Jump to content
Dogomania

CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym napisać super wiadomość: REX dzisiaj opuścił schronisko!!!:multi:
Niestety nie byłam przy adopcji (Pan dzisiaj rano do mnie zadzwonił, że dzisiaj by przyjechał bo dłużej czekać nie chcą a ja już będąc w pracy nie mogłam wyjść). Dobrze na szczęście, że była Jadwiga dla której Rex był również bardzo ważny. Właśnie rozmawiałyśmy przez tel. Rex bez problemu wskoczył do auta- był bardzo szczęśliwy. Ogólnie adopcja przeszła bez większych problemów.
Mam nadzieję, że będzie to dom do końca.
Proszę trzymajcie mocno kciuki!

Dam Państwu jakiś m-c i mam zamiar odwiedzić psiaka.

Wreszcie!

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

a już dostałam kolejną inf o onkowatym psiaku który był depozytem przez 3 lata, więc nie do adopcji. od niedawno można go adoptować. mieszkał w mieszkaniu- do budy praktycznie nie wchodzi!. w nd podjadę i się zapoznamy.
oj za dużo tych psiaków...ja już czasowo nie wyrabiam z ogłoszeniami, promowaniem, proszeniem o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Magdyska25- to ślij mi szybciutko choć parę zdań o tym nowym psiaczku z depozytu- no i choć 1 zdjęcie. Postaram się wstrzymać ogłoszenie po Rexie.

OCH JAKA TU RADOŚĆ :multi: NARESZCIE REX W DS!!! TAK SIĘ CIESZĘ JAKNIEWIEMCO :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

niestety nic o nim nie wiem...nie mam zdjęcia. Słyszałam od Jadwigi. Ma wielkie serce ale brak internetu i zdjęć nie mam jak teraz dostać. Dopiero to co pstryknę w nd.

a czy mogłabym podrzucić Ci "koślawego" Filipka? Ma 5 lat z czego 4 spędził w schronisku. Trudno jest nam go wyadoptować. Na ogłoszenia nikt nie odpowiada a Ty masz chyba szczęśliwą rękę.

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba nie taką aż szczęśliwą ;)...Karo po Olkuszu ogłaszam i ogłaszam i nic...tak samo Gaję wrocławiankę po Wietnamczykach...

Czekam na Filipka w takim razie - trzeba wierzyć, że się uda...tylko wklej tutaj tekst i zdjęcia to sobie skopiuję na temat ogłoszeń plizzz

Link to comment
Share on other sites

Za Fifka się już zabieram- chciałabym mu założyć osobny wątek- w kupie siła! ;)

co do Reksika to dostałam inf., że wzorowo sprawował się w podróży, poznał wszystkich domowników i było dobrze, chodzi za Panem (wiedziałam, że woli mężczyzn ;)), był na 2 godz. spacerze po okolicy, sąsiadów również poznał.
Wszyscy są zachwyceni i mam nadzieję, że tak zostanie!

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Państwo są otwarci na rady.
Mieli onkę- dostawała wspomagacze, regularnie odwiedzali również weta i wiedzą o co chodzi, także Pani jak najbardziej jest za podawaniem suplementów/dobrego jedzonka i wydaje mi się, że chcą jak najlepiej dla psiaka.

Kciuki trzymam i prosiłam o inf.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam inf, że wszystko dobrze. Na początku ciągle biegał po ogrodzie- nie mógł się nacieszyć wolnością, teraz już lepiej. Pobiega i obserwuje, lubi rozkładać się na tarasie. Do męża i syna przychodzi i wręcz domaga się głaskania- kładzie się i rozwala łapami do góry :)
Przyzwyczaja się do domu.

Będzie ok!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...