Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

[quote name='Diabełek']I odezwała się wishina strasząc Nas notarialnym spisaniem rozmów oraz Sądem. I na koncu pisząc że domaga sie przeprosin , polecam lekturę bo wiem ze nie każdy zagląda na stronę hotelu :[/QUOTE]

Ja nawet nie będe czytać jej wypocin, Kasia zapytaj ją:
- dlaczego nie ma zarejestrowanej działalności
- po drugie, co idzie za pierwszym, dlaczego nie płaci podatków
- czy COAPE wie o jej poczynaniach
- co z Fundacją Skała, która miała u niej psa i teraz się tego wypiera
- czy aby na pewno ma ochotę na dalsze pyskówki

Aha, niech nie kasuje swoich postów, bo mam kopie :evil_lol:
Jeśli ma jakiś problem, to dajcie tylko znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama79']Ja nawet nie będe czytać jej wypocin, Kasia zapytaj ją:
- dlaczego nie ma zarejestrowanej działalności
- po drugie, co idzie za pierwszym, dlaczego nie płaci podatków
- czy COAPE wie o jej poczynaniach
- co z Fundacją Skała, która miała u niej psa i teraz się tego wypiera
- czy aby na pewno ma ochotę na dalsze pyskówki

Aha, niech nie kasuje swoich postów, bo mam kopie :evil_lol:
Jeśli ma jakiś problem, to dajcie tylko znać :)[/QUOTE]
Kasieńko ja mam skany od poczatku jak Majk był u niej porobione. Straszyc to mozna dziecko ja mam 40 lat i troche doświadczenia i to mi sie bardzo nie podoba, dlatego dałam do myślenia.

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, ze zostawmy juz ten temat.
Pani Eliza nie ma zadnych podstaw, do wytaczania sprawy. Zarzuty były poparte jej postami i postepowaniem.
Nikt nie zarzucał np. ze Majk wrócił wychudzony, czy zaniedbany.Chodziło głownie o jej podejscie do psa,o brak kontaktu i informacji.
Jesli chodzi o zniszczenia, jakie podobno poczynił, to jakos nie poparte zostały zdjeciami, ani nie pokazała nam ich, gdy pojechałysmy psa odebrac.
Gdyby hotel cieszył sie dobra opinia, to nie swieciłby pustkami, gdy w innych jest kolejka.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy oddajemy psa do hoteliku za " nasze " ciężko uzbierane i często wybłagane pieniądze wymagamy informacji w miarę na bieżąco ...zdjęć które możemy wykorzystać do ogłoszeń i kontaktu z osobą u której psiak przebywa. Pieniążki które płacimy są za opiekę ...za karmę ....za dostęp do weterynarza itd.
Nie było na bieżąco informacji na wątku dlatego Majkel hotelik zmienił. I jak widać kontakt z nowym hotelikiem jest stały ...zdjęcia na bieżąco ..informacje na temat zachowania psiaka również. I o to w tym wszystkim chodzi :)
Dla mnie bardzo ważną rzeczą są potwierdzenia na bieżąco czy pieniążki przelane dotarły i to nie jest mój kaprys ;) tylko pieniążki "cudze" które zostały mi przekazane na danego psiaka i czuję się w obowiązku z nich rozliczyć.
Tego wszystkiego niestety zabrakło dlatego Majkel hotelik opuścił ...co tu więcej pisać :)

Zgadzam się z Belcią :) zajmijmy się ogłoszeniami i szukaniem najlepszego domu dla chłopaka :)

