Jump to content
Dogomania

Katia

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Katia

  Pimpuś już w nowym domu!!

  Hej, są jakieś nowe foty (wlepiam mu ogłoszenia tu i tam)?   I czy Pimpek nie ma już strony? Próbowałam na nią wejść i guzik :(   Uściski dla psistojniaka :*
 2. Katia

  ospa wietrzna - mogę zarazić psy?

  Dzięki za odpowiedź :)
 3. Wprawdzie nie byłam u lekarza, ale z objawów wnioskuję, że mam ospę. Krosty-pęcherzyki mam m.in. na twarzy, którą mój pies (i niektóre szczurcie) lubi wylizywać. Czy powinnam odpędzać? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
 4. Katia

  jak znaleźć właściciela?

  Dzięki, przekazałam informacje, zobaczymy, jak się sprawa wyklaruje.
 5. Katia

  jak znaleźć właściciela?

  Mam pytanie. Do koleżanki przybłąkał się pies, posiadacz czipa. Dostała numer telefonu, który okazał się nieaktualny. No i po herbacie, bo pozostałe dane utajnione. Czy ktoś wie, co można zrobić, by dorwać gościa? Panna nie chce oddawać psa do schronu (co dobrze o niej świadczy:), ale nie bardzo ma możliwość przechowywania dużego zwierza do czasu odnalezienia właściciela (o ile się znajdzie). Z góry dzięki za wszelkie info:kiss_2:
 6. Nie znam się na geografii:oops: - Wawa jest bliżej czy dalej? Prowadzę taki nieformalny "azyl" dla klatkowych, w tej chwili miejsce jest dla, powiedzmy, 5-6 "maluchów" (stały skład to dwa psiska i królewna + kot/koty na tymczasie). Jeśli żaden domek się nie znajdzie... Nie mam opcji sprawdzania codziennie skrzynki, ale podaję namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Mam nadzieję, że chłopaki znajdą coś fajnego. Powodzenia!:thumbs:
 7. Cześć wszystkim, trochę to trwało, miałam problemy informatyczne i nie tylko, ale melduję, że Ingrid ma się dobrze. W domu jest aniołem, na spacerach wręcz przeciwnie, Bruneczkiem rządzi jak stara sekutnica;) Staram się ją utuczyć, jak dotychczas bez skutku, póki co tylko wygłaskałam ją do połysku. Dorzuciłabym zdjęcia, gdybym wiedziała, jak;) Informatyczna ze mnie platynowa...
×