Jump to content
Dogomania

Lisa już w nowym domku :) dziękujemy:)


Songo82

Recommended Posts

  • Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Songo82']Zaczynam robić nowy bazarek :) Nie wiem, kiedy skończę:) W każdym razie, proszę, zaglądajcie:)


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240222-Cudne-kolorowe-różne-)-Wszystko-dla-Lisy-)-ZAPRASZAMY!!!?p=20481796#post20481796[/URL][/QUOTE]


Czy ktoś potrafi zrobić nowy banerek bazarkowy dla Lisy:?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie,sunia jest prześliczna :loveu: kocham kudłacze:) finansowo krucho,ale jeśli sunia potrzebuje ogłoszeń to chętnie pomogę (przepraszam całego wątku nie przeczytałam) :oops: jak coś to proszę o tekst do ogłoszeń i dane do kontaktu.Na bazarku i na FB również się zameldowałam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Dziękuję za zaproszenie,sunia jest prześliczna :loveu: kocham kudłacze:) finansowo krucho,ale jeśli sunia potrzebuje ogłoszeń to chętnie pomogę (przepraszam całego wątku nie przeczytałam) :oops: jak coś to proszę o tekst do ogłoszeń i dane do kontaktu.Na bazarku i na FB również się zameldowałam;)[/QUOTE]

Dziekujemy, że jesteś z Nami:)

Link to comment
Share on other sites

Liska już pooo ale super zdrowiej sunio zdrowiej. Jak czytałam i pisało w info, że sunia miała problem, aby się obudzić zamilkłam mega wdech i dalejj cczytanko :oops: napedziła stracha sunia zdrowiej sunio zdrowiej. No domek nie taki jak dla naszej suni kochanej, ale na telefon poczekamy zobaczymy jakie info Cioteczka powie. Lisko dobranoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Całkiem ładnie Ci ten bazarek idzie :)[/QUOTE]

Jeszcze tyle zdjęć do zrobienia...:) bazarek idzie tylko dzięki Tobie:)

czekam na telefon od tych ludzi a tu nic:( Pani Ewa już wczoraj dała im do mnie numer telefonu...

....no i nie umiem zrobić nowego, bazarkowego banerku...ble

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']a co u sunieczki[/QUOTE]

Dziś dalej leży i odpoczywa, troszkę spacerków ma. Rana się ładnie goi. Z siusianiem nie ma problemów. Pani Ewa wysłała dziś do mnie obie faktury za sterylkę, więc czekam i przesyłam do fundacji. Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Jeśli bazarek zakończy się sukcesem i zdołamy opłacić hotelowanie, to może zdecydujemy się kupić Lisie jakieś nowe legowisko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...