Jump to content
Dogomania

PRĘGUSEK pogryziony przez psy... JUŻ ZA TĘCZOWYM MOSTEM:( BIAGA RADOSNY I SZCZĘŚLIWY


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widać, że Pręguskowi przykro, że nie wychodzi z nami na specer....jak nas widzi to kręci się w nadziei, że wyjdzie ....a tu...nici z tego...

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5334/dzieciaczkiwsio3058resizu7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Widać, że Pręguskowi przykro, że nie wychodzi z nami na specer....jak nas widzi to kręci się w nadziei, że wyjdzie ....a tu...nici z tego...

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5334/dzieciaczkiwsio3058resizu7.jpg[/IMG][/URL][/quote]

nom nici :(:(

Link to comment
Share on other sites

iwop tutaj masz tekst:

[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Witam[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Mam na imię Pręgusek, a w każdym razie tak mówią do mnie i o mnie moi opiekunowie w schronisku dla bezdomnych zwierząt. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]No cóż, właśnie tam – bowiem jestem takim zwierzakiem – bezdomnym, niczyim.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Kiedyś moje życie wyglądało inaczej, jak każdy pies miałem swoją mamę i rodzeństwo, miałem pewnie własny dom, choć tak naprawdę niewiele z tego pamiętam. Po prostu nie chcę pamiętać. Przyszedł bowiem dzień, w którym znudziłem się swoim właścicielom, pewnie ktoś powiedział im, że nie jestem rasowym psem, a może postanowili wymienić mnie na innego psiaka – porzucili mnie w środku miasta i odjechali.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Zostałem sam, w miejscu pełnym obcych zapachów, bezradny i zagubiony. Błąkałem się nie wiedząc, gdzie się udać. Bałem się obcych ludzi i obcych psów. Chciałem trafić do domu, jeszcze miałem nadzieję, że oni po prostu zapomnieli ale zaraz po mnie przyjadą. Że zatęsknią tak, jak ja tęskniłem cały czas za nimi.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Nie przyjechali, a ja byłem coraz bardziej głodny, słaby i samotny.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Któregoś razu złapano mnie i przywieziono tutaj. Tutaj – to właśnie to schronisko dla bezdomnych zwierząt. Jest ich sporo, wszystkie one krzyczą o tęsknocie, żalu, smutku. Wszystkie miały kiedyś dom a teraz nie mają już niczego. Niektóre, jak i ja – nie mają już nadziei. Bo ja ją tracę.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Mam około 4-5 lat i nie mam nic. Chciałem mieć choć przyjaciół, chociaż w tym schronisku – nie udało się. Zapłaciłem za swoją łagodność, za spokój bolesną karę – psy z wybiegu dotkliwie mnie pogryzły. Mam kłopot z łapą, to tak bardzo, tak okropnie bolało. Prosiłem żeby przestali, ale oni nadal gryźli. Cieszę się, że żyję, ale poraniona łapa przypomina mi o tym, co przeżyłem. Tak bardzo boję się, że będę musiał wrócić na ten wybieg – i wtedy nie wiem, czy uda mi się ujść z życiem.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Jestem łagodnym i spokojnym psem. Obiecuję, że nie sprawię kłopotu i problemu. Będę tak bardzo, tak ogromnie się starał zasłużyć na Twoją miłość. I sam będę Cię kochał ponad wszystko.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Tylko proszę o jedno – przyjdź i zabierz mnie stąd. Zabierz mnie, zanim stanie się to najgorsze, zanim już nic mi nie pomoże. Zanim moje życie odejdzie w zapomnienie.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Nie zwlekaj, bo możesz nie zdążyć. Przyjdź po mnie – czekam i wypatruję codziennie, czy to już Ty.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Błagam o ratunek – chcę tylko żyć – czy to tak wiele.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Pręgusek.[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...