Jump to content
Dogomania

Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']...
A co do twojego wieku Ewa, to ja tez bym Ci nie dala wiecej niz 19 lat :evil_lol: W stajni mieli racje :lol:[/quote]

Wiem, nieźle sie trzymam :evil_lol:. Tak na prawdę mam 31 i to żadna tajemnica :wink:.
W zeszłym roku miałam razem z moja ALDUNIĄ świętowac równą trzydziestką-zabrakło nam 6 dni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To jest ośrodek w Grotnikach 20km od Lodzi, gdzie będziemy w sierpniu na spotkaniach z J. Gałuszką. Dookoła lasy i faktycznie jest gdzie psy wybiegac.
Moje dziewczyny odsypiały ten wypad dośc długo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...
Az strach pomyslec co będzie latem, gdy bedziemy tam spędzac całe dnie :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Za kawalerami ogląda się, ze hej :evil_lol:.
Nasza kochana kobietka-kokietka...:loveu:
Ale z innymi sukami tez się dogaduje bezproblemowo.
No chyba, że któraś/któryś hula do Maszy. Wtedy nie ma przebacz! Grzebień na grzbiecie i pełna postawa bojowa! NIKT nie może skrzywdzic JEJ Maszy!!! :eviltong:

Kasiu, trzymam kciuki za JUTRO ;)!!!
Za dziś też trzymałam :kciuki:. Razem z Dotts rzecz jasna!!!

Link to comment
Share on other sites

Czort ją wie, co sadzi o byciu kobietą ;)...
Ale pogadac sobie możemy :evil_lol:!

A żeby nie było, że tylko Masza chodzi do szkoły. Dotts ma zajęcia indywidualne...z nami...i to jej w zupełności wystarcza :p. Chodzi jak złoto: zostań, stój, siad, waruj, naprzód, noga, równaj, do mnie...a ostatnio uczy się aportowac :lol:.
I NAWET LĘKÓW CO RAZ MNIEJ!!! Tylko huki są nie do przeskoczenia...i zbyt gwałtowni, obcy ludzie. Cóż, nikt nie jest doskonały ;).


A JUTRO BĘDZIE DOBRZE. MUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][COLOR=red][B]UROCZYSCIE OŚWIADCZAMY, ŻE:[/B][/COLOR][/U]
[U][/U]
[U][COLOR=red][B]DZIŚ MIJA ROK POBYTU DOTTY U NAS !!!!![/B][/COLOR][/U]
[B][U][/U][/B]
[B][U][COLOR=#ff0000]ŚWIĘTUJEMY!!!!![/COLOR][/U][/B]
[B][U][/U][/B]
:laola:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

i ja, i ja!

wlasnie przejrzalam sobie watek z przed rolku ;]
okropnie trzymalam reno w niepewnosci, czekajac na odpowiedz jakiejs innej babki... mam wyrzuty sumeinia ;]
a potem to, ze dotts smiga do lodzi oglosilam chyba na 40 postach, bo dogo szwankowala ;]

lepiej trafic nie mogla. i nie potrzeba mi bylo roku, zeby to potwierdzic
365 buziakow!

Link to comment
Share on other sites

Ja też dziś przeglądałam wątek od poczatku :eviltong:.
Kawał roboty odwaliliśmy z Dotts.

Dziś kolejne, miłe zaskoczenie.
Byłam na spacerze z sukami w lasku przy lotnisku (to nasze stałe, pod względem bezpieczeństwa i atrakcyjności super miejsce na spacery). Jesteśmy tam właściwie codziennie około godziny. Niestety mankament tego miejsca jest jeden-wystarzały. Na lotnisku jest specjalna maszyna, kóra co jakiś czas "produkuje" huki w celu straszenia ptactwa z okolic lotniska (względy bezpieczeństwa). O tyle jest to uciążliwie, ze huki te są w różnych godzinach i dniach (nie codziennie) i ciężko wyczuc kiedy będą. Niestety Dotty na huki jest bardzo wrażliwa i bardzo często zdarzało nam się wycofywac ze spaceru właśnie z tego powodu.
A dziś...NIESPODZIANKA...
Huki były i owszem, ale Dotts w ogóle na nie nie reagowała. Uparcie do przodu, pomału, nie gwałtownie i nie za wszelką cenę, ale... chyba udało nam sie ją odczulic na te wystrzały...
Ja jestem przeszczęśliwa!!!!!!!

To chyba taki jej rocznicowy prezent :loveu:.

Kasiu,
dzięki za zmianę tytułu. Nie wiem czy zasługujemu na takie określenie, ale bardzo sie staramy dac naszym sukom super dom.
Wiesz co mnie najbardziej buduje? To, że jesli dzieje sie coś niepokojącego (huki, krzyki, obcy ludzie) nasze psy nie szukaja drogi ucieczki, ale przybiegaja do mnie lub TZ i to u nas szukaja pomocy. Jesli nawet zostają pod opieką moich rodziców jest dokładnie tak samo. Nauczyły się bezgranicznie ufac przewodnikowi.

I tak właśnie ma byc!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No tak. Koniec maja już widac a ciotka Kaśka zapadła się pod ziemię :mad:.
My tu siedzimy, cały czas kciuki trzymamy, ale nawet nie wiemy czy one sa skuteczne :angryy::angryy::angryy:.
Ciotka Ty się popraw, bo pojawimy sie u Ciebie całą bandą i w doopsko damy za takie przetrzymywanie nas w niewiedzy i napięciu...

Oooo....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A Dotts nie próżnuje.

Uczy się aportowac...

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/265/518c1a4070153076.jpg[/IMG][/URL]

i chodzic po kłodach (równoważnia)...

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/219/843dcb5c4eef4375.jpg[/IMG][/URL]

Jedno i drugie wychodzi jej GENIALNIE :loveu:!!!

Link to comment
Share on other sites

o! beda mi tru grozic! phi!

nigdzie sie nie zapadlam, z reszta z kazdej dzaiury na pewno bym wystawala, bom kawal baby.
czy byly skuteczne to sie okaze, ale dzieki wielkie ;]
w przyszlym tyg, jak juz sie wyhulam :p wpadam do schronu po Orkanka


sliczna dziewuszka z Dottsa i widze, ze robicie ja na foke cyrkowa :p i dobrze

Link to comment
Share on other sites

Dotts załapała chodzenie po drzewie w ciagu kilku chwil.
Masza natomiast jest fanką skoków, więc takie chodzenie jest dla niej za nudne. Po drodze musi kilka razy wskoczyc i zeskoczyc. Zero koncentracji...urwis jeden...
Aport Dotts tez wychodzi duuuuuzo lepiej. Na komendę biegnie po piłkę zarówno w czasie jej lotu jak i dopiero po jej upadnięciu. I przynosi do RĘKI!!!
Masza gna na oslep kiedy tylko zauważy piłke u kogos w ręku. Czasami udaje jej sie przegonic piłke w locie...Masakra...Szałaput pierwszej wody.

Piłka to ulubiona zabawka obu dziewczyn, choc Dotts załapała dopiero niedawno jaka to frajda.


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/264/b58e4083f3a866e9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...