Jump to content
Dogomania

Azyl na Koziej


caha

Recommended Posts

to dobrze jechałaś, przed polem trzeba skręcić w prawo, potem w lewo i w lewo :)

ja jak pierwszy raz tam jechałam parę lat temu (na wizytę poadopcyjną) to skręciłam od razu w lewo i się zakopałam, i tak się zaczęła nasza przyjaźń, która przerodziła się potem w azyl hihihih

ja uprzedzę koleżankę, że możesz być, ale jeśli uda Ci się to proszę zadzwoń przed, bo wiem, że w piątek jadą na wizytę przedadopcyjną do zielonej, a ja jadę na interwencję, więc w sobotę może coś znowu wypaść ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Która Misia, bo na pierwszej stronie są dwie :hmmmm: . Widać, że zajrzałam na początek wątku, by sprawdzić aktualizację :evil_lol:, dobra robota.  Domyślam się więc, że ta pierwsza w kolejności.

Szkoda Snikersa, dwie adopcje, dwa zwroty i nadal bez domu :sad:.

tak, tak, ta pierwsza Misia, była u nas ponad rok (została przywiązana do drzewa razem z Reksem), bardzo się cieszymy z tej adopcji, bo o nią nikt nie pytał i nie dzwonił a to kochana sunia 

 

co do Snikersa,ciągle przebywa w psiej sforze, mamy kontakt i z tego co wiemy to robi małe postępy w zachowaniu, ale jest bardzo skrzywdzonym psiakiem więc nie idzie to szybko

Snikers jest bardzo emocjonalny, ciężko nad nim zapanować, w sekundę traci kontrolę i się nakręca, ciężko jest go uspokoić, do tego ciężko jest go 'rozgryźć', mamy cały czas nadzieję, że się wszystko uda i znajdzie swój dom, który go zaakceptuje i będzie chciał z nim pracować

 

Snikers został adoptowany jako szczeniak i niestety pierwsza rodzina go skrzywdziła, do tego przy oddawaniu nie powiedziała całej prawdy, więc druga rodzina, nie wiedząc o faktycznych problemach albo ich intensywności, jeszcze to utrwaliła, niestety nie chcieli z nim pracować, tylko od razu go oddali

kiedy trafił do mnie dopiero wszystko wyszło na jaw, niestety bez specjalisty nie ma szans na jakąkolwiek adopcję :(

Link to comment
Share on other sites

maluchy na początku były bardzo wystraszone, ciężko było zrobić im zdjęcia, ale chwila wystarczyła i się rozbrykały

 

szara raczej duża nie powinna być, największa z nich jest biało czarna, nie widziałam matki, koleżanka mówi, że w typie teriera, mi szare przypominają sznaucery, na pewno maluchy są wielorasowe hihi

Link to comment
Share on other sites

z dobrych wieści to Reks znalazł dom

z tych gorszych, to znowu przybyło nam zwierząt

 

kolejny szczeniak (znaleziony pod śmietnikiem) - Mozart

qt654_Mozart.jpg

 

kotka mieszkająca w kotłowni - Clio

nq363_clio_4.jpg

 

Misio - pies, dla którego pośredniczyliśmy w adopcji, niestety przed wyjazdem do domu pan się rozmyślił i pies został u Nas

 

hm767_misio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chanel miała domek, ale niestety nie polubiła już tam mieszkającej kotki, więc rodzina po kilku miesiącach 'walki' zdecydowała się jednak szukać ponownie dla niej domu

Chanel musi być jedyna w domu, za to Clio jest bardzo towarzyska :)

Link to comment
Share on other sites

szczeniak Edgar znalazł już dom, tak samo jeden z kociaków Wasyl

niestety, dzisiaj wróciła do nas Sisi, bo pan nie chciał wysterylizować, a wręcz chciał kociaka, kotka miała być niewychodząca itp.

pan oddał bez żalu w stylu "to weźcie ją sobie" :(

Link to comment
Share on other sites

jeden z królików Napoleon znalazł dom :)

 

jest jeszcze kot, który trafił do nas w ciężkim stanie, nie wiadomo czy przeżyje  :(

 

niestety kociak nie przeżył :(

 

za to z kliniki wrócił Kajtek, baliśmy się, że nie przeżyje doby, a to silny i dzielny psiak :)

ax933_mms_20141217_201041.jpg

Link to comment
Share on other sites

prześliczny a co mu było ?

Kajtek trafił do nas w stanie agonalnym, było podejrzenie potrącenie przez samochód, nie ruszał się, ledwo oddychał

w klinice przez kilka dni był pod kroplówką, ma bardzo brzydkie zęby i połamaną łapkę, niestety jego stan nie pozwalał na operację

teraz już jest lepiej, nawet macha ogonem, gdy się cieszy, okazało sie, że to wcale nie taki stary psiak, jak na początku podejrzewaliśmy

jutro się okaże, po kontroli w klinice, czy i kiedy będzie operacja 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...