Jump to content
Dogomania

Bąbel typie ONKA szuka domuNA CITO!-- bernardyn w ds,--


kaska0304

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam dylemat mysile o tym od kilku dni pomimo że PA wypadło ok w Krakowie nie czuje sie przekonana do państwa z Krakowa ponieważ żebym przypadkowo nie wpadła na post szukając wizytator do PA bym pewnie sie nie dowiedziała że państwo też adoptują Belle tez bernardynke. Przez rozmowe tele państwo mówili że jest jeden kot i pies pani mamy tymczasowo, po wizycie PA okazuje sie że jest kotów 3 i pies będzie na stale.. dziwne to takie ale mam przeczucie że coś jest nie hallo. A jest tez drugi dom w Warszawie, pani ma bardzo dobrze ogrodzone podwórko, starego psa schorowanego nie wiadomo ile pozyje, psy byłyby oddzielone bo Dżeki nie za bardzo chyba by innego zakceptował (może z czasem),pani tez zajmuje sie adopcja kotów od wielu lat i sie zastanawiam czy nie lepszym domem by była warszawa oczywiście PA do przeprowadzenia...niepodoba mi sie ten Kraków takei odczucia mam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska0304']mam dylemat mysile o tym od kilku dni pomimo że PA wypadło ok w Krakowie nie czuje sie przekonana do państwa z Krakowa ponieważ żebym przypadkowo nie wpadła na post szukając wizytator do PA bym pewnie sie nie dowiedziała że państwo też adoptują Belle tez bernardynke. Przez rozmowe tele państwo mówili że jest jeden kot i pies pani mamy tymczasowo, po wizycie PA okazuje sie że jest kotów 3 i pies będzie na stale.. dziwne to takie ale mam przeczucie że coś jest nie hallo. A jest tez drugi dom w Warszawie, pani ma bardzo dobrze ogrodzone podwórko, starego psa schorowanego nie wiadomo ile pozyje, psy byłyby oddzielone bo Dżeki nie za bardzo chyba by innego zakceptował (może z czasem),pani tez zajmuje sie adopcja kotów od wielu lat i sie zastanawiam czy nie lepszym domem by była warszawa oczywiście PA do przeprowadzenia...niepodoba mi sie ten Kraków takei odczucia mam..[/QUOTE]

a oni nie wspomnieli o tej suni benkowej !!! ani słowem


a moze przy okazji tel zapytaj czy docelowa cghca tylko 2 czy więcej benków

a ta sunia po sterylce

Link to comment
Share on other sites

ma przed adopcja zostac ciachnieta ,... wlasnie nie wspominali, dopiero po skontaktowaniu sie z osoba szukającą tez wizytatora do PA dla Belli poznałam po adresie okazało sie że to ci samo panistwo niepodobało mi sie to od poczatku przyznam szczerze bo nie zostałam poinformowana że chcą tez drugiego psa adoptować i tez benke dziwne mi sie to wydało bo chyba powinni poinformować mnie o tym bo Dżeki nie zabardzo jest do innych psów... od dluszego czasu borykam sie z ta mysila te czekanie jest dziwne bo pan miał gdzieś tam w interesach jechac na tydzien miał w między czasie na karme wysłac takie pogmatwane to jest niepodoba mi sie to.... prawdopodobnie będe rozmawiał z pania z wawy i benek do nIej pojedzie zalerzy jeszcZe od wizyty PA Ale bardziej jestem przekonana do pani z warszawy niz do krakowa

Link to comment
Share on other sites

sprawa wyglada tak wlasnie sie dowiedzialam od osoby od Belli benki że państwo z krakowa nie wezmą narazie psów bo pan ma teraz kłopoty w firmie i niema go w krakowie... moja opinia dobrze że państwo raczyli mnie powiadomić bo bym czekała i czekała az bym sie zes....... tak więc czekam na adres od pani z Warszawy na wizyte PA... mże któraś z cioteczek mi podpowie kto mógł by PA zrobić w wawie podam dokładny adres jak pani mi odpisze

Link to comment
Share on other sites

Musze wrzucic do tematu swoje trzy grosze..........
po zabaczeniu zdjec benka doszedlem do wniosku ze stac nie na utrzymanie takiego cielaka
(pomimo posiadania dwuch przybledow i dozywajacej sunki) poprostu szkoda mi kazdego psa na łancuchu i glodnego
........konferowalem z Kasia w sprawie i nic.......
bo teren nie ogrodzony bo nie deklaruje sie wyprowadzac psa na smyczy
bo byc moze przygarniany nie toleruje innych psow (czego tak naprawde nie wiemy)
szczerze powiem nie rozumiem
jest dom gotow przyjac duzego zabiedzonego, uwiazanego na lacuchu psa i .......lepeiej dywagowac i lamentowac na forum niz sprawdzic warunki na miejscu (tak na marginesie mieszkam z dala od ludzi stac mnie na utrzymanie kolejnego psa typu benek )fakt nie mam ogrodzenia o czym mowie i jeszcze jedno od wczioraj zamieszkala u mnie kolejna bidulka co nie zmienia faktu ze moge przywiesc benka nawet dzisiaj.
serdecznie pozdrawiam :-)

