Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Bardzo potrzebna pomoc w poszukiwaniu domu dla Perły.[/B][/COLOR][/SIZE]

Może ktoś mógłby pomóc rozwieszając plakaty lub ma jakieś znajomości w lokalnej gazecie i mógłby zamieścić ogłoszenie? (ja u siebie nie mogę ze względu na byłą właścicielkę, która Perły za dobrze nie traktowała, chciała ją oddać do schroniska, potem oddała ją mi i za chwilę chciała ją odzyskać...).

Mamy o wiele za mało deklaracji, a ja za jakiś czas nie będę miała możliwości robić bazarków i będzie duży problem z jej utrzymaniem (już teraz mam mniej czasu niż wcześniej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Tak, tylko tyle :([/QUOTE]
Aż tyle :) Każda złotówka ważna, a Ty aż 10 zł wpłacasz miesięcznie. Jeszcze raz dziękuję :)

[quote name='__Lara']Cudak, czy ona ma aktualne ogłoszenia?[/QUOTE]
Jest ogłaszana cały czas przez [B]Tofikową[/B]... i to na różne miasta :(

Mam pomysł na bazarek cegiełkowy ;) nie wiem czy "trafiony", ale spróbuję go zrealizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Zdjęcia nowe by się przydały...[/QUOTE]

Prosiłam[B] Hałabajówkę[/B], ale czasu nie ma, ani kogoś do pomocy przy zdjęciach :(

Ogłoszeń nigdy za wiele, gdyby ktoś mógł pomóc, będę ogromnie wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#4b0082][SIZE=3][B]Zapraszam na cegiełkowy STRAGAN Perełki

--> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244403-Cegiełkowy-WARZYWNIAK-Perły-zapraszamy-na-nasz-STRAGAN!-Do-30-06[/URL]


[/B][/SIZE][/COLOR][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4249/kn3a.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Bardzo potrzebna pomoc w poszukiwaniu domu dla Perły.[/B][/COLOR][/SIZE]

Może ktoś mógłby pomóc rozwieszając plakaty lub ma jakieś znajomości w lokalnej gazecie i mógłby zamieścić ogłoszenie? (ja u siebie nie mogę ze względu na byłą właścicielkę, która Perły za dobrze nie traktowała, chciała ją oddać do schroniska, potem oddała ją mi i za chwilę chciała ją odzyskać...).

Mamy o wiele za mało deklaracji, a ja za jakiś czas nie będę miała możliwości robić bazarków i będzie duży problem z jej utrzymaniem (już teraz mam mniej czasu niż wcześniej).[/QUOTE]
[B]Szukamy również BDT[/B], gdyby ktoś coś słyszał.... bo jak tak dalej będzie szło, to chyba naprawdę schronisko dla niej zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, że na hotele, często z szarej strefy, deklaracje można uzbierać. I na płatne DT, gdzie kasa idzie do kieszeni jako nieopodatkowany zysk. A tu jest problem.
Ciotka, jak mnie nie wywalą z roboty (tfu, tfu) na koniec września to jakąś deklarację dołożę, ale nie wiem ile jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Tu akurat mój błąd, bo zanim pojechała powinny być deklaracje.
Powinny być warunkiem, by mogła pojechać, ale wydawało mi się, że jak młoda, nieagresywna i ładna, to szybko dom znajdzie... a tu ani jednego telefonu, czy maila w jej sprawie i na dodatek już teraz mam mniej czasu, który mogę poświęcić na bazarki i za jakiś czas nie będę miała możliwości wcale ich wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam przed chwilą dla Perły 169,50 zł z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243535-Firmowe-ciuchy-torebki-buty-na-Per%C5%82%C4%99-i-Inez-ZAKO%C5%83CZONY[/url] , jak wpłata dojdzie, to proszę o potwierdzenie, żebym mogła zamknąć bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Na tą chwilę mamy czerwiec opłacony :) i 94,50 zł jest już na lipiec, więc mamy miesiąc by uzbierać 205,50 zł.

Wklejam nowy opis zachowania Perły, od [B]Hałabajówki[/B]:

"Perła jest świetna. Przytula się, chodzi za człowiekiem, nie przejawia agresji żadnej można ją podnieść, zajrzeć w zęby, uszy.

Nie lubi obcych i na nich szczeka ale już potrafimy wspólnie nad tym panować tylko trzeba jej przypominać żeby nie obszczekiwała. Na smyczy chodzi poprawnie czasem ciągnie, bez smyczy trzyma się człowieka. Z psami się dogaduje z suczkami też chyba że jakaś chce ja zdominować mocno wtedy powarkuje. Zmieniła się na korzyść. Mocno się wyciszyła co nie znaczy że już nie szczeka bo zdarza jej się szczekać więcej niż inne psy. Do domu raczej bez kotów i małych zwierzaków typu królik. Na dziewczynkę 6 letnią zareagowała bardzo dobrze. Jeździ samochodem ale trochę się denerwuje w trakcie jazdy. Je wszystko nie wybrzydza już. Wyczesać ją można wszędzie tylko nie lubi po ogonie ale cierpliwie i to się da zrobić. Raczej do domku niż do bloku bo na każdy hałas szczeka więc sąsiedzi mogą nie dać rady. Nie niszczy rzeczy w kojcu więc w domu pewnie też nie będzie.

Naprawdę fajna jest kontaktowa, miła, towarzyska, boi się facetów trochę i gwałtownych ruchów. "

[B]Gdyby Ktoś znalazł chwilę, żeby napisać nowy tekst do ogłoszeń (bo jej zachowanie bardzo zmieniło się na lepsze), to byłabym ogromnie wdzięczna[/B], bo ja już się z niczym nie wyrabiam ostatnio i mam 2 bazarki do zrobienia/dokończenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...