Jump to content
Dogomania

Azyl na Koziej


caha

Recommended Posts

Zastanawia mnie jedno.Do Azylu jest bardzo ciężko trafić i bez Twojej instrukcji nie trafiłabym,a ludzie jakoś pod tą bramę wiedzą jak trafić.Przecież to nie jest miejsce,że ot tak przypadkiem trafiają,muszą chyba wcześniej zrobić zwiad. Masakra!

Link to comment
Share on other sites

działamy ponad 3 lata, więc większość już wie, gdzie jesteśmy, tak mniej więcej, resztę dopytają przez tel. np. bo chcą zobaczyć psa itp.

ale Ci co podrzucają to jeszcze potrafią nieraz zadzwonić i sprawdzić czy nikogo nie ma w domu ehh

 

ten ostatni psiak był mocno pokiereszowany, przez kilka dni koleżanka go łapała, bo strasznie się bał, obroża ze smyczą wisiała na drzewie obok bramy, a on się z niej zerwał

jak tylko będę wiedziała o stanie zdrowia to napiszę, albo został tak pobity albo wpadł pod samochód :(

 

muszę zrobić bazarek bo ostatnio już cienko z kasą, 

najgorzej, że zaczyna brakować nam sił na to wszystko, 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

wiecie co, ja już mam dość :(

2 lata temu adoptowana sunia, teraz do nas wraca, 

często panią spotykałam na spacerach i rozmawiałyśmy (bo mieszka w mojej okolicy), była przeprowadzona wizyta poadopcyjna, wszystko super, a nagle, parę dni temu, sunia be, 

bo przez dwa lata podobno wszystko niszczy, o behawioryście nie ma mowy,  mamy szukaj domu i koniec, 

 

ręce opadają........

Link to comment
Share on other sites

dzięki, widziałam już na fb :)

akurat kołder czy kocy trochę mamy, 

w tej chwili najbardziej brakuje nam domów, chociażby tymczasowych :( 

z jedzeniem też różnie (tu dziękujemy schronisku, bo nam od czasu do czasu pomaga)

o kasie już nie wspomnę, bo to akurat wszędzie jest ten problem
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...