Jump to content
Dogomania

CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Był jeden tel w sprawie Rexa.
Niestety Pan ma 7-letnią suczkę.
Odradziłam Rexa bo i zbytniego doświadczenia w zapoznawaniu psów Pan nie ma a tutaj potrzeba będzie ogromnej pracy i nie wiadomo w końcu czy się psy polubią.
Miał mi Pan wysłać mail, żeby po wizycie przedadopcyjnej jakiś inny psiak skorzystał., tym bardziej, że 10-letnie onki Panu nie przeszkadzają. Na razie cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Był jeden tel w sprawie Rexa.
Niestety Pan ma 7-letnią suczkę.
Odradziłam Rexa bo i zbytniego doświadczenia w zapoznawaniu psów Pan nie ma a tutaj potrzeba będzie ogromnej pracy i nie wiadomo w końcu czy się psy polubią.
Miał mi Pan wysłać mail, żeby po wizycie przedadopcyjnej jakiś inny psiak skorzystał., tym bardziej, że 10-letnie onki Panu nie przeszkadzają. Na razie cisza.[/QUOTE]
Rozmawiałam z tym Panem, zaproponowałam, ze pomogę w zapoznaniu sie psiaków choćby przed schroniskiem na spacerze a jakby było dobrze na posesji ale nie odezwał sie ponownie, zreszta on tam gdzie trzyma psy bywa tylko a nie mieszka:roll:
a może Rexika ogłoszenie jeszcze na inne województwo dac co?

Jak chłopaczek ma sie Magdyska?

Link to comment
Share on other sites

czy to aby na pewno ten sam pan? on tam mieszka z tego co zrozumiałam.
skąd ten od Ciebie jest?

Rex ma się dobrze. nawet bardzo dobrze jak na psa starszego, onkowatego i za bardzo okrągłego to niebywale dobrze.

Co do ogłaszania Rexa na inne woj. to psy w typie onków/amstaffów/itp- przyszły właściciel musi odbyć z psem 3 spacery zapoznawcze (wymóg schroniska), także nie wiem czy osoba mieszkająca daleko będzie miała taką możliwość.

Link to comment
Share on other sites

szukamy, szukamy, Rexa rozsyłamy :) pocztą pantoflową też :) hhehe bo Rexio jest młody jeszcze duchem. Rex jest też bardzo mądry i nie przejawia zadnej agresji więc nie wiem czemu te 3 spacery sa wymogiem kurczę:roll: poznaliśmy się tak, ze ja całkiem obca dla niego osoba mu sie do jego kojo władowałam z michą po odczekaniu przed wejściem i ćwiczeniach "mowy ciała" :evil_lol: i przekupiłam, ładnie mnie potraktował i zjadł michę nie mnie :) on wg mnie potrzebuje przestrzeni i domu z ogrodem, by miał i ciepło ale tez to co zna - teren

ps to ten sam bo mówił, że już z Tobą rozmawiał i ma sunię starszawą, gdzieś blisko Wawy, dzwonił po Igora to mu zaproponowałam Rexa a on , że już w jego sprawie dzwonił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Rex jest też bardzo mądry i nie przejawia zadnej agresji więc nie wiem czemu te 3 spacery sa wymogiem kurczę:roll:[/QUOTE]

większość psów nie przejawia agresji do ludzi a i tak muszą odbyć te spacery.
No cóż- może, żeby była to przemyślana decyzja?

Pan, który dzwonił od kilku m-cy rozgląda się za psem. Nic pewnego bo chce go poznać ale może się spodoba i Rex wstydu nie narobi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']będę, będę- jeśli chodzi o "moje" psy wolę zawsze przy takich sytuacjach być i je pokazać, poopowiadać, przejść się na spacer, oraz pomóc ludziom odnaleźć się w schronisku.[/QUOTE]

to tak jak ja. nie lubię, kiedy "mój" pies idzie do domu a mnie przy tym nie ma, najzwyczajniej w świecie się martwię.
a trzy obowiązkowe spacery to wg mnie dobry pomysł i pierwszy "test" dla potencjonalnego właściciela.

btw - przekonałam się po raz kolejny, jak leniwe jest pomorze, jeśli chodzi o adopcje....to już któryś telefon w ciągu kilku dni czy tygodnia, a w sprawie moich psów telefon milczy czasem miesiącami, choć są bardziej "atrakcyjne" pod względem adopcyjnym, chociażby dlatego, że są młodsze i totalnie łagodne, dla ludzi i zwierząt.

trzymam kciuki za niedzielne odwiedziny!

Link to comment
Share on other sites

Mam ponad 20 psów do wyadoptowania. Rex jest najbardziej adopcyjny- stąd te tel.
Pozostałe czekają i również 0 tel w ich sprawie.
Dlatego też chciałabym, żeby ten bardziej adopcyjny znalazł wreszcie dom i moją złą passę przerwał.
Ostatnią adopcję miałam chyba z Velmą w sierpniu (tzn. moja podopieczna trafiła do mnie do domu).
Także nie ma to tamto, że u nas tak kolorowo.


Bea- bądź spokojna :) postaram się "wyczuć" ludzi, chociaż bywa to czasami trudne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Mam ponad 20 psów do wyadoptowania. Rex jest najbardziej adopcyjny- stąd te tel.
Pozostałe czekają i również 0 tel w ich sprawie.
Dlatego też chciałabym, żeby ten bardziej adopcyjny znalazł wreszcie dom i moją złą passę przerwał.
Ostatnią adopcję miałam chyba z Velmą w sierpniu (tzn. moja podopieczna trafiła do mnie do domu).
Także nie ma to tamto, że u nas tak kolorowo.


Bea- bądź spokojna :) postaram się "wyczuć" ludzi, chociaż bywa to czasami trudne...[/QUOTE]


rozumiem. myślałam, że to standard

Link to comment
Share on other sites

oj nie, niestety nie. chociaż u nas jak robi schronisko "wykresy" ile psów znalazło domy i jak podają, że np. ponad 80%. szczerze? chyba tylko moje się nie załapują.... nie wiem skąd to jest, chociaż chyba kilka m-cy temu było ponad 2 tys. teraz spadło do 1930, więc jest dobrze. Zobaczymy po świętach i sylwestrze a potem wakacjach...

Link to comment
Share on other sites

Rex się spodobał.
jak zwykle nie przejmował się nowymi osobami.
Pan chce jeszcze kilka razy przyjechać do schroniska w tyg., żeby Rex go kojarzył. Myślę, że jest zdecydowany (ale to nigdy nie wiadomo), tym bardziej, że biuro adopcji do takich adopcji "nie zachęca".
Pan usłyszał, "dlaczego chce pan takiego starego psa? takie duże żyją max 12-13 lat, więc długo mu nie zostało, nie ma już młodszych psów do adopcji?", więc ich zdaniem pies stary powinien gnić w schronisku i nigdy stąd nie wyjść.
Nie skomentuje już tego bo wystarczająco wczoraj się zdenerwowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...