Jump to content
Dogomania

zaglodzony i porzucony - BOKSER Prezent...MA DOM


met

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juz po wizycie.

psiak generalnie jest zdrowy. pan wet nie chcial mu zagladac w zeby... stwierdzil, ze mlody i tyle. dostalismy odrobaczanie. chlopak wazy ok. 25kg - nie widzialo mu sie stanie w bezruchu. rana miedzy nogami jest powierzchowna, przezyje. wiec teraz kwestia znalezienia domu, odkarmienia i nauczenia przyzwoitosci... bo to pies-demolka...

[b]Prezent obecnie przebywa w wojslawicach, gmina kazimierza wielka[/b]

Link to comment
Share on other sites

upppppppp, kto zechce psie tornado?!

po niespelna dniu spedzonym u nas, czuje sie tu jak w domu. zjada wszystko, co zobaczy. jest zupelnie nieulozony, czlowiek moze swoje, pies zrobi swoje. mysle, ze to moze byc przyczyna tego, ze zostal porzucony. tylko dlaczego jest taki chudy? zniknela mu niesmialosc. psow sie boi, do czlowieka lgnie, merda kikutem ogona i generalnie jest bardzo radosny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='met']do Faro napisalam :)

hahaha, pierwszy raz mam boksera w domu, masssssssakra!
nie chce wiecej!
do dzis myslalam, ze moje maja duzo energii... ale to flegmatyki przy nim![/quote] poczekaj jeszcze troszkę, niedługo nie będziesz mogła się z nim rozstać, to takie kochane śniupki są

Link to comment
Share on other sites

Met - jak to jest daleko od Tarnowa? Tam była pani chetna na młodego boksia, ale łagodnego do dzieci (ma 3 letnie dziecko) i psiaków.
Podaj mi na pw jakiś kontakt tel. do siebie . Napisz mi też na pw u jakiego lekarza byliście (czy gdzies w Krakowie? ) .

Link to comment
Share on other sites

do tarnowa mamy ok. 50km, tak samo do krakowa. nasza wies sie nazywa wojslawice i znajduje sie w gminie kazimierza wielka.
tel kontaktowy: 697 777 692
bylismy w lecznicy bona w odonowie, gmina kazimierza wielka
nie mam mozliwosci sprawdzenia jego reakcji na dzieci, w stosunku do psow ulegly absolutnie

nie, nie, nie, zadnego uzalezniania sie od psow ;] jam kociara ;p

Link to comment
Share on other sites

ja Ci dam psy!!!

grrrrr, ani mnie nie nerwuj ;p
ciezarnej cisnienie podnosic, no... tez se wymyslila ;)

znalazl sie dom :D
zaraz ide sie pozbywac Pepsi i Pusi... one nie maja szczescia do adopcji, zero zainteresowania dziewczynami ;(

Link to comment
Share on other sites

dogadal sie z moimi psami, tylko psychiczna Cola rzuca sie na niego z drugiego konca podworka... cieszy sie, ciagle ma ochote do zabawy. czasem jest to dosc irytujace - jak nagle wskakije na mnie - absolutnie nie toleruje takich zachowan u psow. jest niepocieszony faktem, ze do domu nie ma wstepu. ogrodek zna juz chyba na pamiec, ale ciagle szuka czegos, co mozna zepsuc albo zjesc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...