Jump to content
Dogomania

juz była za TM -cudem uratowana -pudel duży z rodowodem-szuka dt lub ds


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']O Mapet:) zakochałaś się w dużej:)[/QUOTE]

ja sie kocham we wszystkich... tylko ostatnio moja miłosc nie jest odwzajemniana. Małego Białego z Jastrzębia nie było jak przewieśc (a swoja drogą ciekawe czy jest jeszcze w schronie). Dwa z Marmurowej - Morelowy grubasek i szary mały Kołtunek - tez problem z transportem. Sajgonek - jak nazwa wskazuje miał byc pożarty przeze mnie ale został URATOWANY przez pracownika Urzedu...... W przypadku Dużej - Pruszków nie jest daleko więc może....

dzięki Mashume
dzięki Ewanka

Edited by Mapet
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapet']daję DS. uwielbiam pudle.
Pierwszego miałam w dzieciństwie. pozostałe 4 - z drugiej ręki (2 oddane przez właścicieli bezpośrednio i 2 ze schroniska).[/QUOTE]

Wobec tego życzę wszystkiego najlepszego psince i jej nowej pani. Liczę na zdjęcia z nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapet']daję DS. uwielbiam pudle.
Pierwszego miałam w dzieciństwie. pozostałe 4 - z drugiej ręki (2 oddane przez właścicieli bezpośrednio i 2 ze schroniska).[/QUOTE]

czekamy na wieści - kiedy do Ciebie trafi?
Ale super, będzie miała forumowy domek! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapet']przespałam sie z tematem i mam wyrzuty sumiena.... myślę ze Duża znajdzie dobry dom (choc zawsze chciałam miec pudla dużego) i beze mnie, a ja w ten sposób będę mogła przyjąc jakąs biedę nieadopcyjną.
przepraszam za zamieszanie[/QUOTE]

lepiej teraz niz gdybym odmówila komuś wziecie suni bo niby znalazła dom.
to szukamy dalej domku dla suni lub tymczasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']A gdzie ona teraz przebywa? W domu czy np. w boksie na zewnątrz?[/QUOTE]

w ciagu dnia ma mozliwośc wyjścia na podwórko. Na noc zamykana jest w pomieszczeniu ala piwnica-garaż gdzie jest postawiony tapczanik.Pomieszczenie ogrzewane.Nie załatwia sie w pomieszczeniu czeka az ja wypuszcza na zewnatrz.
Sunia ładnie chodzi na smyczy a i wie co to jest samochód.

Link to comment
Share on other sites

S- to Zabrze, B Bielsko Biała. Zadzwonię tam jutro. jeśli nic to nie da, postram się sprawdzić w Czechach.[quote name='kasiaprodex']Sunia miała dzis SPA . Od razu schudła o pare kilo brudu.:evil_lol: Poprawiono po nas fryzurę:mad:
okazało sie iz sunia ma przyciete ucho gdzie jest tatuaż.
..................................

Edited by mshume
Link to comment
Share on other sites

Ja miałam jutro dzwonić:) ale nie wiem za nic jak z sąsiadami zrobić:shake:masz możliwość sprawdzenia???
Mshume to dzwonisz do Zabrza? Do Bielska już dzwoniła Kasiaprodex.
Ja gdzie się da jutro będę dzwonić, do innych oddziałów też, może gdzieś jest zgłoszone zaginięcie? Tak jakimś cudem...

Link to comment
Share on other sites

Ucho mogło ale nie musiało być przycięte specjalnie, kiedyś pod opieką osób trzecich zagumkowano tak ucho mojemu Czarkowi że trzeba było amputować kawałek bo wdała się martwica, może tu tez doszło do takiego incydentu.
Możliwe jest , że suka faktycznie jest kradziona, niekoniecznie właściciel jest z Polski, kiedyś zadbana wyglądała super i ktoś psa zwędził bo mu się spodobała a po pewnym czasie okazało się że to nie obrazek który zawsze wygląda cacy i sukę wywalono -(

Trzeba by może spróbować po schronach - ludzie jak im pies zginie to szukaja i zostawiaja namiary , ale jeżeli to kradziona to nie wiadomo kiedy i gdzie, może jak pisałam wcześniej właściciel mieszka za granicą i nawet nie przypuszcza że pies jest w Polsce.

Ropuszczam dalej wici, może ktoś będzie chciał stateczną dużą królewnę.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.kchp.cz/?page_id=220[/URL] tu jest klub hodowców pudli w Czechach. Można by im wysłac zdjęcie tego ucha z tatuażem i spytać czy rozpoznają. Tylko to wnętrze ucha z tatuażem trzeba było ogolić z włosków i dobrze umyć i dopiero zrobić zdjęcie, żeby był bardziej czytelny. No i wysłac zapytanie czy ktoś w Czechach n ie poszukuje zagininej suczki.
Tylko co będzie jak się okaże, że właściciel nie jest wart, żeby mu zwrócić suczkę.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może zrobić wydarzenie na fb ze zdjęciem tat i suni??? Ja nie mam konta.
Iwax podsunęła pomysł, nie ma możliwości zrobienia, ale udostępni, zresztą na fb jest znacznie więcej ludzi i mocno zwiększy szanse suni.

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Dziwi mnie tak mała obecność ludzi na tym wątku. Powiem szczerze, walczę ze sobą wziąć sunię czy nie. Chciałabym bardzo i boję się. Nigdy nie brałam psa na tzw. dom tymczasowy i raczej jestem wrogiem takiego postępowania, ale w tym przypadku waham się... . A gdybym tak jednak wzięła ją asekuracyjnie na tymczas i zobaczę jak się zaadaptuje do mojego stadka i wogóle. Co Wy na to ? Jestem psim fryzjerem więc zrobiłabym psinkę przy okazji na bóstwo[/QUOTE]

a prpopzycja Basi? Jeśli dotychczasowe warunki są bardzo skoromne, to moze choć dt, jaki Basia chce/może dać suni byłby wyjsciem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...