Jump to content
Dogomania

Saga ma już około 6 miesięcy.Jest w typie Onkowatym.Szukamy ds-pomóż ogłaszać...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro Saga bedzie miał sesje zdjęciowa dobrej jakości aparatem , bo ja to tylko mam komórkę a te zdjęcia sa jakie są i raczej nie zachęca do adopcji ... Jutro tez bedzie odrobaczana bo m bardzo luźne kupale ...
W nocy nie wytrzymuje z siku i kapalem, ale to jest normalne , a w dzień jak sie zdarzy to robi pod drzwiami . Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem , mam nadzieje ze ktos ja pokocha bo jest naprawdę słodka :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem wściekła napisałam w zamówieniu ,że proszę o możliwość dokupienia witamin z wysyłką gratis -odpisali ,że to możliwe .
Niestety nie dali szansy dokupienia bo karmę natychmiast wysłali a aukcję na witaminy zakończyli...
Trudno , coś wymyślę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem wściekła napisałam w zamówieniu ,że proszę o możliwość dokupienia witamin z wysyłką gratis -odpisali ,że to możliwe .
Niestety nie dali szansy dokupienia bo karmę natychmiast wysłali a aukcję na witaminy zakończyli...
Trudno , coś wymyślę:)[/QUOTE]
I w ten sposób tracą klientów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Dzięki za fotki :)
Dziś w nocy Saga nic nie narobiła , ale była na nocnym spacerze o 1.30 w nocy a rano to juz o 8 rano .
Kupiłam dzis jej i Larysie i Fibiemu po kości do gryzienia bo ją swędzą zęby ...

No i chyba juz czas zmienić tytuł wątku bo wprowadza w błąd jak i z miejscem pobytu tak i z jej wiekiem ;)[/QUOTE]

To już Klaudii robota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']SAGA:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/312851_519159698103116_1189442468_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/577943_519157164770036_1480111826_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ona jest cudna:) Boziu jakie uszka:)
Justynko chyba na tą kawę to na piechty do Ciebie przylecę, żeby wyściskać Ciebie za Twoje ogromne serce i wytarmosić niunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ona jest cudna:) Boziu jakie uszka:)
Justynko chyba na tą kawę to na piechty do Ciebie przylecę, żeby wyściskać Ciebie za Twoje ogromne serce i wytarmosić niunię.[/QUOTE]

Zapraszamy , zapraszamy i na kawke :lol::lol::lol: i na wspólny spacerek z Sagunią i Larunią :lol: sa dwie szalone dziewczyny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Saga a teraz nazywam ją [B]Sara[/B] bo lepiej reaguje na to imie :)
I tej nocy sie nie zsikała a była wyprowadzana o 2 w nocy a rano to dopiero o 10 tej i jak na nia to naprawde długo wytrzymała , w dzień to co 3 godz jest wyprowadzana :)
Oczywiście woli być poza klatką i bawić sie z Larą jak tylko jestem w domu i koty niepełnosprawne sa po bieganiu a puszczam je dwa razy dziennie to i psy maja czas dla siebie a pięknie sie bawią :) Pewnie jak Sara pójdzie do adopcji to Lara będzie tęsknić :evil_lol:
A jeśli chodzi o jedzenie to zdecydowanie woli gotowane jedzenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Saga a teraz nazywam ją [B]Sara[/B] bo lepiej reaguje na to imie :)
I tej nocy sie nie zsikała a była wyprowadzana o 2 w nocy a rano to dopiero o 10 tej i jak na nia to naprawde długo wytrzymała , w dzień to co 3 godz jest wyprowadzana :)
Oczywiście woli być poza klatką i bawić sie z Larą jak tylko jestem w domu i koty niepełnosprawne sa po bieganiu a puszczam je dwa razy dziennie to i psy maja czas dla siebie a pięknie sie bawią :) Pewnie jak Sara pójdzie do adopcji to Lara będzie tęsknić :evil_lol:
A jeśli chodzi o jedzenie to zdecydowanie woli gotowane jedzenie :)[/QUOTE]
Doszła karma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']A dlaczego mojego nr nie będzie ... to ja nie będę miała prawa głosu przy oddawaniu jej ?[/QUOTE]

Niezbyt rozumiem o co teraz chodzi? Każdy podopieczny fundacji jest ogłaszany z namiarami na mnie i Klaudię.
Każdy zainteresowany dom zostaje sprawdzony podczas wizyty przed-adopcyjnej i wymagamy podpisania umowy.

