Jump to content
Dogomania

Pilna prośba o pomoc


aneta_t15

Recommended Posts

:placz:Witajcie Mam nadzieję że znajdzie sie ktos kto mi pomoże w następującej sprawie: Ponad miesiac temu poznalam pewnego dziwnego chłopaka, który po tygodniu znajomości przyjechał do mnie z ślicznym szczeniakiem Syberian Husky. Oznajmił że to prezent dla mnie, bo gdzies na moim facebooku wypatrzył że lubie te psy...Niezmiernie sie ucieszyłam- piesek śliczny,zawsze o takim marzyłam. Podobno to pies z rodowodem z dobrej hodowli ( ma tatuaż w pachwinie), jednak koleś, wraz z psem nie dał mi żadnych papierów, ani książeczki zdrowia, ani żadnego rodowodu, nic. Powiedział że zapomniał w domu i przy nastepnym spotkaniu mi odda. Minęły jakies 2 tygodnie znow sie spotkalismy i znow podobno zapomniał;/ teraz mija miesiąć od dnia w ktorym go dostałam, a kolesiowi kompletnie odbiło. Twierdzi że oczekiwał po mnie czegos innego( liczył ze tym psem kupił sobie dziewczyne albo cos) i straszy mnie ze to jego pies bo ma na niego papiery i w kazdej chwili moze po niego przyjechac i mi go zabrac,a jesli bede stawiac opór to przyjedzie z policja ;/ Czy jest mozliwe by teraz mi go odebrał?

Link to comment
Share on other sites

skontaktuj się z hodowlą ( po tatuażu dojdziesz skąd jest szczeniak)
równie dobrze pies może byc ukradziony
a juz na pewno takie zachowanie podpada pod porzucenie- szczeniak to nie zabawka do przekazywania i tego bym sie trzymała próbując ew. anulować umowę ( w porozumieniu z hodowlą) i zapisać psa na siebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...