Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='Doda_']ja jeszcze nie dostalam pw od kilk cioteczek, moze jeszcze ktos zaoferuje pomoc... a sasiedzi? znajomi? nikt nie moze? taxi bierze kosmiczna cene. . . .przynajmniej u nas . . . :roll:[/QUOTE]

U nas też, ale trudno się dziwić, to ich chleb.
Sąsiadów na razie nie znam na tyle, żebym mogła prosić o taką przysługę - mieszkam tu od niedawna, praktycznie od października.

Link to comment
Share on other sites

a autobus odpada? Moze ubrać kaganiec i jakoś to będzie?

aha i może wklejcie tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page733#top[/url] prośbę o transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']a autobus odpada? Moze ubrać kaganiec i jakoś to będzie?

aha i może wklejcie tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page733#top[/URL] prośbę o transport[/QUOTE]

Nie wiem jaki Ben jest, strachliwy czy nie.. jak reaguje na duży ruch . . .

Link to comment
Share on other sites

Też pomyślałam o komunikacji miejskiej , tydzień temu zawoziłam moją podopieczną do nowego domu i pojechałyśmy pociągiem . Nie byłoby w tym nic niezwykłego , gdyby nie to , że sunia trafiła do mnie w o wiele gorszym stanie psychicznym niż Ben i naprawdę poradziła sobie super . Może poproście jeszcze o pomoc na wątku nowotarskim , kiedyś sporo osób tam zaglądało [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page125[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']elik, czy moge twoj numer podac asior? a ta wklei na FB. jak ktos bedzie mogl pomóc to zadzwoni do Ciebie.[/QUOTE]
Doda, bardzo dziękuję. Może faktycznie skorzystamy z komunikacji miejskiej. Zobaczę jakie mamy połączenie.

[quote name='Aga-ta']Z bazarku udalo sie zebrac 253,20 zl. Polowe przekazuje na DT Julka, a druga polowe na Bena, czyli 126,60 zl:) Elik, bardzo prosze przeslij mi swoj numer konta:)[/QUOTE]
Prześlę e-mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']czyli mam nic nie przesyłać? ten numer tel[/QUOTE]
Wolałabym nie podawać mojego numeru telefonu tam, gdzie nie miałabym potem możliwości wykasowania go :)

MPK odpada - musiałybyśmy jechać z przesiadką - tramwaj, autobus, a to byłoby zbyt uciążliwe. Poza tym nie wiem jak Ben zachowywałby się podczas dość długiej jazdy.
[CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Doda, monika083 ogromnie Wam dziękuję [/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#0000cd]
:Rose::Rose::Rose::Rose:[/COLOR]
[/CENTER]

Dzisiaj rano zadzwoniła Aga-ta, że na fb zgłosiła się pani chętne zawieźć Bena do behawiorysty. Już się umówiłyśmy i dzięki Wam, Ben pojedzie komfortowo. [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000cd]Świetna robota :klacz: :cool2: :sweetCyb:[/COLOR][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=#0000cd] [CENTER]
Wielkie dzięki
[/CENTER]

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ciesze się, że udało się znaleźć transport. To czekam na relacje jak będzie po wszystkim :)[/QUOTE]

[quote name='dexterka']Ja też zaglądam i czekam na relację :)[/QUOTE]

Upisałam się i nic z tego, dogo mnie wykopało :(
Napiszę więc w skrócie, a więcej jutro, jak będę więcej wiedzieć.
Okazało się, że samochód to wersja dostawcza z kratką i w kabinie oprócz kierowcy może jechać tylko jedna osoba. Uznałam, że ważniejsza jest Pani Ewa, bo to Ona powinna wiedzieć jak z Benem postępować. Wróciłam więc do domu i z niecierpliwością, jak i Wy, czekałam na wiadoimości.
Dzwoniłam do Pani Ewy, ale spotkanie widocznie jeszcze trwało. Po godz. 21-szej dostałam SMSa, że już są w domu, ale porozmawiamy jutro, bo Pani Ewa ma jeszcze do wykonania obowiązki domowe :)
Na moja prośbę o najkrótszą relację, dostałam odpowiedź, że nie będzie lekko ze względu na wiek Bena i z uwagi na to, że jest to agresja instrumentalna, czyli nabyta.
Nie wiem co to znaczy, ale dowiem się tego i całej reszty jutro jak zadzwonię. Ogromnie jestem ciekawa jak to widzi specjalista od psich zachowań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']... mam nadzieję, że uda się Benowi pomóc . . .
a jakie są koszty, bo chyba nie doczytałam
za jedną wizytę? czy za godziny[/QUOTE]
Ta wizyta była bezpłatna, przynajmniej tak obiecała mi pani behawiorystka.
Wg cennika godzina pracy w tej szkole to kwota 60,00 zł. Jutro dowiemy się, czy będzie potrzeba dalszych konsultacji. Jeśli tak, to zadzwonię i dopytam czy bezdomny psiak mógłby liczyć na zniżkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']... niemała kwota :( myślę że będą potrzebne kilkanaście godzin . . czy nawet dziesiąt..
ok to w takim razie czekamy na więcej info od p.Ewy.[/QUOTE]
Ja mam nadzieję, że może kilka godzin wystarczy. A może już nie trzeba będzie.....
Jutro wszystkiego się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...