Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Katia

jak znaleźć właściciela?

Recommended Posts

Mam pytanie.

Do koleżanki przybłąkał się pies, posiadacz czipa. Dostała numer telefonu, który okazał się nieaktualny. No i po herbacie, bo pozostałe dane utajnione.

Czy ktoś wie, co można zrobić, by dorwać gościa? Panna nie chce oddawać psa do schronu (co dobrze o niej świadczy:), ale nie bardzo ma możliwość przechowywania dużego zwierza do czasu odnalezienia właściciela (o ile się znajdzie).

Z góry dzięki za wszelkie info:kiss_2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chip powinien zawierac dane wlasciciela(wlacznie z adresem).Pytanie kto bedzie odczytywal chip i czy udostepni je osobie postronnej.Slyszalem juz ,ze straz miejska odmawiala.Jezeli jest to pies rasowy,mozna sprobowac odnalesc hodowce.Jezeli sie nie myle,w chipie powinna byc rowniez informacja o wecie ktory mu go wszczepil.Jest tez baza danych zachipowanych psow (jezeli wlasciciele zarejstrowali do niej swojego psa) .Jak ona dziala w praktyce ,trudno mi powiedziec. Edited by jez

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może wysłać maila do właściciela strony gdzie jest zarejestrowany pies?
[URL]http://www.identyfikacja.pl/www/?page=[/URL] tu przykład takiej strony, na górze strony wpisany jest KONTAKT - można napisać, że znalazłaś psa z takim nr chip i oni powinni skontaktować się z włascicielem. Mają dostęp do wszystkich danych osoby rejestrującej psa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×