Jump to content
Dogomania

IV Śląski Zlot Dogomaniaków- Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_'][COLOR=#ff0000][B]dobra ludzie, ogłoszenia duszpasterskie zacząć:

[/B][/COLOR][COLOR=#000000]Dzisiaj mija termin potwierdzenia obecności swej na zlocie i wpłacaniu kasy, ale w sumie ja też ostatnio nić nie ogarniałam więc macie dodatkowe 5 dni czyli do [B]25 maja [/B]chce mieć każdego potwierdzonego, co do kasy najlepiej jakbyście też ją wpłacali jużale jeśli kilka osób np teraz nie może, a są pewni, że pojadą to mogę poczekać. [/COLOR][/QUOTE]

Polciu moja nasłodsza wyślij mi jeszcze raz nr konta albo wklej tu , bo mi zaginął :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawet nie wiecie jak bardzoo się cieszę że zostało ostatnie miejsce, biorę je!! :)
Co prawda z moich wiadomości wynika, że jeden alko zlotowicz (ten wierniejszy) były też chętny ale pogadam może się skusi na namiot haha :cool3:
[B]Proszę mnie dopisać ja + Jeden pies robiący za wiele innych masą, futrem iii czasami upartością, Zeus :loveu:[/B]
Joker tym razem będzie miał karę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='NightQueen']Zlot organizujecie a ja nic nie wiem :mad::mad::mad:

urlopu na bank nie dostane na cały wyjazd nad czym ubolewam :placz::placz: ale może uda mi sie dojechać samochodem na dzień/dwa trzy

Iś przygarniesz do namiotu babcie Patrycje? :diabloti:[/QUOTE]
Patusia ja Ciebie zawsze :loveu:
tylko nie wiem gdzie my ten namiocik sobie rozbijemy, chyba same sobie pojedziemy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...