Jump to content
Dogomania

Zachar - piękny ONek czeka w kojcu na swój dom!


paula91

Recommended Posts

Jak dzwoni ktoś zainteresowany jego adopcją to niestety tylko ludzie, którzy chcieliby go na podwórko na psa pilnującego, a my marzymy żeby miał domek i żył w ciepełku, po za tym on z tym swoim słuchem w żaden sposób nie nadaje się na psa stróżującego. Szukamy mu domku, ale takiego, żeby mógł być w środku, a nie w budzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok, dziękuję, zaraz prześlę :)
Ostatnio u weta poznałam takich ludzi, wszystko fajnie, 400m ogród, dom i ludzie sami w sobie mili itd itd i już myślałam, że wszystko fajnie, a oni mówią, że jak wyjeżdżają na dzień czy dwa to pies zostaje w budzie i sąsiad czy ktoś nakarmi. I zastanawiali się nad psem ode mnie, ale nie ma mowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula91']Ok, dziękuję, zaraz prześlę :)
Ostatnio u weta poznałam takich ludzi, wszystko fajnie, 400m ogród, dom i ludzie sami w sobie mili itd itd i już myślałam, że wszystko fajnie, a oni mówią, że jak wyjeżdżają na dzień czy dwa to pies zostaje w budzie i sąsiad czy ktoś nakarmi. I zastanawiali się nad psem ode mnie, ale nie ma mowy.[/QUOTE]
a ciekawa jestem co by zrobili jakby podczas ich nieobecności coś psu się stało i nikt by mu nie pomógł na czas? Co za ludzie bez wyobraźni:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='egradska']Dlaczego Zacharek mial zabieg, jak sie czuje, co z nim w ogole?[/QUOTE]

Zachar miał kiedyś operacje na jedno ucho, bo miał zaczopowane i zaropiałe, a teraz miał to samo z drugim tylko gorzej.

Opiekunka napisała mi:

"Była to bardziej rozległa operacja bo to ucho bardziej było "zablokowane", zainfekowane i brzydkie, i trzeba było więcej kanału słuchowego naciąć, wyczyścić, dodatkowo dochodzą antybiotyki, których juz nie miałam i płyn do przepłukiwania tego ucha operowanego,

Zacharek już dzisiaj ładnie je i chodzi na spacery, mam nadzieję, że ta operacja mu pomoże i ucho juz nie będzie sie paprać, pierwsze ucho od czasu operacji jest ok, żadna ropa sie nie zbiera i ucho jest czyste."

Mam nadzieję, że to już ostatni zabieg w takim wypadku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...