Jump to content
Dogomania

Turniej PT 24 czerwca 2007r.


AM
 Share

Recommended Posts

[B]Dnia 24 czerwca 2007r., podczas Międzynarodowej Wystawy Psów w Krakowie odbędzie się turniej wg regulaminu PT[/B]
Miejsce zawodów: teren wystawy krakowskiej AWF
Wszelkie szczegóły w najbliższym czasie [IMG]http://www.psysportowe.pl/forum/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] ale można się zgłaszać mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszacie się na wystawkę w końcu po raz pierwszy?:razz:

Szkoda, że to nie jest na odwrót z obedience. Najwyżej pójdziemy pod nóż i zgłosimy się na PT:diabloti: Czego się nie robi dla burka, możemy się nawet tak bardzo zbłaźnić i jeszcze za to płacić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]ZWIAZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]ODDZIAŁ W KRAKOWIE[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]ZAPRASZA NA[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman] I KRAKOWSKI TURNIEJ PT[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]Indywidualny i drużynowy[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman] [/FONT][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT=Times New Roman]24 czerwca 2007 - niedziela[/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman] [/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teren XI międzynarodowej wystawy psów, płyta głównego boiska – AWF, Al. Jana Pawła II[/SIZE][/FONT]
[FONT=Symbol][SIZE=3]·[/SIZE] [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zgłoszenia : Faxem – 012- 266 70 85 lub mail: [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] do [B][U]17 czerwca włącznie[/U][/B][U]!!![/U][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] (na zgłoszeniu faxem proszę o podanie nr tel w celu potwierdzenia przyjęcia)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rasa / Imie psa + przydomek [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Data ur[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nr tat [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nr rej[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]PKR[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]płeć[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Imie, nazwisko , adres właściciela[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Imie, nazwisko, adres przewodnika[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Reprezentowany oddział[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Start (zaznaczyć jeden) indywidualny drużynowy (nazwa druzyny)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dane zawodników drużyny prosimy zgłaszać razem – dziękujemy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obsada sędziowska – [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Małgorzata Starkiewicz – o/Katowice[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Opłaty -40zł[/SIZE][/FONT][/LIST][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Nr konta – BPH 11 1060 0076 0000 3200 0097 4290 lub w dniu zawodów[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Program zawodów[/SIZE][/FONT][/LIST][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Odprawa zawodników – godz 8:00[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Rozpoczęcie zawodów – godz 8:30[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Informacje - tel kom 601 405 931, 601 492 212, 502 237 614[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Tel oddziału -12 266 70 85 (pon, śr, czwar 16:00 – 19:00)[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

niedziela PT

ACAJOU Rewir Wadery - M. Kiec
ADDI vom Schloss Hexental - A. Boczula
AMIE - J. Fiałkowska
ARES EMiTOM - A. Migas
AXA Alukuk - A. Złocka
BORA Morales - A. Wawrzyniak
BIRMA - A. Sarzyńska
CASANOVA MAtibo - A. Zając
CORNELIA Olszańska DOlina - A. Horoszko
CHESTER - E. Krańska
CURT CLARK Adia Avi - J. Śliwiński
CYRUS Złodziejska Zgraja - S. Korkus
DORIAN Róża Pustyni - T. Kotarski
DRAGO Zł Zgraja - P. Koclęga
ELWIS Zł Zgraja - M. Zaworska
ESTOR - J. Gawron
FIGA - B. Spasowska
GROM Nocne Marki - R. Wadera
GWEEN Palomino Bonito - A. MIgas
HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek - A. PAche
JUMBO Irwit - A. Kalbarczyk
KAREN - A. Kowalczyk
KENDO Satysfakcja - P. Tworek
KSENIA Pajęcze Sieci - M. Haduch
MARGERITA Amicus Nobilis - B. Świerczyńska
MARS Sad Nocnych Gwiazd - R. Wlaźlak
MILKA Złotolandia - K. Bajorek
NIUTON le-mar-jo - SZ. Ruśkowski
NORIS z Leśnego potoku - T. MIchalczewski
NIUKA Zł ZGraja - A. Sowa
PANCHO Zł ZGraja - P. Urbaniak
PARYSA - M. Korkus
PERŁA Regonia - M. Suwała
RAKIJA BLACK z Kovarny - B. Przymusińska
SANGUESA Psia Eskadra - F. Wiśniewski
SARA - J. Gunia
SHAGALA Szara Strefa - A. Woźniak
Shoreland POLSIH PRINCESS - E> Borkiewicz
TRAPER - M. Darowska
URILA Linabero - J. Brzostowska

DRUZYNY:

• o/ CHORZÓW

AXA Alukuk – Agata Złocka
BORA Morales – Andrzej Wawrzyniak
CASANOVA Matibo – Adrian Zając
HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek – Agnieszka Pache
KAREN – Agnieszka Kowalczyk

• o/ KATOWICE I

ACJOU Rewir Wadery - Małgorzata Kiec
DRAGO Złodziejska Zgraja – Paweł Koclęga
PANCHO Złodziejska Zgraja – Piotr Urbaniak
CYRUS Złodziejska Zgraja – Sonia Korkus
PERŁA Regonia – Małgorzata Suwała


