeby mnie pogłaskali czy nie :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Kopiuję wpis z hoteliku:[/B]
"Tila jest bardzo fajna.
Przychodzi do głaskania, super dogaduje sięz pozostałymi psami. Bezproblemowa psna.

Natomast czarna to kupa strachu :-(
Jest bardzo wystraszona, nie pozwala do siebie podejść. Jak próbuję się zbliżć do niej na odległość 3 - 4 m to ucieka i szczeka na mnie. Do innych psów jest ok. Mam nadzieję, że mnie szybko polubi ;-)"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...