Jump to content
Dogomania

Retriever z Nowej Szkocji (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

A konkretnie Ale Draka ;) i faktycznie do niej pasuje idealnie ani przez momencik nie zastanawiałam się nad zmianą imienia. Ja tez wczoraj zarejestrowałam się na fotosiku i będę tam dodawać zdjątka. Musze też uaktualnić str ale to niestety nie ode mnie zależy :( mam nadzieję,że koleżanka znajdzie chwilkę. Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja sucz mieści się na takim materacyku [url]http://www.allegro.pl/item226392055_wielkie_legowisko_dla_psa_120x90cm_super_cena.html[/url] tylko, że inny wzór i rozmiar (100x70). Widać na fotach.
Później jak będzie mądrzejsza i nie w głowie jej będzie zjadanie tego to dostanie moze takie coś o rozmiarze 8 albo 9 ;)
[url]http://www.allegro.pl/item227778346_legowisko_owalne_nr_9_rozne_kolory.html#photo[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Drybed [url]http://www.olino.com.pl/code/index.php?k1=2&k2=9&k3=0&s1=3&s2=1&add_link=0[/url] - od początku jak był malutki, to był super pomysł. Jest wygodny, przepuszcza powietrze, łatwo sie pierze w zwykłej pralce, szybko schnie, nie trzyma brzydkich zapachów, a jego spożycie jednak nei jest takie proste. :p
Następnemu psiutowi też taki sprawię, tylko w innym kolorze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja się nie przydam za bardzo;) Draka lubi mieć nas na oku więc się wiecznie gdzieś przenosi hihi. Jak pisze na kompie leży pod biurkiem, jak oglądam leży koło kanapy, jak śpimy leży pod drzwiami sypialni, w upały mieszka w łazience;) jak gotuje to ona obok. Czasem tylko jak się zmęczy tym czuwaniem to przytuli się do Joko i drzemią gdzieś razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gola']ja się nie przydam za bardzo;) Draka lubi mieć nas na oku więc się wiecznie gdzieś przenosi hihi. Jak pisze na kompie leży pod biurkiem, jak oglądam leży koło kanapy, jak śpimy leży pod drzwiami sypialni, w upały mieszka w łazience;) jak gotuje to ona obok. Czasem tylko jak się zmęczy tym czuwaniem to przytuli się do Joko i drzemią gdzieś razem.[/quote]
Fox miał identycznie, i identycznie ma Fire- stąd kupiliśmy mu to posłanie, zamiast super pontonu :diabloti:
Dodatkową zaletą Drybedzika jest to, że zwijam go w rulonik albo w kostkę, i zabieram na wyjazdy z piesem- ma wtedy swoje własne łózeczko, a nie zajmuje ono dużo miejsca w bagażach (zresztą Fire ma fajna, firmową wieelką torbę-plecak, co dostał w wyprawce, i tam zawsze pakuję wszystkie różności pise na wyjazd )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gola']a tak z innej beczki czy Ty wiesz droga Gosiu,że Twoja wnusia ma łaskotki i to we wszystkich 4łapkach niezły ubaw mamy[/quote]
:megagrin::roflt:
Te psy się nie przenoszą, te psy się TELEPORTUJĄ :-o :diabloti:
Bywa że jestem święcie przekonana że Fire jest w drugim pokoju, a nagle go widzę jak śpi pod moimi nogami - nie wiadomo kiedy i jak się przeniósł:ghost_2:
[B]Blanol[/B], Ty się jeszcze zastanów, te psy nie są normalne :razz::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Te psy się nie przenoszą, te psy się TELEPORTUJĄ :-o :diabloti:
Bywa że jestem święcie przekonana że Fire jest w drugim pokoju, a nagle go widzę jak śpi pod moimi nogami - nie wiadomo kiedy i jak się przeniósł:ghost_2:
[B]Blanol[/B], Ty się jeszcze zastanów, te psy nie są normalne :razz::sweetCyb:[/quote]

No to już jestem przekonana, bo do mnie inny pies by nie pasował. Mój TŻ mi kiedyś powiedział, że ja to jestem fikcja literacka, bo takich ludzi nie ma!


