Jump to content
Dogomania

Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']jak ja zazdraszam!!!!!
Kasiu, jesteś genialna[/QUOTE]
Dziekuje ale genialni sa ludzie którzy daja wiare w to ze istnieje jeszcze ludzkość ;)
[quote name='Lucyja']Ale Misior szczęsliwy !! Masz Kasiu rekę do adopcji :)[/QUOTE]
Mam nadzieje ze tak juz zostanie ;)
[quote name='ANETTTA']jakby ktos jeszcze dzwonił !!!!mamy inne beniutki[/QUOTE]

Bede pamietać :)




Niestety długo nie pozostałam "wolna" bo wczoraj dostałam tel od policjantów , suczka skrajnie wychudzona z otwartym złamaniem kości , wielkosciowo owczarek , mieli zrobić zdjecia ale bylo juz ciemno, znajduje sie na posesji , jutro po nia jade z policja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Niestety długo nie pozostałam "wolna" bo wczoraj dostałam tel od policjantów , suczka skrajnie wychudzona z otwartym złamaniem kości , wielkosciowo owczarek , mieli zrobić zdjecia ale bylo juz ciemno, znajduje sie na posesji , jutro po nia jade z policja.[/QUOTE]

daj linke, gdy tylko założysz watek

"O Matko!" sklęsło mi w gardle.
Czy Ty pracujesz gdzieś jeszcze????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']daj linke, gdy tylko założysz watek

"O Matko!" sklęsło mi w gardle.
Czy Ty pracujesz gdzieś jeszcze????[/QUOTE]




W sumie mozna nazwać to "praca" siedze w domu z 2 letnia Córeczka jeszcze został mi rok "odsiadki" ;)



Podam link jutro jak tylko zaloze watek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']a mąż i teściowie nie buntują się? Moi teście tak by dali mi do wiwatu, że odechciałoby mi sie wszystkiego[/QUOTE]

Maz ma swoje jazdy czasami ;) ogolnie mam z nim umowe ze latem zadnego psa w kojcu ale jeszcze nie udało sie zeby tak naprawde nie było zadnego ;)
Mam plus taki ze mieszkam w innym mieście niz moi Rodzice i Teściowie ;) Moi Rodzice to akurat przyzwyczajemi to mojej "jazdy" , tesciowie patrza jak na deliblke :D no ale wiedza ze tylko gadac sobie moga ;)


Watek Nefi suni z połamana łapka :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240590-Nefi-z-po%C5%82amana-i-poraniona-%C5%82apa-potrzebuje-pomocy-finansowej-u-mnie-na-BDT?p=20524656#post20524656[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...