Jump to content
Dogomania

Kama zabrana ze wsi-w BDT, Kama ZAGINĘŁA 12 września b.r. na Bemowie!!!


edyseja

Recommended Posts

To kwestia zainteresowań jak widać...wiedzę trzeba pogłębiać na bieżąco...Tak ostatnio nietoperze są głównym problemem jeśli chodzi o tę chorobę. A wścieklizna była i w Powiecie Otwockim i Piaseczno i chyba Zalesie. Owszem w samej Warszawie nie było kilka lat, bodaj 9 lat temu na Ursynowie i też nietoperek ;).
[B]Edit[/B]. To jeszcze lepiej bo suczka jakoś z tamtych okolic pochodzi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W 2011 też odwołano wystawę:

[COLOR=Navy][I][B][FONT=Tahoma][SIZE=4]UWAGA WŚCIEKLIZNA ![/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma]
[/FONT][FONT=Tahoma]W związku ze stwierdzeniem ogniska [/FONT][FONT=Tahoma]wścieklizny[/FONT][FONT=Tahoma] w miejscowości [/FONT][FONT=Tahoma]ZALESIE GÓRNE [/FONT][FONT=Tahoma]Powiatowy Lekarz Weterynarii określił teren zagrożony, w związku z czym psy z miejscowości: [/FONT][FONT=Tahoma]PIASECZNO, SIEDLISKA, CZARNÓW, SOLEC, BANIOCHA OSIEDLE, DOBIESZ, KRĘPA, KĘDZIERÓWKA, PISKÓRKA, GROCHOWA, BOGATKI, JAZGARZEWSZCZYZNA, GOŁKÓW, GOŁKÓW LETNISKO i GŁOSKÓW - nie mogą brać udziału [/FONT][/B][/I][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=Navy][I][B]w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie w dniach 16-17 lipca 2011 r.

[/B][/I][/COLOR]Sunia jest z siedleckiego, skąd dokładnie nie wiem.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jest jeszcze trochę czasu do kolejnej cieczki ,więc powinnyśmy uzbierać resztę.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że uda się uzbierać 3 stówy bo ruch na wątku niewielki. Często tak już na dogo jest, że jak pies bezpieczny, zabrany z ulicy i nie mieszka na balkonie forumowicze przestają zaglądać, idą na inne wątki gdzie bardziej spektakularne tragedie i większe potrzeby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Tak bazarek ma być coś Edyseja wspominała i napisze to po raz 3, że ja oferowałam pożyczkę, ale jakoś nikt na to nie zwraca uwagi wiec czekamy do bazarku...[/QUOTE]

Zauważyłam, że oferowałaś pożyczkę i dziękuję Ci pięknie za tą propozycję - głupio ją brać kiedy nie można wyznaczyć terminu zwrotu pieniędzy. Nie wiem kiedy dokładnie będzie bazarek.

Edited by edyseja
Link to comment
Share on other sites

Cavika, ale byłam bez psa, na pierwszej wystawie byłam w 1977 w Zakopanem ;). Jeśli jest w domu tymczasowym to można. Jakiś czas temu pisałaś, że jak na razie to tymczas owszem suczka się dogaduje z domownikami ale jak pisałaś atakuje inne więc nie wiadomo czy sobie państwo z nią poradzą...Można poprosić też jakąś fundacje np Kastor?

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Jakiś czas temu pisałaś, że jak na razie to tymczas owszem suczka się dogaduje z domownikami ale jak pisałaś atakuje inne więc nie wiadomo czy sobie państwo z nią poradzą...Można poprosić też jakąś fundacje np Kastor?[/QUOTE]

Nie mam pojęcia w jaki sposób prosi się o pomoc fundacje. Kiedy Kama zaatakowała była z nią dziewczynka i jakaś nieznana mi kobieta, przyszła chyba pomóc wyprowadzić psy tylko ewidentnie sobie nie radziła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Z tej fundacji działają dziewczyny na dogo sama widziałam kilka razy, że pomagają tylko trzeba wszystko wcześniej ustalić. Jest początek roku wiec jest szansa.
Napisz do emilia2280.[/QUOTE]

Dzięki, napisałam i zaprosiłam na wątek. :)

Link to comment
Share on other sites

Którym urzędzie? Jak np. mama chciała wysterylizować bezdomne psy z Łomianek to zwracała się do tamtejszego UM. Wyznaczyli datę, godzinę i miejsce sterylki (wskazują na terenie gminy gabinet w którym będzie robiona). Do Siedlec nikt nie będzie jeździł.

Link to comment
Share on other sites

Na Bemowie aktualnie pies przebywa i tu ewentualnie się rozmnoży... Od zeszłego roku gmina ma obowiązek walczyć z bezdomnością...
Edit [URL]http://www.bemowo.waw.pl/administracja/aktualnosci/zabiegi_styrylizacji_i_kastrac,4653/[/URL] To na rok 2012 ale może coś da się dogadać?
No tak ale nie robią na Bemowie

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

Kojarzę mniej więcej gdzie to jest, trzeba dojechać 6 przystanków. Kiedy potrzebna operacja to i te kilka przystanków jest daleko bo trzeba przywieźć psa a potem wozić na wizyty, im są dalej od domu tym bardziej dla niego męczące.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...