Jump to content
Dogomania

3xCACIB-Ateny/Gr, 21-22-23.06.2013 r.


Asiaczek

Recommended Posts

od lat myślę o tych wystawach, chyba w przyszłym roku zbieramy ekipe i jedziemy :) czekam na relację po tegorocznych wyjazdach :)

Asiu, co do sędziów, to zarówno Jakkel, Telavite jak i Chapiro sędziują dwójkę i sędziowali mi dogi. U Chapiro w Rumunii udało mi się nawet do 8'ki na grupie wejść :)
Telavite, jak to skandynawka - bardzo ale to bardzo patrzyła na ruch jak byliśmy u niej. Rase wygrała śliczna suka, o świetnym ruchu. Wybierała zdecydowanie lżejszy typ, ale bardzo elegancki.

Jakkel oceniał nas kiedyś na Węgrzech, za nic nie byłam w stanie połapać o co mu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękowac....

Ja nadal rozważam - jechać czy nie. Może uda mi się podczepic do znajomych, którzy jada samochodem osobowym lub dam im Serka do wystawienia. to sie jeszcze zobaczy.
Ale - na chwile obecna - nie stac mnie na taki wydatek, mimo zbierania kasy na ten wyjazd juz od kilku mieisęcy...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Wszystkim wybierającym sie na wystawę do Grecji pragnę przypomnieć o wlasciwej ochronie psiakow.Grecja jest jednym z krajów w którym występuje choroba"Leiszmanioza"przenoszona przez kąsające komary.Okres zwiekszonego ryzyka ( ukąszenia i zakazenia psa ) przypada od kwietnia do listopada.Choroba wykryta we wczesnym stadium jest calkowicie uleczalna.Jednakze wciąż rok rocznie odnotowuje sie wiele przypadków smiertelnych wsrod psow.Najskuteczniejsze jak dotychczas środki ochronne dostępne rownież w Polsce to:

-obroża ochronna dla psów Scalibor ( u niektórych psiaków wywołuje podraznienia)
-Advantix spot on
-Exspot,ampułka.
Sprawdza się rownież "citronella"dla psow,którą spryskujemy psiaka po zachodzie słońca każdego dnia.
Citronella do nabycia w każdym z pet shopów,które znajdują sie w okolicy Nea Makri,Marathonas.

Edited by Maganna
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

My już po wystawie (chociaż ciągle w trasie) :-)

Nasza IDEA 3xV1 3xRes. CAC i 3x Res.CACIB
Nasz Lippy 3xV1 2xCAC i 2x CACIB ukończył Inter championat i był o włos do tytułu GR.CH. tak więc chyba niedługo znów wybieramy się na wystawę do Marathonu.

O moich wrażeniach napiszę później bo mamy jeszcze na głowie inne wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...