Jump to content
Dogomania

Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']pytałyście o ten balsam szostakowskiego?w aptekach są opatrunki żelowe na oparzenia one też przyśpieszają gojenie.popytajcie pokryję koszty.[/QUOTE]Kochana, z balsamem postanowilismy sprobowac kiedy skonczy sie ten, ktorego uzywamy teraz ([SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Arial]granugel)[/FONT][/COLOR] [/SIZE]- opatrunki oczywiscie potrzebne, w kazdej ilosci.

Edited by :: FiGa ::
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Kochana, z balsamem postanowilismy sprobowac - opatrunki oczywiscie potrzebne, w kazdej ilosci.

Wet zasugerowal ze dobra bylaby dla malej lampa [SIZE=4][B]zepter z zoltym swiatlem[/B][/SIZE] - ktos moze wie, czy mozna ja gdzies pozyczyc? Uzywana kosztuje 1300zl, nie mozemy pozwolic sobie na zakup.[/QUOTE]

to więc poproszę dt o zrobienie zakupów za 70 zł i nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']to więc poproszę dt o zrobienie zakupów za 70 zł i nr konta.[/QUOTE]
Bardzo, bardzo dziekujemy :Rose: Gloria mu cudownego aniola stroza :angel:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie
[B]11 1020 1127 0000 1102 0213 2884[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]ul. Szaserów 82/16[/FONT]
[FONT=Verdana]04-323 Warszawa[/FONT]
[FONT=Verdana]Bank PKO BP
[/FONT][B]z dopiskiem "nick z dogo, dla Glorii" [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzialamy dzialamy i bazar sie robi piekny wlasnie w tej chwili... i pomiedzy kopiowaniem opisow wrzucilam szybko fotki naszej psinki :loveu:

[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dsc_1946_zps9729cc95.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dsc_1952_zpsa990e005.jpg[/IMG]


Tu jakby mowila... "Mama... nie smutaj... boli... ale ja dam rade" :placz:
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dsc_1953_zps3d59565c.jpg[/IMG]




I na dobry sen jeszcze taka perelka :loveu:
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/dsc_1941_zps96df7758.jpg[/IMG]

Masza Glorcia to krolewna :cool3: Nawet moje wygodnickie dziady w kropki tak dobrze nie maja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'] [COLOR=#000000][B]a.piurek, [/B]Kochana, Emis byl bidul rownie biedny!!! :( Dobrze ze ma to za soba. Jakie konkretnie opatrunki stosowaliscie, te, o ktorych pisala[B] Jamnicza.rodzina?[/B][/COLOR][/QUOTE]

Jeśli chodzi o Emisia, to bardzo pomogły opatrunku Aquacell od myszy. Wet był nimi zachwycony, tylko, że normalnie kupując są koszmarnie drogie - ok. 30zł za sztukę. A Emiś musiał mieć zmieniane (z tego co pamiętam) co 2 godziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Duzo :( :( :( Ile trwalo leczenie Emisia tymi opatrunkami?[/QUOTE]

Około 3 miesiecy, ale opatrunków nie kupowałam - kochana mysza je skąś załatwiła i podarowała na leczenie mojego słoneczka. Poza tym, im bardziej się goiło tym opatrunek mógł być dłużej na ranie. Pod koniec był znieniany raz dziennie (chyba, że Emiś go sobie zdjął...)

[CENTER][SIZE=2][B]Aquacel Ag: opatrunek hydro włóknisty w postaci płytek produkowany technologią Hydrofiber składający się w 100% z Karboksymetylocelulozy sodowej o wysokich właściwościach absorpcyjnych i sekwestracji bakterii, w swojej strukturze posiada jony srebra o szerokim spektrum działania anty-drobnoustrojowego.[/B][/SIZE][/CENTER]
[LEFT][SIZE=2]
Aquacel Ag posiada właściwości opatrunku Aquacel, ale ponadto posiada srebro zjonizowane, przez co ma bardzo szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Przeznaczony jest do ran skolonizowanych przez bakteria lub ran zakażonych.
Zawartość srebra w opatrunku jest bezpieczna, nie dochodzi do cytotoksyczności oraz plamienia skóry. Srebro uwalniane jest do rany stopniowo.

Czas utrzymywania opatrunku do 7 dni (zwykle 3,4) w oparzeniach do 14 dni. Wymaga zastosowania opatrunku wtórnego.[/SIZE][/LEFT]

Edited by a.piurek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja zaglądam. Ale finansowo na razie nie wespre.:-(
Moze zmontujemy jakis bazarek, aby zakupic te opatrunki ?[/QUOTE]

Jak będziesz montować daj znać cos dorzucę.

A co do opatrunków, to dziewczyny miałay zapytać weta, czy się sprawdzą. Więc trzeba jeszcze poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani :multi:
Dziekuje za opieke nad watkiem Glorii pod moja nieobecnosc :)

Na wielu watkach czyta sie ze obecna dogomania to juz nie to, ze tu nie pomaga sie psom... a ja sie z tym nie zgodze - dogomaniacy nadal sa niezawodni, a historia Glorii jest tego przykladem. Nie wiem jak dziekowac Wam za niesiona jej i nam pomoc.... zadne slowa tego nie opisza :oops:


Malutka ma sie dobrze, p Paulina dzielnie radzi sobie ze zmiana opatrunków (to jej pierwsze takie zabiegi), a i Glorcia jest wzorowa pacjentka... bez marudzenia zgadza sie na wszystko. Skad w niej tyle cierpliwosci i zrozumienia? Nie jeden czlowiek marudzilby pod nosem ze to przeciez boli, w tym ja :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witajcie Kochani :multi:
Malutka ma sie dobrze, p Paulina dzielnie radzi sobie ze zmiana opatrunków (to jej pierwsze takie zabiegi), a i Glorcia jest wzorowa pacjentka... bez marudzenia zgadza sie na wszystko. Skad w niej tyle cierpliwosci i zrozumienia? Nie jeden czlowiek marudzilby pod nosem ze to przeciez boli, w tym ja :oops:[/QUOTE]


Pytałaś weta o opatrunki?
poniżej post Myszy 1 z dziś w tej sprawie

[quote name='mysza 1']Przecież pisałam, że Aquacel czy Aquacel Ag mogę wysłać. Granugel też nasz, chcecie? Tylko pw z danymi poproszę. ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Widzicie, pisalam posta z mysla o opatrunkach, a nawet o nich nie wspomnialam :splat:
Postanowilismy sprobowac, wet co prawda sam ich nie uzywal, nie ma tez jednak nic przeciwko. Emisiowi pomogly, wiec na pewno Glorii nie zaszkodza.

Mysza sie ze mna skontaktowala..... ciagle nie moge pozbierac szczeki z podlogi... ogromna pomoc! :Rose:


Siedze w fotelu zawinieta w koc jak nalesnik i staram sie przezyc... musicie mi wybaczyc :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...