Jump to content
Dogomania

Katia

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Katia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Hej, są jakieś nowe foty (wlepiam mu ogłoszenia tu i tam)? I czy Pimpek nie ma już strony? Próbowałam na nią wejść i guzik :( Uściski dla psistojniaka :*
 2. Wprawdzie nie byłam u lekarza, ale z objawów wnioskuję, że mam ospę. Krosty-pęcherzyki mam m.in. na twarzy, którą mój pies (i niektóre szczurcie) lubi wylizywać. Czy powinnam odpędzać? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
 3. Dzięki, przekazałam informacje, zobaczymy, jak się sprawa wyklaruje.
 4. Mam pytanie. Do koleżanki przybłąkał się pies, posiadacz czipa. Dostała numer telefonu, który okazał się nieaktualny. No i po herbacie, bo pozostałe dane utajnione. Czy ktoś wie, co można zrobić, by dorwać gościa? Panna nie chce oddawać psa do schronu (co dobrze o niej świadczy:), ale nie bardzo ma możliwość przechowywania dużego zwierza do czasu odnalezienia właściciela (o ile się znajdzie). Z góry dzięki za wszelkie info:kiss_2:
 5. Nie znam się na geografii:oops: - Wawa jest bliżej czy dalej? Prowadzę taki nieformalny "azyl" dla klatkowych, w tej chwili miejsce jest dla, powiedzmy, 5-6 "maluchów" (stały skład to dwa psiska i królewna + kot/koty na tymczasie). Jeśli żaden domek się nie znajdzie... Nie mam opcji sprawdzania codziennie skrzynki, ale podaję namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Mam nadzieję, że chłopaki znajdą coś fajnego. Powodzenia!:thumbs:
 6. Cześć wszystkim, trochę to trwało, miałam problemy informatyczne i nie tylko, ale melduję, że Ingrid ma się dobrze. W domu jest aniołem, na spacerach wręcz przeciwnie, Bruneczkiem rządzi jak stara sekutnica;) Staram się ją utuczyć, jak dotychczas bez skutku, póki co tylko wygłaskałam ją do połysku. Dorzuciłabym zdjęcia, gdybym wiedziała, jak;) Informatyczna ze mnie platynowa...
×
×
 • Create New...