Jump to content
Dogomania

Owczarek,3 bąble,dziadzio Kajtuś na BDT - pomagamy psom od Pipi. Mizantropia-Brodnica


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Faktycznie wszyscy sie na fb przenieśli, dogo umarło... Osobiście jakoś fb mi nie wchodzi, za dużo bezproduktywnej gadaniny jak dla mnie...[/QUOTE]
ja też nie lubię fb
na normalnym forum jest post pod postem, wszystko jest przejrzyste. Tam piszą komentarze do komentarzy - żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba grzebać w dziesięciu miejscach :roll:
Na dogo na wątkach ludzi jest mniej, ale za to są bardziej wierni. Na fb wpadają na wydarzenie, wszyscy się ekscytują i mądrzą, a potem i tak lecą na kolejne wydarzenie. Tak jak z tymi psami rumuńskimi, najpierw wszyscy chętni do pomocy, wszyscy chcieli brać psy, a potem nawet dla dziesięciu nie mogło się znaleźć miejsce.
Na dogo się mniej więcej znamy, albo przynajmniej kojarzymy. Można przejrzeć posty danej osoby, zobaczyć co pisała, czym sie zajmowała i wyrobic sobie jakąś opinię. A tam setki ludzi i nie wiadomo, kto to jest.
Ja też wolę się trzymać dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...