Jump to content
Dogomania

Bąbel typie ONKA szuka domuNA CITO!-- bernardyn w ds,--


kaska0304

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaska0304']wiec tak Bernardyn ma około 7 lat pilnuje miski wręcz sie rzucił jak jadł a ja stałam 2 metry od niego przy jedzeniu wykazuje agresje ale jest to skutkiem GŁODU:angryy: akceptuje inne psy, koty nie wiadomo nie nadaje sie do dzieci był z nami mój 4 letni syn warczał na niego. Oprucz agresji przy jedzeniu jest ok dał sie pogłaskać kładł sie na ziemi jak by sie bał że oberwie niewiem czy ze względu na ta agresje (przy jedzeniu)ktoś sie na niego zdecyduje. Sami zobaczcie jak łąpczywie jadł wręcz łykał. Co do Bąbla jest ok nie wykazuje agresji do nikogo i w lutym skoniczy 6 lat każdy z psów na pewno ma pasorzyty i może przy badaniach coś jeszcze wyszło.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=CfM4vfiGr8k&feature=youtu.be[/URL]
[IMG]http://imageshack.us/a/img853/9013/s5001222.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img580/6369/s5001224.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img267/9508/s5001225.jpg[/IMG][/QUOTE]

tu wyglada i jest ANETA możesz uderzyc do niej ja tu świerzak nie obeznana

Link to comment
Share on other sites

Mam na meilu zapytanie o Dzekiego. Pan z Wegrowa, który stracił kilka miesięcy temu swojego benka ( odszedł ze starości ) , chciałby ofiarować Dzekiemy ciepły kąt i pełna miskę. zna te rase , ma doświadczenie. tylko, ze Pan pisze iz jest juz starszym meżczyzną to nie wiem czy da sobie rade z bernardynem, ale chciałby takiego niemłodego juz jak Dzeki. No i pisze, ze nie dałby rady z transportem.
Kasia napiszę mu aby do ciebie zadzwonił, porozmawiaj z nim. Bo jak dom( i tak trzeba to sprawdzić ) dobry, to transport jakoś się zorganizuje.

Link to comment
Share on other sites

doris pan gotowy w sobote juz przyjechac w piatek ma dzwonic dziś sprubujue PA załatwic przez kolerzanke kora karme fundneła Lakusiowi ona jest w Krakowie jak bedzie miała jak dojechac to sprawdzi domek.. Co do pana z Wegrowa to czy pisałaś mu o agresji przy jedzeniu on ma silny harakter podaj moj nr panu jak możesz niech zadzwoni 505485406

Link to comment
Share on other sites

Pisałam , zresztą te informacje są też w ogłoszeniu. Pan z Węgrowa twierdzi, że zna rase i jest swiadomy. Mnie tylko ten jego starszy wiek nie pasuje i to że nie może sam przyjechac po niego i trzebaby załatwiać transport. jak bedzie nadal zdecydowany to dam Panu tel do ciebie, narazie sprawdzaj tem Kraków.

Link to comment
Share on other sites

starszy wiek to ile lat ???/pies ma ok 7 to tez starszy wiek !!!!u psa werczy przy jedzeniu bo moze z głodu bardzoej bym sie bała gdtyby w tym domu były małe dzieci ale starszy pan da mu miche i przeciez moze odejść prawda a z czasem moze i pies sie udobrucha


gdybyscie chciały kogos do wizyty w karkowie Asior taki nick sie zgodziła podesłalaby kogoś w razie czego kontakt z nią !!!

obojętnie komu dacie psa
pamiętajcie że benków jest mase i moze dzięki temu beniowi jakis inny miałby dom ok

Link to comment
Share on other sites

na terenie podlaskiego dokladnie w białymstoku mamy sunie benie ok 6lat kami
obecnie przebywa w hotelu

suka nie toleruje kotów
dom musi byc bez kotów !!!!
suka musi miec kontakt z człowiekiem

Link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=207951&goto=newpost[/URL]


a jesli chodzi o kraków to w krakowie z tego co wiem w schronisku jest tez benio



podszepnicie w razie czego komus kto nie dostnie benia ok

Link to comment
Share on other sites

Panu z Węgrowa dałam namiar na Kaska0304. Nie wiem ile on ma lat, ale sam o sobie napisał coś w stylu " jestem starszym człowiekiem i straciłem swojego starego bernardyna". O tej agresji przy jedzeniu napisał dokładnie tak jak Anetta, ze Dżeki warczy z głodu, bo zawsze był głodny albo nie dojedzony i dlatego walczy o miskę i agresją odgania potencjalnych konkurentów do miski. jak sie przekona że jedzenie jest zawsze i nie brakuje to sie uspokoi. Skoro miał przez kilkanaście lat bernardyna to zna takie psy i wie co pisze.
Pan miał dzwonić do kaska0304.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Panu z Węgrowa dałam namiar na Kaska0304. Nie wiem ile on ma lat, ale sam o sobie napisał coś w stylu " jestem starszym człowiekiem i straciłem swojego starego bernardyna". O tej agresji przy jedzeniu napisał dokładnie tak jak Anetta, ze Dżeki warczy z głodu, bo zawsze był głodny albo nie dojedzony i dlatego walczy o miskę i agresją odgania potencjalnych konkurentów do miski. jak sie przekona że jedzenie jest zawsze i nie brakuje to sie uspokoi. Skoro miał przez kilkanaście lat bernardyna to zna takie psy i wie co pisze.
Pan miał dzwonić do kaska0304.[/QUOTE]

masz racje ja sie uczepiłam wieku bo wiesz starszy pan moze miec 50 lat i 65 a pies tez nie jest młody dla mnie to nie przeszkoda !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']masz racje ja sie uczepiłam wieku bo wiesz starszy pan moze miec 50 lat i 65 a pies tez nie jest młody dla mnie to nie przeszkoda !!![/QUOTE]
Dla mnie tez nie, ale po pierwsze to on musi z Kaska 0304 porozmawiać, bo ja i tak jestem tu tylko gościnnie. Robiłam ogłoszenia Dzekiemu i taki jest mój z nim związek. Nic o nim nie wiem.
A gość pisze na mojego meila ale nie bezpośrednio tylko za pośrednictwem tablica.pl.
Może to i dom ok, ale póki sie z nim nie porozmawia i domu nie sprawdzi, to nic nie mozna powiedzić więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...