Jump to content
Dogomania

Galeria PONów


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajne kudłacze!

Ja tez mam wprawdzie kudłacza ale mniejszego i tak zastanawiam się ile czasu poświęcacie im na pielęgnacje , jak je dokładnie pielęgnujecie, czy często sie brudzą? Czy sie linią -słyszałam że nie

W jakich granicach wahają się ceny szczeniaków np. w małopolsce?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciotecznej???

Hmmm....

Wspólną mają babkę - ZWINKĘ MOŚCIC z Ameliówki, przyrodnim rodzeństwem jest ojciec Latam - OGNIK i LUBASZKA WIGA - matka Twojej ODY Agajax. Poza tym mają jeszcze innego wspólnego przodka - FURMANA Konkury, który jest dziadkiem Twojej i pradziadkiem mojej...

Więc sam już nie wiem, jak można nazwać ich relacje rodzinne :P

Dziękuję za pozdrówka.

Latam daje mi wyraźnie do zrozumienia, że wzajemnie...

A w Katowicach będzie brat Twojej suczki - OBRYS Agajax. Postaram się mu strzelić jakieś foto. Będzie w konkurencji z bratem Latam - TAJFUNEM Mościc...

Link to comment
Share on other sites

No to " cioteczne" odnosilo sie wlasnie do Zwinki, zeby uproscic relacje! :wink:

Wystepu Obryska jestem bardzo ciekawa- on juz w wieku 9 miesiecy na wystawie w Turynie zgarnal BOBa :o ( tylko nie wiem, w jakiej konkurencji)

Ogolnie wystawa bedzie chyba ciekawa, bo widzialam, ze duzo PONow sie zglosilo i juz nawet Malina wraca na ring! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

My sie ostatnio bawimy tak:

j18mo17.jpg

j18mo18.jpg

Dzingli okazala sie prawdziwym talentem!

Tylko przez taki wiklinowy plot nie bedziemy skakac, ze wzgledu na futro. Aczkolwiek wystawowe kolaki, ktore z nami skacza, nie wygladaja na wylysiale. No ale sa wieksze.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Na wstępie się przedstawimy. My i nasz PON mieszkamy w Gdyni i postanowiliśmy naszą przygodę z wystawami zacząć właśnie w domu. Ci którzy byli na wystawie w Gdyni mogli nas obejrzeć przy ringu 14.

Mój PON w wieku 4 m-cy :

duża fota

i po wystawie w Gdyni 2004 (wiek: 13 m-cy):

druga duża fota

/foty zamienione na linki przez Dag/

Link to comment
Share on other sites

Rambo,

na zdjeciach twoj piesek wyglada tak, jakby mial kawalek ogona?

Ma szczatkowy/ krotki czy dlugi ?

A jesli szczatkowy, to po jakich rodzicach jest?

Zgadza się - od urodzenia ma ogon szczątkowy (na 2 kręgi). Wygląda na dłuższy ponieważ na ogonie ma bardzo długą sierść. Postanowiliśmy z tym nic nie robić i wystawiamy go tak jak ma.

Pies jest po Buntowniku Moje Marzenie i Gratce Via Solis. Jakie rodzice mieli ogony to nie wiem - obydwoje mają obcięte.

Link to comment
Share on other sites

w tym miocie była jeszcze Błahostka i Boginka, śliczny miot po Premierze i Hubie ( w domu Hexi), chiałam wtedy jedną suczke z tego miotu

fajnie że jest jakiś potomek tego miotu, niestety Błyskotka i Błahostka nie dały i nie dadzą dzieci, a reszta nie była wystawiana...

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się - od urodzenia ma ogon szczątkowy (na 2 kręgi). Wygląda na dłuższy ponieważ na ogonie ma bardzo długą sierść.

To tak jak moja. Jesli siersc na ogonie urosnie za dluga i bedzie tworzyc za wielka fontanne, zawsze mozecie obciac sierc pod ogonem i na czubku na krociutko, a na wierzchu zostawic. Wtedy sie ladniej uklada. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...