Jump to content
Dogomania

W Nowym Domku!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno przyszły właściciel powinien poświęcić mu dość dużo czasu na początek tak żeby szybko się przywiązał. Największym problemem jest jego agresja w stosunku do innych psów ale tylko tych które go zaczepiają, inne omija nie szukając zaczepki. Można sobie z tym poradzić bez większych problemów bo Cezar jest dość karnym psem, mnie wystarczy głośniej na niego krzyknąć. Liczę że szybko znajdzie domek bo z dnia na dzień coraz bardziej się do mnie przywiązuje a ja do niego bo jest psem którego sie nie da nie lubić i będzie ciężko mi się z nim rozstać tak jak i z Pele.

Link to comment
Share on other sites

czyli najlepiej domek z ogrodem gdzie Cezar mógłby strzec swojego domostwa i byłby ograniczony wpływ innych psów?
choć z agresją do innych psiaków można sobie z łatwością poradzić uważnie obserwując swojego pupila i ograniczając sytuacje, w których mogłoby dojść do ew. zgrzytów

Link to comment
Share on other sites

No właśnie tego nie wiem, mój Hippies z psem sąsiada zza płotu to ... :mad: , wychodziliśmy na zmianę albo na smyczy :diabloti: z Maksem jest z resztą identycznie :diabloti: jakieś fluidy tam fruwają czy co ? Jest jednak wyjście :eviltong: podwójny płot :eviltong: tak w pewnym momecie zrobił mój tato, ponieważ dość miał zakrwawionego nosa Hippiesa, oraz podeptanych choinek ;) .

Link to comment
Share on other sites

Czujemy się w obowiązku poinformować że Cezar miał dzisiaj wizytę u weterynarza, ponieważ spuchła mu prawa tylna łapa i dostał wysokiej temperatury. Nie zostało to spowodowane urazem tylko prawdopodobnie ugryzieniem przez owada lub tym podobnym, lekarz też nie jest pewien. Opuchlizna powstała w ciągu doby, wcześniej nie kulał. Cezar dostał antybiotyk, środek przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny. Koszt wizyty to 45 zł. Musieliśmy skorzystać z pomocy innego weterynarza ponieważ nie mogliśmy się skontaktować z naszym znajomym weterynarzem. Dalsze leczenie będzie bezpłatne. Musze też pochwalić Cezara bo pomimo choroby zachował się w czasie podróży i wizyty u weterynarza bardzo dzielnie. Pozwolił się zbadać oraz przyjąć zastrzyki bez żadnych sprzeciwów, co świadczy że jest bardzo zrównoważonym psem. W czasie badania Cezar dokładnie umył moją twarz swoim wielgaśnym jęzorem :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...