Jump to content
Dogomania

Zakopane 5.08.2007


czikot

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety pawilonu mieć nie będziemy :shake: Bo TZ go obejrzał i okazało się, że jest brudny i podarty i wstyd byłoby się z takim pokazać.

Będziemy mieć tylko duży parasol i namiocik iglo.

O 3 w nocy ruszamy :cool3:

Mam nadzieję, że zobaczymy sie wszyscy na sobotnim spacerku. Jakby się zmieniły plany do tego czasu to proszę o jakiegoś smsa na 693-545-982

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Dostaliśmy dzisiaj potwierdzenie :) Han dzieki za pożadnie zaklejona koperte :)[/quote]


troche się obijają w Krakowie na poczcie, ja dostałam juz wczoraj a do Zakopca mam 400 kilometrów:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Niestety trzeba odstać swoje , numerki , katalogi i karty oceny do odebrania na miejscu. Kartę oceny trzeba potem oddać na ringu.
Tak samo było w N.Targu.[/quote]


aha - wszystko jasne :) rozumiem

nie ma sprawy - pytalam bo pierwszy raz sie spotkalam ze numerek odbiera sie osobiscie na wystawie ( wraz z karta)

pozdrawiam i dozobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że zapomniałam o rodowodach:mad: . Dzięki za przypomnienie:Rose:
A tak dla ścisłości - to nie za duże masz wymagania przypadkiem z tą czerwoną kostką, co???:evil_lol: :lol: Rozumiem kostka... Ale czerwona to już przesada! Skąd ja Ci o tej porze roku czerwoną kostkę wytrzasnę???:lmaa: :hmmmm: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

no wiesz :diabloti: na szarej to bialy psiak sie zle prezentuje :lol!: na bialej by sie zlał :wink: a czerwona ladnie by podkreslila jego zalety :) a do tego flaga polski by sie zrobiła :D :ylsuper: a czarna odpada bo szybko by sie nagrzala :D :hand:

P.S. bardzo prosze za przypomnienie :) :-)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzenia nie dostałam, ale myślę, że nie będzie kłopotów, mam druczek zapłaty. Tylko irytuje mnie sytuacja, zszyłam do zgłoszenia wszystkie kopie championatów i zapomniano dodać championatów z 2 krajów oraz interch. Sama wypełniałam zgłoszenie i drukowanymi literami napisałam wszystkie tytuły, jest to do sprawdzenia. Nie zapomniano tytułów konkurenta...... Mam nadzieję, że nie będzie to miało wpływu na wysokość opłaty, bo więcej na pewno nie zapłacę. Napisałam już do oddziału i liczę na przeprosiny na piśmie, błąd jest pisemny. Liczę na dobrą nie "góralską" atmosferę przy wyjaśnianiu błędu oddziału.

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie... Sama nie lubię jak się pomija tytuły mojego psa - jestem "pedantką". To jest takie małe a jakże cieszy i dodaje "animuszu". :loveu: Poza tym jestem totalną snobką i egoistką więc lubię, gdy cały rząd tytułów widnieje w katalogu. :cool3: Poza tym prestiż, rzecz jasna. Zapewne wystarczy jak będziesz miała potwierdzenie wysłania wszystkich detali i sprawa się wyjaśni. W tej sytuacji ma to znaczenie bo "intery wchodzą za free" zazwyczaj. Więc wiadomo.... Ale poza tym, kto chce wiedzieć to i tak się dowie o tytułach, itp... i na pewno wygra - zdaniem sędziego - lepszy psiak w danym dniu bez względu na ilość wpisanych tytułów do katalogu. Więc spoczkos;) . Bez awantur, wystarczy z kulturą i stoickim spokojem podejść do sprawy i wyjaśnić niedopatrzenie. Psu to przecież nie ujmuje urody i doskonałości. Zakopiański oddział jest jednym z najbardziej kulturalnych w Polsce, więc nie ma sensu "bić piany" zawczasu:roll: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Han mam pytanie co do podłoża jakie będzie na stadionie :) czy będzi to trawa aż tak krótko skoszona jak w NOwym Targu czy może dla ozdóbek rozwina dywan ?? czy jakieś inne równiejsze podłoże niż trwa :D ??[/quote]

Trawka niestety ale razem z jedną panią od "ozdóbek" zgłosiłyśmy panom w związku, którzy mają przygotować ringi, że ma być udeptana. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...