• o/ KATOWICE II

CURT CLARK ADIA Adia Avi – Jarosław Śliwiński
ESTOR – Janusz Gawron
MARS Sad Nocnych Gwiazd – Robert Wlaźlak
NUKA Złodziejska Zgraja – Agnieszka Sowa

• o/ KATOWICE III

ELWIS Złodziejska Zgraja – Mirosława Zaworska
SARA – Jarosław Gunia
PARYSA – Mirosław Korkus

• o/WROCŁAW

DORIAN Róża Pustyni – Tomasz Kotarski
MARGERITA Amicus Nobilis – Bogusława Świerczyńska
SHAGALA Szara Strefa – Agata Woźniak
URILA Linabero – Justyna Brzostowska

• AKI o/ PŁOCK

ADDI vom Schloss Hexental – Agnieszka Boczula
BIRMA - Anna Sarzyńska
KENDO Satysfakcja – Przemysław Tworek
NORIS z Leśnego Potoku – Tomasz Michalczewski



• HITT DOG I o/ KRAKÓW

ARES EMiTom – Aneta Migas
FIGA – Barbara Spasowski
GWEEN Palomino Bonito -Aneta Migas
KSENIA Pajęcze Sieci – Maria Haduch
JUMBO Irwit -Anna Kalbarczyk

• HITT DOG II o/KRAKÓW

AMIE – Joanna Fiałkowska
CHESTER – Estera Krańska
NEWTON Le-Mar-Jo – Szymon Ruśkowski

• o/RZESZÓW

MILKA Złotolandia – Krystyna Bajorek
Shoreland POLISH PRINCESS – Ewa Borkiewicz
TRAPER – Magdalena Darowska


gdby cos było nie tak prosze szybko krzycze ci interweniowac [IMG]http://www.psysportowe.pl/forum/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wyniki indywidualne: Wyniki indywidualne PT

1.B. Przymusińska – Rakija Black z Kovarny, 194,5 pkt
2.M. Kiec – Acajou Rewir Wadery, 188,5 pkt,
3.A. Migas – Ares EMiTom, 188 pkt
4.A. Horoszko – Cornelia Olszańska Dolina 187,5pkt,
5.Anna Sarzyńska – Birma 185pkt,
6.Agata Złocka - Axa Alukuk, 183,5 pkt,
7.A. Migas, Gween Palomino Bonito, 182 pkt,
8.Agnieszka Kowalczyk – Karen, 180 pkt,
9.Agnieszka Pache – Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek, 179 pkt,
10.S. Korkus - Cyrus Złodziejska Zgraja 177,5 pkt,
11.E. Borkiewicz - Shoreland Polish Princess, 175,5 pkt,
12.B. Spasowska – Figa, 175 pkt
13.K. Bajorek – Milka Złotolandia, 171,5 pkt,
14.F. Wisniewski – Sanguesa Psia Eskadra, 171,5 pkt,
15.R. Wadera – Grom Nocne Marki, 171,5 pkt,
16.A. Wawrzyniak - Bora Morales, 171,5 pkt,
17.T. Michalczewski – Noris z Leśnego Potoku, 169 pkt,
18.B. Świerczyńska – Margerita Amicus Nobilis, 168 pkt,
19.M. Haduch – Ksenia Pajęcze Sieci, 167,5 pkt,
20.P. Koclęga – Drago Złodziejska Zgraja, 166 pkt,
21.A. Zając – Casanova Matibo, 165 pkt,
22.M. Suwała – Perła Regonia, 164 pkt,
23.M. Darowska – Traper, 163,5 pkt,
24.J. Śliwiński – Curt Clark Adia Avi 159 pkt,
25.P. Urbaniak – Pancho Złodziejska Zgraja, 159 pkt,
26.P. Tworek – Kendo Satysfakcja 157,5 pkt,
27.M. Zaworska - Elwis Złodziejska Zgraja, 157 pkt,
28.M. Korkus – Parysa, 152,5 pkt,
29.A. Woźniak - Shagala Szara Strefa, 150 pkt,
30.Estera Krańska – Chester, 145 pkt,
31.J. Brzostowska - Urila Linabero, 144,5 pkt,
32.J. Fiałkowska – Amie, 139,5 pkt,
33.B. Skolimowska - Hessia Berner-Land, 137,5 pkt,
34.J. Gunia – Sara, 137,5 pkt,
35.R. Wlaźlak – Mars Sad Nocnych Gwiazd, 134 pkt,
36.Sz. Ruskowski – Niuton Le-Mar-Jo 133,5 pkt,
37.J. Gawron – Estor, 132,5 pkt,
38.T. Kotarski – Dorian Róża Pustyni, 130,5 pkt,
39.A. Sowa - Nuka Złodziejska Zgraja, 111 pkt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ifat,[/B]
dzięki :loveu: Kenny nieduży? Każdy mi mówi, że mam konika a nie psa :lol:
Kenny niestety nie pokazał swoich możliwości na 100% bo chyba jeszcze kontuzja nie przeszła do końca, co było widać w ćwiczeniach dynamicznych jak przywołania czy aport (robił dużo wolniej niż ma to w zwyczaju) ale i tak jestem z niego zadowolona. Gwen to świruska jeszcze sporo niedopracowana ale cieszę się, że udało nam się zdać egzamin PT :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...