Cudne są te Wasze psiundle!!!!:multi:

Acha, chyba nie umiem porządnie wkleić cytatu... no trudno liczę na Waszą inteligencję, że się domyślicie, od którego momentu zaczyna się mój tekst

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rady w sprawie posłanka, ale mnie głównie zależy na informacji, ile miejsca mam na nie przeznaczyć biorąc pod uwagę dorosłego psa, bo chcę przestawić meble i ustalić już teraz miejsce dla psiaka, aby mu było wygodnie

Link to comment
Share on other sites

POmierzę dziś wieczorkiem, jak wrócę do domu- ale nei przejmuj się zanadto - Toller da się upchać wszędzie :cool3:
My mieliśmy kojec z Fajerkiem, w środku miał łóżeczko , miseczki i zabawki, a całość się spokojnie mieściła - mimo że mieszkamy w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Drogie tollerkomaniaczki!!!!
Jeśli chcecie zobaczyć maluchy (mają juz 4 tygodnie) to zajrzyjcie na stronkę:
[U][URL]http://www.virgovestalis.pl/novascotia.html[/URL] [/U]. Cztery pierwsze fotki przedstawiają dwóch chłopaczków- jeden z nich będzie mój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Drogie tollerkomaniaczki!!!!
Jeśli chcecie zobaczyć maluchy (mają juz 4 tygodnie) to zajrzyjcie na stronkę:
[U][URL]http://www.virgovestalis.pl/novascotia.html[/URL] [/U]. Cztery pierwsze fotki przedstawiają dwóch chłopaczków- jeden z nich będzie mój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE]
mój faworyt to ten ciemniejszy :lol: :) Kluski są urocze :loveu: Nic tylko wymiziać, wyściskać i w ogóle... :loveu:

a ja dziś w drodze na zawody z Goferem wstąpiłam do zoologa, wyciągnęłam Chili, szukaliśmy ringówek. Szkoda, że nie była beżowej ani brązowej, więc wzięłam czarno-żółtą i jeszcze 1kg NRC Royal PUPPY CARE na spróbowanie. I co? I rudzielec powąchał i miał w nosie :o starsznie wybredna! Ciekawa jestem jakim cudem się tak spasła, jak do tej pory mało co je :roll: Trudno, będzie głodować, mamy zapas BRITa i jeszcze ten NRC ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Blanol[/B]- nie zdążyłam odpowiedzieć na maila, więc robię to tu - bardzo sie cieszę z maluchów :cool3::multi:
Możesz wybrać sobie pieska? Jak chcesz na wystawy to zwróć uwagę na budowę, jakoś włosa, czy ma oba jądra itd; jeśli "tylko" do domu to przede wszystkim charakter, zobacz jaki jest w kontakcie z ludźmi.

[B]Guciek[/B] - mała jest niedługo u Ciebie, jeszcze sie przyzwyczaja do nowego miejsca, stąd moze być mniejszy apetyt. A moze nadchodzi pierwsza cieczka?

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko[/B] - to co, niedługo na Polach Mokotowskich?

[B]Gucio [/B]- nie martw się - dobrze przyprawisz i będzie wyżerka dla całej rodzinki.

[B]Toller-Fox[/B]-obaj chłopcy są zarezerwowani, ale ja byłam pierwsza, więc mogę wybrać. Wystaw nie planuję, ale poważnie myślę o sporcie. Rodzice podobno są bardzo zwinni i skoczni więc chyba nie będzie problemu. Ghana niedługo ma mieć powtórzone badania na dysplazję, w pierwszym miała A. Scherlock jest czysty. Myślę, więc, że będę zwracała uwagę przede wszystkim na charakter, a uroda - chociaż chłopcy są bardzo różni to nie wiem, który mi się bardziej podoba - obaj są śliczni. Zdam się też na opinię hodowczyni, która cały czas obserwuje maluchy. Bo wszystkiego przecież nie zauważę przy wyborze. Moje córeczki oglądając fotki prawie wchodzą w ekran komputera!:crazyeye:


Jaśniejszy wygląda na melepetkę, ale chyba będzie miał delikatne znaczenie na pysiu, a ciemniejszy ma łobuzerskie ogniki w oczkach, taki co to w kaszę nie da sobie dmuchać - mamusiu, ja chyba dostaję delikatnego fisia - wyczytałam charakter z dwóch fotek!!!! a może jestem genialna? Tak, jestem genialna!

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to zdrowy fiś, ale miałam dokładnie takiego samego ;)
Do sportu nie wiem czy nie lepszy byłby ten o lżejszym kośccu. A co do białego na pysiu, to chyba żaden nie ma :evil_lol:
Białe znaczenia na buzi Tollerowej są od urodzenia, prędzej czasem zanikają niż się pojawiają :eviltong:
Ale to naprawdę jest detal- myślę że oba są fajne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...