Jump to content
Dogomania

Łeba


iac1

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nastaw sie generalnie na tlumy ludzi. W centrum Leby od groma dzieci, mlodziezy, rodzin, wieczorami kazdy obija sie o siebie przechodzac uliczkami. Wszedzie gra muzyka, zycie nocne toczy sie do poznych godzin.
Na plazy wszyscy jak sardynki w puszce, do tego namioty z piwem, zjezdzalnie dla dzieciakow.

Bardzo fajne miejsce, jezdzilam tam chetnie, ale jest to ulubiona miejscowosc mlodziezy i ludzi, ktorzy lubia sie bawic.

Moj pies niestety zjadlby polowe przechodniow. Ciezko sie tam spaceruje z psem, a na plazy ze wzgledu na tlok, mamusie z dziecmi, wszyscy krzywo patrza na psy na plazy.

Link to comment
Share on other sites

hmm dzieki za odpowiedz...wlasnie wrocilem z leby i juz wie jak tam bylo a bylo i fajnie i tragicznie jednak z wercią się wykapałem..... ale polecam łebę tylko dla naprawdę wytrwałych dogomaniaków bo psy się umęczą bo jest poprostu za duzo ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Kasia1994

Chce wyjechac do Łeby z moim malutkim sznaucerkiem miniaturką. Czy ktos wie czy mozna wziąść go ze sobą na plaże ( w Łebie) ?

Link to comment
Share on other sites

Polecam Jarosławiec, co prawda ja byłam w tamtym roku po sezonie ale jest tam taka dzika plaża zresztą bardzo piękna i nie było tam rzadnych zakazów. Widziałam nawet stary plakat o wyborze najpiękniejszego psa - plażowego więc chyba nie mają tam nic przeciwko psom.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ja byłem w Łebie z rodzina i z dwoma psami w sierpniu 2007 i mam zgoła zupełnie odmienne doświadczenia. Ludzi rzeczywiście sporo ale na plaży nie było żadnych problemów z psami, a wręcz stanowiły one wyraźną atrakcje dla plażowiczów do tego stopnia, że zdecydowaliśmy sie puścić psy ze smyczy i szalały na plaży i w wodzie z innymi psami a nawet z dziećmi..W Ustce zupełne przeciwieństwo..nie ma szans na wprowadzenie psów na plażę..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Teddy']Ja byłem w Łebie z rodzina i z dwoma psami w sierpniu 2007 i mam zgoła zupełnie odmienne doświadczenia. Ludzi rzeczywiście sporo ale na plaży nie było żadnych problemów z psami, a wręcz stanowiły one wyraźną atrakcje dla plażowiczów do tego stopnia, że zdecydowaliśmy sie puścić psy ze smyczy i szalały na plaży i w wodzie z innymi psami a nawet z dziećmi..W Ustce zupełne przeciwieństwo..nie ma szans na wprowadzenie psów na plażę..[/quote]
Teddy, a jest zakaz w prowadzania psów na plażę?

Link to comment
Share on other sites

Jest zakaz. Ale kto go tam widziiii :D Można powiedzieć że się na tratwie przypłynęło z daleka i nie widziało sie zakazu bo są one przy wejściu :P Byłam kilka razy i nikt nie miał pretensji- grunt to zachowywać się jakby psa nie było. Czyli pies na smyczy, nie szczeka, nie załatwia się na plaży i najlepiej ulokować się gdzieś dalej od ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']Przestań, powiesz w razie czego że wsza ci spadła z głowy i po kłopocie :D Oczywiście bez urazy. No ale to torebkowy wręcz piesek, także na ręce i nawet nie nasypie nikomu na koc.[/quote]
Nodziak był już kotem i chomikiem, ale wszą to jeszcze nikt go nie nazwał:lol:, ale z tym niezły pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...