Link to comment
Share on other sites

Swiate słowa Marticzko :modla:beluniu:modla: za Majkunia trzymamy ogromnie caluni czas :iloveyou:w hoteliku , gdzie jest teraz Majkel- jest ogrom wielki pracy , Ula się dwoi i troi, aby wszystkim podopiecznym było cieplo, spokojnie , po prostu psiejsko dobrze , aby miały spacerki , czesanko , jedzonko o właściwych porach:iloveyou:sa zdjęcia , sa wieści , za takie miejsce się modlimy , do takich miejsc-jak u Uli:iloveyou: warto powierzyć psie serce , postokroc warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja mysle, ze zostawmy juz ten temat.
Pani Eliza nie ma zadnych podstaw, do wytaczania sprawy. Zarzuty były poparte jej postami i postepowaniem.
Nikt nie zarzucał np. ze Majk wrócił wychudzony, czy zaniedbany.Chodziło głownie o jej podejscie do psa,o brak kontaktu i informacji.
Jesli chodzi o zniszczenia, jakie podobno poczynił, to jakos nie poparte zostały zdjeciami, ani nie pokazała nam ich, gdy pojechałysmy psa odebrac.
Gdyby hotel cieszył sie dobra opinia, to nie swieciłby pustkami, gdy w innych jest kolejka.[/QUOTE]

Bela świete słowa, ale nie można pozwolić, by ktoś straszył sadem, po tym jakie mozemy wychowawcze oraz środki przymusu stosował na psie. Pies to nie przedmiot to istota żywa, odczuwająca ból, tęskniąca itp. Czy inne psy bedą musiały to przechodzić co Majk, czy ktokolwiek by chiał by jego pies pozostawiony w hotelu był upinany na krowim łańcuchu ? cieszę sie z jednego że zaczęły sie osoby odzywac na wątku hotelu, które tez miały nieprzyjemny kontakt z wishiną. Szkoda tylko że odezwaly się tak późno :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Do mnie nikt nie dzwonił, może dzisiaj.[/QUOTE]

Ula dzwoniła Pani z Zawiercia, powiedziałam jej że obecnie Majk jest u ciebie , powiedziała że zadzwoni. I Pan ale nie wiem z jakiej miejscowości dzwonił wczoraj wieczorem, trzymam kciuki by sie odezwali.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła deklaracja stała od Funnky - dziękuje w imieniu Majkela :) Kasieńko, bardzo bym prosiła byś przesyłała pieniążki na konto inne na którym zbieram tylko pieniądze dla Majka wtedy nie muszę przelewów robić i przeliczać po 5 razy kaski :)

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy jest niedziela, niektórzy myślą ze w niedziele nie wypada dzwonić. Nie chce oddzwniac do ludzi, bo to było by nachalne z mojej strony, jak ktoś będzie chciał to zadzwoni. Do pana nie mam tel. bo miał zastrzeżony do pani mam, ale poczekajmy jeszcze. Poza tym maja być nowe ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Trzymam kciuki za znalezienie nowego domku dla Majka. To śliczny psiak. Dołączyłam do wydarzenia na FB i udostępniłam go. Niestety ale tylko w ten sposób mogę pomóc :oops:
Dlaczego tak późno wypowiedziałam się na temat wishiny? Może dlatego, że uważałam, że tylko Arisiem się nie przejmowała, ale okazuje się, że inne psy też są jej obojętne :angryy:
[B]ULKA12 [/B]my się znamy ;) Przywoziłam do Ciebie podhalankę Tosię :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Dotarła deklaracja stała od Funnky - dziękuje w imieniu Majkela :) Kasieńko, bardzo bym prosiła byś przesyłała pieniążki na konto inne na którym zbieram tylko pieniądze dla Majka wtedy nie muszę przelewów robić i przeliczać po 5 razy kaski :)[/QUOTE]

O Jezu, Kasia, chyba zapomniałam go zmienić :oops: Przepraszam! Miałam to zrobić, potem pewnie skleroza była silniejsza ;)
Natychmiast to zrobię, buziaki :*
I jeszcze: nie wiem gdzie jest ten nowy numer do ING :( Jeśli to nie byłby problem prześlij mi go Kasieńka na priv. W pierwszym poście nie widzę, a teraz muszę lecieć i nie mam czasu przejrzeć całego wątku - przepraszam!

No i oczywiście załączam mizianko dla naszego Księcia <3<3<3

Edited by Funky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...