Jump to content
Dogomania

Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ladymonia, tak, podejdź do wetów i ustal termin najlepiej na ten tydzień, jak jest trochę kasy to chociaż połowę można tych capów już zrobić, w tym tyg mam wiedzieć czy mam jakieś nowe domy dla kóz (może dla 2 capów), jak nie to się zrobi nast część capów w nast tyg

na wszystko bierz oficjalną pisemną zgodę tej kobiety, także przygotuj sobie już coś że jak tylko się zgodzi to od razu jej papier do podpisania, bo ona często się podobno rozmyśla podobno

dt mi się wyłamały, jedynie mam cały czas ten dt dla kociaków

Link to comment
Share on other sites

ja miałam to na studiach, ale nie pomogę bo nie dałabym rady..

czyli na razie mamy 5 cholera tych suk, w domu też będzie kilka pewnie... trochę dużo..

Monia podejdź do wet p. Kingi i dograj szczegóły sterylizacji 1 suki, termin najlepiej na ten tydzień już, jak Marek będzie te suki przechowywał po sterylkach to wtedy porobi im się dobre zdjęcia do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ja miałam to na studiach, ale nie pomogę bo nie dałabym rady..

czyli na razie mamy 5 cholera tych suk, w domu też będzie kilka pewnie... trochę dużo..

Monia podejdź do wet p. Kingi i dograj szczegóły sterylizacji 1 suki, termin najlepiej na ten tydzień już, jak Marek będzie te suki przechowywał po sterylkach to wtedy porobi im się dobre zdjęcia do ogłoszeń[/QUOTE]


Dobrze a gdzie damy tą sukę?...Pierwsza idzie czarna podpalana...Bo za chwilę może mieć cieczkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Dobrze a gdzie damy tą sukę?...Pierwsza idzie czarna podpalana...Bo za chwilę może mieć cieczkę...[/QUOTE]
To może ja lepiej wezmę sukę a nie kudłacza czy ona są dzikie?. Oglądam fotki i płakać się chce ale nie ma co się dziwić ludzie nie potrafią upilnować swojego dziecka to co będą się zwierzętami zajmować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']To może ja lepiej wezmę sukę a nie kudłacza czy ona są dzikie?. Oglądam fotki i płakać się chce ale nie ma co się dziwić ludzie nie potrafią upilnować swojego dziecka to co będą się zwierzętami zajmować.[/QUOTE]


Suka czarna podpalana jest do kolana - a ta druga z rudą buźka boi się troszkę podchodzi do człowieka ale ucieka jak rękę się chce wyciągnać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Ladymonia, on już ma jakieś miejsce załatwione, suche i ciepłe, czeka na sukę po sterylce ;) jakbyś ustawiła juz zabieg to daj znać, on odbierze tę sukę od weta

a co z kotami? widziałaś jakieś kotki?[/QUOTE]

Nie...Ale jutro zobacze..:) i zdjęcia zrobie .....czuje że zaraz padne -wiatr tragiczny był w Lubawce na tej zagrodzie.
Już dzwonie do Marka i ustawiam sterylke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...