Jump to content
Dogomania

odlotowa brygada: Sara & Joy i Nadir :*


Dada

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki dziewczyny! I witam z samego rana!

Helga:
To nie sunia, a pies! :evil_lol:

Gonitwa:
Ropa zebrała się pod raną i konieczny antybiotyk... Ale sunia ma się dobrze i normalnie się zachowuje

Joyek jest mało fotogeniczny, te jego miny są na żywo tysiąc razy cudniejsze, on wie jak nas omamić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ubranko jest czaderskie. Ale powiedz mi jedno, bo mi to żyć nie daje - jak ty je Joykowi zakładasz skoro jest zapinane pod brzuchem? Chyba jakies straszne ewolucje trzeba przy tym z psem wyczyniać ;).

Ja szyję dereczkę mojemu Amonkowi, tylko ostatnio jakoś czasu nie mam żeby skończyć, a tu juz się zimno robi.

A co do ran i ropy. W ubieglym roku mój brat cioteczny został pogryziony przez psa i właśnie mu się zaczęła ropa w ranie zbierać. I co lekarz powiedział? - że ma ją sobie sam wyciskać :crazyeye:. Ja byłam w głębokim szoku. Czasem mam wrażenie że nasze psy mają lepszą opiekę medyczną niż my. Sama nie wiem czy to dobrze czy źle.

Link to comment
Share on other sites

Torpi, kochana gdyby była sprywatyzowana służba zdrowia, to i my mielibyśmy dobrą opieke medyczną. I tak musze prywatnie chodzic, albo po znajomościach do lekarza, bo inaczej to gorzej niż koszmar :cool1:
Z Sarą dobrze, antybiotyk pomógł i dzisiaj szwy zdejmują..
Co jeszcze?
Aaaa ciuszek :p, zapina się na zamek pod brzuchem, ale ma fajną zakładkę i sie włosy nie wcinają, jest też na zatrzaski, więc jak ktoś leniwy, to nie trzeba zamka zapinać

Link to comment
Share on other sites

Już wstawiam fotki:
Ubrałam psy do zdjęcia, ale jak zimno i sucho będzie, to będą tak latać. Sara ogolona, a Joek nie lubi wiatru i się kuli
Sarka:
[IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/hhh-3.jpg[/IMG]

Joyek(mój model):loveu::
[IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/hh-3.jpg[/IMG]

iiii
[IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/h-8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dada chodziło mi o to, czy nie masz problemów z przekładaniem łapek przez te nogawki/rekawki.
Ba ja mam psa z ADHD akurat i jak zorientuje się, że idzie na spacer to zaczynają się dzikie tańce, podskoki, zawodzenia, bieganie w kółko i nabijanie mi siniaków :evil_lol:. Nawet jak mu każe siedzieć to i tak kręci się na tyłku i próbuje podskakiwać :shake:. Generalnie to nie wyobrażam sobie jakbym mu miała w coś takiego powkładać kończyny skoro wyma****e nimi na wszystkie strony. Chyba bym go musiała związać :shake:. Przednie łapki to może jakoś by poszły, ale tylne - albo ja bym skończyła połamana i z krwotokiem z nosa, albo on. Nawet z szelkami mam czasem problemy jak już sie rozochoci.

Link to comment
Share on other sites

torpi:
No to faktycznie miałabyś problem z ubraniem pieska z Adhd :evil_lol:
Mój to aniołeczek :lol:

Ewaa:
Moje teraz też biegają bez ciuszków. Sara prawie łysa i jeszcze jej nie zimno:p
Jak się bluza różowa nie przyda, to zostanie planowanemu łysolowi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czarna Owieczka:
Zgadłaś! Chciałabym, żeby to był pies, chociaż różnie w życiu bywa! Ostanio mało brakowało, a łysa sunia dołączyłaby do mojego stadka:diabloti: (ale nie w roli Joyka narzeczonej):evil_lol: Jeszcze moje marzenie sie nie urodziło, przyszłościowe plany. Ale decyzja już zapadła
Wzięłam z rana dzisiaj aparat i chciałam moim szaleńcom fotki zrobić i d***, bateria padła po zrobieniu jednej rozmazanej fotki! To skandal! Zobaczę jak wyszła i jeżeli będzie widać na niej coś więcej niż szalejące duchy, to wstawię. A teraz Joyka szykuję do kąpieli, więc będą fotki pięknisia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...