Jump to content
Dogomania

Ares-Bohun potrzebuje wsparcia na hotel i leczenie i szuka DS.


toyota

Recommended Posts

Toyota- nikt nie ma do Ciebie żadnych zastrzeżeń (jeśli mogę tak napisać).
Sytuacja wydawała się dziwna- były dwa zupełnie odmienne zdania.
Myślę, że zostało to już wyjaśnione.

a jak z psiakiem? jest sprawdzone-wolne miejsce, gdzie można by go umieścić?
żeby było wiadomo ile jeszcze deklaracji stałych jest potrzebnych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem, to miejsce jest w Łodzi, w Centrum hotelowo- szkoleniowym "Zwierzak". Jednak Fundacja Ast nie jest w stanie wziąć kolejnego psa pod swoje skrzydła.

Jeszcze nie ma decyzji co do tego psa.

Nie wiem też czy schronisko zdecyduje sie go wyadoptować prywatnej osobie. Wczoraj rozmawiałam, czy wydadzą go fundacji i była pozytywna odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest prosta. Pies miał być uśpiony jako że wet stwierdził, że jest po walkach i schronisko boi się wydać do adopcji takiego psa.


Jako, że byłam pewna po rozmowie z Pawłem, że jest miejsce dla psa w Centrum hotelowo- szkoleniowym w Łodzi, gdzie pies trafiłby pod opiekę behawiorysty i adoptowała by go Fundacja, schronisko zgodziło się na takie rozwiązanie.

To cała tajemnica tego, że pies był zagrożony uśpieniem, a za chwilę już nie.

Okazuje się jednak, że nadal jest, ponieważ to wszystko to pomyłka.

Wygląda na to, że mam problemy ze słuchem :roll:.


Żeby jeszcze było ciekawiej, to w rozmowie telefonicznej była mowa o tym, że Fundacja ma 2 miejsca dla amstaffów. W związku z tym wyjęłam wczoraj spod igły wetowi drugą amstaffowatą psinę, licząc na to, że może także się zakwalifikuje do hotelu. Trudno, uśpić zawsze zdążą, co za różnica czy pożyje dzień czy 2 dłużej.

Mowa o niej:


[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1689/55688474.jpg[/IMG]


[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2516/18678655.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/5176/as3a.jpg[/IMG]


[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1746/as2vo.jpg[/IMG]


[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3900/12495037.jpg[/IMG]


[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3325/ast2z.jpg[/IMG]


[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/213/as4x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Z tego co wiem, to miejsce jest w Łodzi, w Centrum hotelowo- szkoleniowym "Zwierzak". [/QUOTE]
Jest tam miejsce? Dzwonilas? ...chyba nie-a ja NIE POWIEDZIALAM,ZE TAM MIEJSCE JEST ale, ze BYC MOZE JEST,bo mial tam jechac jeden psiak i nie wyszlo.

Wiem,ze chcesz pomoc ale sluchaj uwazniej co ktos do Ciebie mowi,bo robi sie niepotrzebne zamieszania:(.
A teraz konkrety: jutro bede dzwonic do Centrum Zwierzak i rozmawiac-czy jest miejsce ,czy by sie podejeli, kosztyitp. itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']....jakies nowe wiesci...?[/QUOTE]pozwolę sobie skopiować

[quote name='"atosia"']Było dużo zamieszania a teraz konkrety: Ania Bull skontaktowała się z właścicielem tego schroniska i psa można brać ( Ania - dzięki!!)
I zdecydowałyśmy się mu pomóc.

Na psiaka czeka miejsce w Centrum Zwierzak w Łodzi. Tam „monitorować” będzie go kolejna osoba, ja na bieżąco będę aktualizować temat psiaka i prosić o wsparcie finansowe. W Centrum Zwierzak oceni go behawiorystka i zobaczymy co dalej, no i będziemy szukać chłopakowi domku.
[b]Koszt miesięczny to 350 zł + 130 zł karmy / teraz dojdzie jeszcze koszt kastracji, szczepień, odrobaczania itp. – jak będę mieć dokładne liczby to napiszę.
Oczywiście co miesiąc będę się rozliczać i pisać kto ile wpłacił itp. itd.[/b]

[b]No i jeszcze transport[/b]– będę jechać najprawdopodobniej z Włocławka po niego ( być może już w ten weekend się uda), a więc Włocławek-Grudziądz –Łódż-Włocławek – tj. ok 930 km, no i zbieram na paliwo – [b]od tego w dużej mierze zależy czy będzie można go wyciągnąć,[/b] także bardzo proszę o wpsarcie finansowe – piszcie na priva lub na [email][email protected][/email] to podam nr konta. Oczywiście tutaj też do końca tygodnia podam ile mamy na trasport.

[b]Póki co deklaracji jest mało!!:(( Nawet na pół miesiąca w hotelu nie starczy, nie mówiąc już o karmie:(( Potrzebujemy więcej deklaracji, każdy grosik się liczy!![/b]

