Jump to content
Dogomania

Astowate z Korabiewic- wątek zbiorczy


Astaroth

Recommended Posts

na wydarzeniu Mańka nie ma info? [URL]https://www.facebook.com/events/437310096321143/[/URL] tam chyba najlepiej zapytać o szczegóły bo są wolontariuszki które wychodzą z nim co tydzień.
A co do Cappucino to jeszcze przycisnę Gosie, może coś napisze albo może wie który wolontariusz się nim zajmuje.

Avid ugryzł wolontariuszkę jak wychodziła z boksu. Na spacerze nie było poroblemów. Na szczęście ma tylko siniaki. Mamy już jednego takiego psiaka który staje się agresywny przy wychodzeniu z boksu. Trudno powiedzieć jak będzie się zachowywał jak trafi do domu. W tą niedzielę był na spacerze i było ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']na wydarzeniu Mańka nie ma info? [URL]https://www.facebook.com/events/437310096321143/[/URL] tam chyba najlepiej zapytać o szczegóły bo są wolontariuszki które wychodzą z nim co tydzień.
A co do Cappucino to jeszcze przycisnę Gosie, może coś napisze albo może wie który wolontariusz się nim zajmuje.[/QUOTE]

nie mam fb i nie poruszam się po nim wcale... dlatego prośba o dane, możesz wkleić tutaj? do tych pierwszych postów?
ciotka od tekstów też nie porusza się po fb

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy treść wydarzenia jest dostępna dla niezalogowanych jakby co to ona:
Maniuś to psiak, w którego żyłach prawdopodobnie płynie krew Amstaffa.

To pies, który kocha ludzi całym swoim małym - wielkim
serduszkiem. ♥

Kiedy ujrzy człowieka, staje na dwóch łapkach przy kracie, dwie inne wystawia za nie, chcąc przybliżyć człowieka do siebie. Wystawia główkę i prosi by poświęcić mu choć chwilkę.

Gdy człowiek da się zaprosić i wejdzie do środka, Maniuś cieszy się z całych sił. Przytula się jak najmocniej potrafi, rozdaje buziaki i
wpatruje się w swojego gościa oczkami pełnymi zaufania i miłości.

Totalnie się poddaje człowiekowi, kładzie się na grzbiecie z łapakami do góry i nadstawia brzuszek do głaskania, nie tracąc przy tym kontaktu wzrokowego. Celebruje całym sobą tą chwilę radości.


Maniek to psiak, którego nie da się nie pokochać, wiem co mówię, bo jestem w nim zakochana do szaleństwa i nie ma osoby w schronisku, która, by go nie znała i nie kochała.Gdy odchodzi się od boksu,płacze... :-(

Maniuś robi się z dnia na dzień coraz smutniejszy, bardzo brak mu człowieka, po prostu gaśnie w
schronisku... :-( Bardzo pragnie, by ktoś go pokochał i stamtąd
zabrał... Może to będziesz Ty???


p.s. Maniusia trzeba po prostu poznać i się zakochać, zdjęcia nie oddadzą jego wspaniałego charakteru i uroku osobistego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dziewczyny kochane jesteście :) Bardzo dziekuję za ogłoszenia dla korabiewszczaków ♥, zwłaszcza dla Kawusi. Kawa jest moją podopieczną więc jeśli ktoś ma bardziej szczegółowe pytania odnośnie jej zachowania i charakteru to służę pomocą.

Lolek- super wesoły pies, który poprostu nie przestawałby biegać za piłką. Baaaardzo silny. Pozytywny charakter ale właściciel musi być naprawdę aktywny i zapewnić psu jak najwięcej ruchu i rozrywki.

Avid- sympatyczny, posłuszny z potencjałem do ćwiczeń czy tresury ale zdecydowanie nie jest to łagodny pies. To mnie zaatakował i próbował zdominować przez ugryzienie dwie inne osoby ale bez poważniejszych skutków. Muszę jednbak powiedzieć, że ja się w stosunku do niego źle zachowałam bo to pies dominujący i trzeba do niego o odpowiednio podchodzić. Co tydzień wychodzi na spacer z dziewczynami i przy odpowiednim podejściu chodzi jak zegarek.
Nadaje się tylko i wyłącznie do odpowiedzialnego domu i stanowczego człowieka. Nie parowałabym go także z innymi psami. Dodam jeszcze, że Avid jest wysoki i naprawdę prześliczny.

MAniuś- ma wspaniały dom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...