Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 03.05.2007 CAC


simbik

Recommended Posts

[quote name='dog_master']Powiedzcie mi proszę, czy na tym stadionie będzie gdzie zaparkować...? Dzień wcześniej, tzn 2., jadę na zawody i rozważam wyjazd autkiem ;)

[URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=2602"]panienkabubu[/URL], nie za duzy podpis? ;)[/quote]


Każdy kto przyjezdza na zawody czy wystawe ma miejsce parkingowe na terenie wystawy(stadion) ale za wiazd płaci sie 10zł o ile sie nie myle ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja chce jechac ale jak zwykle.....nie moge sie dokopac kto dokladnie bedzie sedziowal moja rase-wkurza mnie to czasem,bo sznaucery to wiadomo kto sedziuje ale na wielu wystawach w obsadzie jest kilku sedziow i wpisane-molosy:roll: ..a molosy sa rozne:roll: ..i bardzo czesto jest tak-jak i teraz ze wsrod nazwisk jednego nie lubie....No wiec prosba-kto wie kto bedzie sedziowal leonbergery?????????:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']ja chce jechac ale jak zwykle.....nie moge sie dokopac kto dokladnie bedzie sedziowal moja rase-wkurza mnie to czasem,bo sznaucery to wiadomo kto sedziuje ale na wielu wystawach w obsadzie jest kilku sedziow i wpisane-molosy:roll: ..a molosy sa rozne:roll: ..i bardzo czesto jest tak-jak i teraz ze wsrod nazwisk jednego nie lubie....No wiec prosba-kto wie kto bedzie sedziowal leonbergery?????????:oops:[/quote]

jak byk pisze :eviltong:


[B][FONT=Tahoma][SIZE=3]JADWIGA NICEWICZ - leonbergery, mastiff tybetański, owczarek kaukaski, owczarek środkowo-azjatycki[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...