Jump to content
Dogomania

Lisa już w nowym domku :) dziękujemy:)


Songo82

Recommended Posts

  • Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że wątek Lisy nie zginie. Kolejny miesiąc mija a ja tracę nadzieję, że znajdę dla Lisy dom. Wiem,że psiaki czekają latami, ale mam jakieś złe przeczucia. Co jeszcze mogę zrobić? Wątek, bazarek, ogłoszenia co miesiąc. Wasze podnoszenie ma dla mnie ogromne znaczenie. Wiem, że nie jestem zupełnie sama:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Songo82']Mam nadzieję, że wątek Lisy nie zginie. Kolejny miesiąc mija a ja tracę nadzieję, że znajdę dla Lisy dom. Wiem,że psiaki czekają latami, ale mam jakieś złe przeczucia. Co jeszcze mogę zrobić? Wątek, bazarek, ogłoszenia co miesiąc. Wasze podnoszenie ma dla mnie ogromne znaczenie. Wiem, że nie jestem zupełnie sama:)[/QUOTE]

A jaki jest Twoj wymarzony domek dla Lisy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Songo82']Mam nadzieję, że wątek Lisy nie zginie. Kolejny miesiąc mija a ja tracę nadzieję, że znajdę dla Lisy dom. Wiem,że psiaki czekają latami, ale mam jakieś złe przeczucia. Co jeszcze mogę zrobić? Wątek, bazarek, ogłoszenia co miesiąc. Wasze podnoszenie ma dla mnie ogromne znaczenie. Wiem, że nie jestem zupełnie sama:)[/QUOTE]
Songo-nie łam się. Mój Tolo długo czekał na mnie-na jego wątek trafiłam jak już był u mnie na stałe. Frodo jest na tymczasie-domki odzywają się i znikają...Nie tracę nadziei-w końcu odezwie się ten jeden jedyny i z czystym sumieniem będę mogła go oddać do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']A jaki jest Twoj wymarzony domek dla Lisy?[/QUOTE]

Po pierwsze to dziękujemy za ogromną wpłatę dla Lisy:)

Co do wymarzonego domu, to tak tego psa kocham, że marze o tym by nagle spadł mi z nieba mój własny dom z ogrodem:) Wtedy nigdy, przenigdy bym jej nie oddała nikomu.

Tuż przed zawiezieniem Lisy do hotelu u Pani Ewy, tego samego dnia, byłyśmy z wizytą w potencjalnym domu dla Lisy. To był dom-bajka. Cudowni ludzie, ogromni miłośnicy zwierząt. Piękna, ogromna posesja. Mieli nawet przydomowy rezerwat ptaków egzotycznych- taki profesjonalny. Mieli super ogród, z mostem nad rzeczką i innymi bajerami. Sama chciałam by mnie adoptowali:) I wszystko byłoby cudnie, gdyby nie fakt, że mieli również 3-letnią bernardynkę. Poznałyśmy obie dziewczynki na spacerze w lesie no i wtedy już się zaczęło. Bernardynka chciała mocno dominować a Lisa nie do końca chciała się poddać. Po kilku godzinach, gdy już niemal uległa, ich sunia stała się ogromnie agresywna i kilka razy mocno zaatakowała Lisę. Wpadła w amok i niestety nawet właściciele nie dali rady jej uspokoić. Ze smutkiem wyjeżdżałam stamtąd.

Lisa kocha ludzi. Jej jest obojętne gdzie śpi i co je. Ona nie chce i nie może być samotna. Jest mądra, jest ułożona. Uwielbia inne zwierzęta. Wychowywała się z dziećmi i na tymczasie też z nimi przebywała. Może trochę denerwują ją małe szczeniaki, bo są zbyt rozbrykane:) Jak zobaczę, że ktoś ją potraktuje jak członka rodziny, to zgodzę się na taki dom. Zero kojców i zero bud. Nie zdamy jej na kolejne lata samotności. Ona jest psem- towarzyszem na całe życie. Nie nadaje się do pilnowania, bo zaliże każdego włamywacza:) Nigdy nawet jej szczekania nie słyszałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Songo82']

Co do wymarzonego domu, to tak tego psa kocham, że marze o tym by nagle spadł mi z nieba mój własny dom z ogrodem:) Wtedy nigdy, przenigdy bym jej nie oddała nikomu.
[/QUOTE]


Identyczne zdanie usłyszałam kiedyś od pani, która przywiozła mi moją Sarunię :)
Jestem pewna, że uda się i Lisie znaleźć dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...