Jump to content
Dogomania

Wypadanie mleczaków u szczeniaka


ami15

Recommended Posts

Mojemu 4 miesiecznemu szczeniakowi zaczynaja wypadac mleczaki nie wiem czy moczyc mu dalej karme zeby nie była za twarda dla ząbków i co moge mu podawac zeby mniej go swędziały dziąsla przy nowo wyrastajacych ząbkach, nie wiem co moge mu podwac do gryzienia zeby te ząbki ładnie wypadly a nie robiły sie podwójne?

Link to comment
Share on other sites

Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety [URL="http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacja-psow.html"]http://www.ankietka.pl/ankieta/88592...acja-psow.html[/URL] Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Hej ludziki, mam pytanko.. mój 4 miesięczny dobek teraz właśnie wymianie zabki i niepokoi mnie troszkę jedna rzecz więc piszę tutaj zanim pojadę pewnie do weta:( otóż wypadły mu już wszystkie przednie zabki oprucz kłów i obok górnego prawego kla wyżyna mu się coś żółtego  i na dodatek krzywo.... prubowalam tym poruszać ale przecież taka mała małpka nie da się na spokojnie i nie jestem pewna co to jest i co to znaczy:( 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mleczaki nie wypadły, a rosną stałe zęby, trzeba będzie pewnie wyrwać mleczaki, żeby nie doprowadzić do wady zgryzu. Lepiej zrobić to teraz, zanim stałe zęby wyrosną, ponieważ mogą się wykrzywić, a później utrudniać psu życie, np. przy jedzeniu. Takie rzeczy się zdarzają, nie jest to nic strasznego, ale lepiej zareagować wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...