Jump to content
Dogomania

Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)


dagmara86

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']ooo kope lat[/QUOTE]

zobaczylam na jamnikach; a Tofik taki w moim typie (okolojamnikowy).
proponuje, powiescie plakaty z piesem wszedzie, gdzie duzo ludzi przychodzi - pod sklepem, w przychodni, w bibliotece, urzędzie gminy.
psinek mlody, maly i ladny - dom sie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']zobaczylam na jamnikach; a Tofik taki w moim typie (okolojamnikowy).
proponuje, powiescie plakaty z piesem wszedzie, gdzie duzo ludzi przychodzi - pod sklepem, w przychodni, w bibliotece, urzędzie gminy.
psinek mlody, maly i ladny - dom sie znajdzie.[/QUOTE]

powieszone u weta i na bieżąco robię ogłoszenia na wielu portalach

dziś byliśmy u weta znów zastrzyki dwa były i mały już trochę śpiewał chyba jego cierpliwość dobiegła końca :/
zapłaciliśmy 25zł Pan doktor opuszcza ile może :zawstydzony:
za tydzień kontrola,

ponadto chłopak co dwa dni znaczy teren w domu jak z zegarkiem w ręku :mad:
wskazana kastracja... kasy brak
co do potrzeb fizjologicznych ładnie trzyma :oczami:

dodatkowo zepsuły się nam szeleczki, pękła plastikowa klamra zapinająca, byłam w zoologicznym gdzie kupowałam i Pani nie chce wymienić na bieżąco tylko potrzeba 2 tygodni, może ktoś ma na zbyciu jakieś stare :zawstydzony:

póki co wiążemy smyczą szeleczki...

no to tyle co z relacji, jutro mam wolne jak będzie ładna pogoda postaram się zrobić nowe fotki,

proszę o wsparcie finansowe, może ktoś wspomoże, koszty rosną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']prosze o nr konta - przesle grosik.[/QUOTE]

dziękuję już wysyłam

dziś był telefon o Toffika starsza Pani, która chciała pieska do towarzystwa,
jednak póki co cisza

Tofficzek dalej znaczy teren :angryy: właśnie olał posłanie Floriny :mad:
poza tym żyjemy powolutku :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja też trzymam kciuki za domek dla Tofficzka, niestety cisza.

chłopaczek jest fajny, dużo się uczy od Flory niekoniecznie dobrych rzeczy :diabloti: teraz razem na spacerach obszczekują psy (moja suka lubi tylko wybrane pieski resztę chce kill :mad:) małego zaakceptowała naprawdę szybko jesteśmy z mężem w szoku.
poza tym Tofficzek grzeczny, śpi zawsze w pobliżu nas, po nocy spędzonej w klatce dziś zrobił nam pobudkę o 6, wypuściłam go, przybiegł i spał przy naszym łóżku :) apetyt ma za dwóch zje swoją michę i leci do Floriny ale tu już musimy pilnować psiaki, jęczy przy stole i wytrwale prosi, czasem mu się opłaci czekać :evil_lol:
gotuje psiakom kurczaczka z ryżem i marchewką, a na śniadanko i kolację wciągają karmę z rybką lub jagnieciną bo moja Flora nie każdą toleruje...
czekamy na ładną pogodę to porobią fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagmara86'] .....

dodatkowo zepsuły się nam szeleczki, pękła plastikowa klamra zapinająca, byłam w zoologicznym gdzie kupowałam i Pani nie chce wymienić na bieżąco tylko potrzeba 2 tygodni, może ktoś ma na zbyciu jakieś stare :zawstydzony:

póki co wiążemy smyczą szeleczki...

[/QUOTE]

[B]Dagmaro[/B], przylazłam tu za [B]Jotpeg[/B] :lol:. Jesteś wspaniała, że przygarnęłaś psiaka. Czy szeleczki wielkości Murzynka będą pasowały : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204199-MURZYNEK-AGAT-wychudzony-maluch-jest-już-wreszcie-w-swoim-domku?p=19956037#post19956037[/URL] ? Mogłabym Ci je wysłać w środę, wcześniej pracuję do wieczora. Poproszę o namiary i informację na PW. :lol:
Mizianko dla Toffika :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Dagmaro[/B], przylazłam tu za [B]Jotpeg[/B] :lol:. Jesteś wspaniała, że przygarnęłaś psiaka. Czy szeleczki wielkości Murzynka będą pasowały : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204199-MURZYNEK-AGAT-wychudzony-maluch-jest-już-wreszcie-w-swoim-domku?p=19956037#post19956037[/URL] ? Mogłabym Ci je wysłać w środę, wcześniej pracuję do wieczora. Poproszę o namiary i informację na PW. :lol:
Mizianko dla Toffika :loveu:.[/QUOTE]

dziękuję za odwiedziny wątku :)
szeleczki już wysłała Isadora7 są w drodze także dziękuje bardzo za chęć pomocy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']odwiedzam Tofika.
jaka u was pogoda?
u nas ciepła jesien sie zrobila: +10 st. C.[/QUOTE]

u nas też dziś było słonecznie, ale zanim wróciłam z pracy już się ściemniało :(
Tofficzek skacze jak piłeczka i pozdrawia

p.s. chrumka jak mały warchlaczek strasznie nas to śmieszy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...