Nie rozumiem stwierdzenia "prawa głosu przy oddawaniu jej" ?

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Niezbyt rozumiem o co teraz chodzi? Każdy podopieczny fundacji jest ogłaszany z namiarami na mnie i Klaudię.
Każdy zainteresowany dom zostaje sprawdzony podczas wizyty przed-adopcyjnej i wymagamy podpisania umowy.

Nie rozumiem stwierdzenia "prawa głosu przy oddawaniu jej" ?[/QUOTE]
Mam na myśli fakt ze pies przebywa u mnie i to ja sie nim zajmuje i to ja go znam najlepiej i wiem do jakiego domu by sie nadawał ... nie rozumie dlaczego nie chcecie aby mój nr był podawany :roll: Oczywiście bym go nie oddała bez waszej zgody jeśli tylko byście tak chcieli , poprosiłam bym potencjalny dom aby i do Was zadzwonili i pytali o zgodę ?

Jeśli chodzi o koty od Was to ja sama załatwiam ogłoszenia z moim nr tel i już jeden kot Borys dom znalazł , jeśli chcesz to mogę Ci wysłać kopie umowy i możesz sobie z ludźmi porozmawiać .

Za kilka dni beda ogłaszane kociaki Dadi i Dekster ( sa juz gotowe do adopcji ) bo Eryk ma jeszcze świerzb w uszach i mu jeszcze czyszczę uszy i smaruje maścią . A poza tym Eryk nie nadaje sie do domu z dziećmi bo atakuje ręce az do krwi :roll:

A Wegielek nadal ma problem z trzymaniem kupala , gdzie stoi tam robi i jak go wypuszczam z klatki ( kilka razy dziennie ) to mu zakładam pampersa bo brudzi ...

PS. Załatwiłam miejsce dla skarbonki na fundacji w salonie kosmetycznym w Tychach ( mama od tejże Pani adoptowała Boryska )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Mam na myśli fakt ze pies przebywa u mnie i to ja sie nim zajmuje i to ja go znam najlepiej i wiem do jakiego domu by sie nadawał ... nie rozumie dlaczego nie chcecie aby mój nr był podawany :roll: Oczywiście bym go nie oddała bez waszej zgody jeśli tylko byście tak chcieli , poprosiłam bym potencjalny dom aby i do Was zadzwonili i pytali o zgodę ?

Jeśli chodzi o koty od Was to ja sama załatwiam ogłoszenia z moim nr tel i już jeden kot Borys dom znalazł , jeśli chcesz to mogę Ci wysłać kopie umowy i możesz sobie z ludźmi porozmawiać .

Za kilka dni beda ogłaszane kociaki Dadi i Dekster ( sa juz gotowe do adopcji ) bo Eryk ma jeszcze świerzb w uszach i mu jeszcze czyszczę uszy i smaruje maścią . A poza tym Eryk nie nadaje sie do domu z dziećmi bo atakuje ręce az do krwi :roll:

A Wegielek nadal ma problem z trzymaniem kupala , gdzie stoi tam robi i jak go wypuszczam z klatki ( kilka razy dziennie ) to mu zakładam pampersa bo brudzi ...

PS. Załatwiłam miejsce dla skarbonki na fundacji w salonie kosmetycznym w Tychach ( mama od tejże Pani adoptowała Boryska )[/QUOTE]

Justa, nie chodzi o to, że nie chcemy aby Twój nr był podany - jeżeli chcesz, może być i Twój dopisany. Za psa odpowiada opiekun prawny - w tym przypadku fundacja, w związku z czym zostaje podany nasz nr do kontaktu w sprawie zwierząt fundacyjnych. Nie raz miałyśmy sytuacje, że DT nie zgadzał się na podawanie jego nr do kontaktu, bo on się tylko psem opiekuje. To my odpowiadamy za zwierzę i to w naszym geście leży szukanie mu domu i odbieranie telefonów - przynajmniej tak się przyjęło.

Wierz mi, że chętnie oddałabym Ci odbieranie wszystkich telefonów ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...