Edited by klewinowo
bledy....
Link to comment
Share on other sites

Klewinowo chyba przede wszystkim powinienieś pomyśleć o bezpieczeństwie ludzi i wolnożyjących wkoło dzikich zwierząt. Nie wyobrażam sobie, jak można posiadać sforę dużych psów i chcieć przygarniać inne też duże psy, nie mając ogrodzonego terenu. Czy pomyślałeś co się moze stać jeśli jakaś osoba przypadkowo lub nie, znajdzie się w okolicy twojego domu? A jeśli będzie to dziecko?
To dobrze, ze pomagasz biedakom, ale twoje psy nie mogą biegać samopas, tym bardziej w stadzie. Zaczna polować na zwierzeta dzikie ( rozumiem, ze mieszkasz gdzieś na wsi a nie w mieście ), włóczyć się po okolicy i stwarzać zagrozenie.
Ja w każdym razie nie chciałabym znaleźć się w sytuacji, że napotykam na swojej drodze kilka dużych wolnobiegających psów. A u ciebie chyba tak jest z tego co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klewinowo']Musze wrzucic do tematu swoje trzy grosze..........
po zabaczeniu zdjec benka doszedlem do wniosku ze stac nie na utrzymanie takiego cielaka
(pomimo posiadania dwuch przybledow i dozywajacej sunki) poprostu szkoda mi kazdego psa na łancuchu i glodnego
........konferowalem z Kasia w sprawie i nic.......
bo teren nie ogrodzony bo nie deklaruje sie wyprowadzac psa na smyczy
bo byc moze przygarniany nie toleruje innych psow (czego tak naprawde nie wiemy)
szczerze powiem nie rozumiem
jest dom gotow przyjac duzego zabiedzonego, uwiazanego na lacuchu psa i .......lepeiej dywagowac i lamentowac na forum niz sprawdzic warunki na miejscu (tak na marginesie mieszkam z dala od ludzi stac mnie na utrzymanie kolejnego psa typu benek )fakt nie mam ogrodzenia o czym mowie i jeszcze jedno od wczioraj zamieszkala u mnie kolejna bidulka co nie zmienia faktu ze moge przywiesc benka nawet dzisiaj.
serdecznie pozdrawiam :-)[/QUOTE]
niema chop siup nawt dzisiaj nie oddam psa nie sprawdzjąc domu a podstawa jest ogrodzony teren nie będe ryzykowała że pogryzie innego psa czy co gorsza człowieka rozmawiałam teraz z panią Lidią zaraz będe miała adres cioteczki więcie kto PA może w wawie zrobic adres podam na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klewinowo']wiec dla mnie temat zakonczony nie mam zamiaru nikogo przekonywac ze nie jestem wielbładem
w sumie to szkoda mi tylko psa.....
p.s.
w sumie to ja ryzykuje godzac sie na odpowiedzialnosc za swojego psiaka.....
:-)[/QUOTE]
chyab jesteś nie odpowiedzialny szkoda gadać to ja wspułczuje twoim psom :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu wiem że Twoje musi być na wierzchu :-)
Chyba oceniasz-kto Ci dal takie prawo?
I tak na marginesie Twoim-przez grzecznść pisze się z "dużej " litery ale to kwestia manier i kultury osobistej.......
jako rzekłem temat dla mnie zamknięty :-)
Te nasze przepychanki spowodowały otwarcie watka:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239978-Dmuchanie-na-zimne-jestem-wie%C5%9Bniakiem-powiedzcie-co-mi-grozi?p=20447819#post20447819"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239978-Dmuchanie-na-zimne-jestem-wie%C5%9Bniakiem-powiedzcie-co-mi-grozi?p=20447819#post20447819[/URL]
wierze ze w temacie wypowiedzą się znawcy i prawnicy
p.s.
ja i moje psy jesteśmy najnormalniej w świecie szczęśliwi.... nie wierzysz?
zapraszamy:-)

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze jak chce tak pisze :p
Po drugie nie oceniam tylko mam powody do nie wydania psa, nie masz ogrodzonego terenu nie posiadasz nawet smyczy a co by było żeby benek pogryzł dziecko przypadkowo nic ci tabliczka nie da bo 4 czy 5 latek nie potrafi czytać. Poprostu chcesz miec psa i tyle nie interesuje cie nic, bo moim zdaniem jak sie dzwoni w sprawie adopcji psa nie wyskakuje sie z tekstem " Ja w sprawie cielaka na łanicuchu" tyle w temacie zbędna dyskusja. Dom dla Dżekiego będzie sprawdzony w sobote i jesili będzie ok pojedzie do DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klewinowo']Kasiu wiem że Twoje musi być na wierzchu :-)
Chyba oceniasz-kto Ci dal takie prawo?
I tak na marginesie Twoim-przez grzecznść pisze się z "dużej " litery ale to kwestia manier i kultury osobistej.......
jako rzekłem temat dla mnie zamknięty :-)
Te nasze przepychanki spowodowały otwarcie watka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239978-Dmuchanie-na-zimne-jestem-wieśniakiem-powiedzcie-co-mi-grozi?p=20447819#post20447819[/URL]
wierze ze w temacie wypowiedzą się znawcy i prawnicy
p.s.
ja i moje psy jesteśmy najnormalniej w świecie szczęśliwi.... nie wierzysz?
zapraszamy:-)[/QUOTE]

Wiem,że Twoje psy sa tam szczęśliwe:eviltong: kiedyś byłam i widziałam:lol: Miałeś,pamiętam ,fajna dużą rudą dziewczynkę po kaukazce od Elizy:lol: Czyż sie mylę?Fajnie tam u Ciebie......zazdraszczałam :oops:nawet.

Link to comment
Share on other sites

Tak mówisz o Małej -dwa lata temu odeszła za tęczowy most dostarczając niesamowitych emocji. Czyż może być coś piękniejszego niż odejście psa ze starości na kolanach właściciela?
Teraz już starzeje się Jej córka dlatego rozglądam się za kolejną "piesą". Stać mnie na kupno psa- nie zrobię tego do czasu kiedy jest tyle psiaków w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...