[b]Tak więc, kochani „do roboty” :) i pomagamy, czekam od osób, które zdeklarowały się pomóc na kontakt. I liczę na nowe deklaracje!! PAMIĘTAJCIE - BEZ WASZEJ POMOCY NIE UDA SIĘ NAM NIC ZROBIĆ! URATUJMY GO WSPÓLNYMI SIŁAMI i PIENIĄŻKAMI[/b][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Trasa jest podana w dwie strony - Włocławek-Grudziądz-Łódź-Włocławek ....dzięki za deklaracje, ale póki co jesteśmy w czarnej d.....tzn. faktycznie 3 osoby się zgłosiły i przelały kasę ( jeszcze jej nie mam), z czego żadna z nich to stała deklaracja- razem wyjdzie może 100 zł...a to nawet na karmę nie starczy.....ja się zdecydowałam pomóc psiakowi i zorganizować fizycznie wszystko ale finansowo nie jestem w stanie sama tego ogarnąć. Tu nie tylko chodzi o transport, hotel – nie znamy tego psiaka – nie wiemy czy nie będzie potrzebne leczenie ( poza standardem typu szczepienia, robaki, kastracja), behawiorysta, szkolenie - więc jeśli do piątku ludzie się nie ruszą i nie wpłacą wymaganej sumy na transport i hotel to nie pojadę po psa, nie wyciągnę go ze schronu i nie zamieszka w hotelu....czyli nie pomożemy mu……brutalne ale niestety tak jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atosia']Trasa jest podana w dwie strony - Włocławek-Grudziądz-Łódź-Włocławek ....[/QUOTE]

sorry ale ja nadal nie rozumiem:oops:, Wloclawek lezy pomiedzy Lodzia a grudziadzem

[QUOTE] będę jechać najprawdopodobniej z Włocławka po niego ( być może już w ten weekend się uda), a więc Włocławek-Grudziądz –Łódż-Włocławek – tj. ok 930 km, no i zbieram na paliwo – [B]od tego w dużej mierze zależy czy będzie można go wyciągnąć[/B][/QUOTE]

z wloclawka jedziesz i masz do grudziadza 120km, zabierasz go do Lodzi czyli jedziesz nastepne 250km i stamtad wracasz do Wloclawka jakies 110km, to o jakie dwie strony chodzi (?)
ile mniej wiecej potrzeba na transport? widzialam post pyszczydlo o pomocy w transporcie, kontaktowal sie ktos?

na dzien dzisiejszy dam 50 jednorazowej, wiecej obiecac nie moge chwilowo,

Edited by chita
Link to comment
Share on other sites

chita - masz racje z tymi km...pomylilo mi się, wychodzi wg googla ok 477 km ..co do obioru psa ze schornu - ja tez ten post widzialam, ale zauwaz ( z poprzednich postow), ze byl problem z wydaniem tego psa ( toyota jakos dziwnie zamilkla ale mmniejsza z tym....), schornisko nie chce byle komu go dac itp itd. Ani Bull skontaktowala z wlascicielem tego schroniska i zalatwila zgode na wydanie tego psa mi, poniewaz ja ogarnelam hotel z behawiorysta itp itd....

Link to comment
Share on other sites

super, czyli idziemy w dobrym kierunku:) wieczorem pospamuje na watkach bo deklaracji nadal malo, znam kierownika schronu troszke ale wierze ze to rodzaj faceta ktory z rozsadnymi ludzmi dojdzie do porozumienia, co nie zmienia faktu ze dzialac trzeba szybko....

Link to comment
Share on other sites

podsumuję oferty pomocy zebrane do tej pory, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam:

[quote name='"Amazonka71"']Deklaruję [B]30 zł miesięcznie[/B] jeżeli uda się go wyciągnąć. [/quote]


[quote name='"kiara37"'] deklaruję [B]25 zł co miesiąc[/B] stałej, [/quote]

i znów z niebieskiego:
[quote name='"Jok"']Na początek [B]50 zł.[/B] Dalej w zależności jak się sytuacja rozwinie.[/quote]

[quote name='"Monika.K"']Ja też deklaruje [B]50 zł na razie jednorazowo[/B][/quote]


[quote name='atosia']Ja deklaruje [B]50-100 zl.[/B]..[/QUOTE]

[quote name='"pyszczydlo"']jestem z kujawsko-pomorskiego i mam samochód,[B]jakby go trzeba było przewieść to część trasy,albo całą zależy gdzie miałby jechać i ile km to ja mogę pojechać bez zwrotu kosztów paliwa[/B].koniecznie trzeba mu pomóc.jakby co piszcie[/quote]

[quote name='"Donvitow"'][B]50PLN[/B] stałej deklaracji.[/quote]

[quote name='chita']

na dzien dzisiejszy dam [B]50 jednorazowej[/B], [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

o to wybacz aga :) nie wiem jak mogłam cię przeoczyć:loveu:
podsumuję oferty pomocy zebrane do tej pory, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam:

[quote name='"Amazonka71"']Deklaruję [B]30 zł miesięcznie[/B] jeżeli uda się go wyciągnąć. [/quote]


[quote name='"kiara37"'] deklaruję [B]25 zł co miesiąc[/B] stałej, [/quote]

i znów z niebieskiego:
[quote name='"Jok"']Na początek [B]50 zł.[/B] Dalej w zależności jak się sytuacja rozwinie.[/quote]

[quote name='"Monika.K"']Ja też deklaruje [B]50 zł na razie jednorazowo[/B][/quote]


[quote name='atosia']Ja deklaruje [B]50-100 zl.[/B]..[/QUOTE]

[quote name='"pyszczydlo"']jestem z kujawsko-pomorskiego i mam samochód,[B]jakby go trzeba było przewieść to część trasy,albo całą zależy gdzie miałby jechać i ile km to ja mogę pojechać bez zwrotu kosztów paliwa[/B].koniecznie trzeba mu pomóc.jakby co piszcie[/quote]

[quote name='"Donvitow"'][B]50PLN[/B] stałej deklaracji.[/quote]

[quote name='chita']

na dzien dzisiejszy dam [B]50 jednorazowej[/B], [/QUOTE]

[quote name='agnieszka32']Ja też deklarowałam [B]50 zł stałej[/B] ;-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...