Jump to content
Dogomania

PSY DO WALK!!!!!!


Recommended Posts

Wczoraj na TVN chyba w "telewizjerze" był reportarz o psach szkolonych do walk.Podobno w woj.śląskim można się natknąć na niezrównoważonych palantów którzy trenują sowje psy (głównia pity), do walk szczując je na przypadkowo napotkane,spuszczone ze smyczy bule,asty,pity.

I przerywają "walkę"dopiero gdy zaatakowany pies jest martwy :evil: .A później przepraszją i tłumaczą się że im uciekł.

Poprostu udają niemca! zabierają psa i idą w swoją stronę. :evil:

Więc UWAGA.

Pozdrawiam Gardall & Garda

Link to comment
Share on other sites

tak,ogladalam ten reportaz bylam zszkowana co wymyslaja Ci ludzie i jak traktuja psy ,psy byly cale w bliznach :( bezmyslnosc wlascicieli robia to tylko poto by zarobic od kazdej walki wygrany bierze min 1000 do kilku tysiecy jeden sie chwalil ze zarbil juz 10000 i tak utrzymuje rodzine KATASTROFA!!!

Link to comment
Share on other sites

Głupota ludzka nie zna granic, ale co się dziwić przeciez człowiek to najgorsze zwierze na tej planecie. Co my możemy zrobić jako jednostki NIC ale chętnie bym takiego dorwal i mu morde obił :chainsaw: . Tacy byli i będą i nic się nie poradzi pozostaje tylko współczuć tym zwierzakom i aby szybko zostały zagryzione bez męczarni (ale w to to szczerze wątpię niestety)

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie ze w takich przypadkach jesli wiemy ze w okolicy grasuja takie palanty ktorzy spuszczaja swoje psy specjalnie, wypadalo by miec ze soba jakis gaz lzawiacy i tak nafaszerowac tego psiaka ktory zamierza zaatakowac ze by sie odechcialo jego wlascicielowi dupkowi szczuc nastepnym razem, albo jeszcze lepiej tego goscia tez przy okazji tak tym gazem

sorki ale jak slysze cos takiego to ja bym doslownie takiego goscia golymi rekami rozszarpal :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

Chiko chyba nie zapoznałeś się z Ustawą o ochronie zwierząt , jak takie rzeczy wypisujesz ;)

Pies pośrednio jest tu mało winien choć nigdy nie zapominajmy do czego zostały stworzone ;) to ludzie kreują charakter zwierzaka i w większości to on jest odpowiedzialny za stan psychiczny :evil:

Ja czasami jak się patrzę na te przybłędy osiedlowe to mi ręcę opadają i mam ochotę coś z tym zrobić, ale mamy PRAWO które czasami się przydaje :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Speed, to wiele wyjaśnia.

Programu nie widziałam, ale po prostu lubię uzasadione opinie.

Na stronce podanej przez Speeda ktoś w miarę logicznie wytyka błędy i naciągnięcia w programie:

1. Pan "treser" puszcza pita na opone, zaden pitman nie robi tego poniewaz

drutzawarty w oponie niszczy zeby psa w tępie zastraszającym.

2. Pit tego pana jest gruby jak beczka co niepozwolilo by mu stoczyc meczu

dluzszego niz 30 minut :D (moze byl az tak zarobaczony)

3. walka pokazana na filmie to walka azjaty i AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIERA

czyli pokojowego amstaffa ( a nie pitbulla)

4. panowie "pitmani" mówili o kosmicznych sumach pieniedzy a przyjechali na

mecz FIATEM 125p :]

5. po "zawieszeniu' spotkania nastąpilo przkazanie pieniedzy jednej ze stron,

tylko na jakiej podstawie ? czy ktos wygrał ? pan komentator jasno powiedzial

ze nie.

Można by było z tytmi argumentami polemizować, ale po co.

Problem na pewno istnieje, choć niekoniecznie w środowisku "zawodowych pitmanów" :evil: , ile wśród małoletnich debili (nie tak dawno jakiś kretyn szczuł swojego ASTa na bordoga kolegi i już prawie odpinał smycz, ale kumpel podniósł raban i jacyś ludzie się zainteresowali to się idiota zawinął ze swoim ASTem i zniknął).

Zemat- jaka jest Twoja opinia na temat tego programu?

Link to comment
Share on other sites

do tego programu wykorzystano materiały nie zfilmowane w Polsce tylko Rosja dokładnie w pobliskiej wsi koło Somoleńska, a znów inne walki pochodzą z Białorusi widziałem te kasety.

I znaleźli paru BURAKÓW co wielce się znają na walkach <chyba osiedlowych> ich wygląd nie strawiał wrażenia na sparingowców lub naganiaczy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Chiko chyba nie zapoznałeś się z Ustawą o ochronie zwierząt , jak takie rzeczy wypisujesz ;)

Pies pośrednio jest tu mało winien choć nigdy nie zapominajmy do czego zostały stworzone ;) to ludzie kreują charakter zwierzaka i w większości to on jest odpowiedzialny za stan psychiczny

No tak Zemat zgodze sie z Toba calkowicie ze to wlasciciel odpowiada za wychowanie wiec to jemu wypadaloby sorry za wyrazenie "morde zlac"

ale jak jakis pies rzuca sie na mnie albo mojego niewinnego pupila to ja mam gdzies tam jakas ustawe w tym momencie

co mam patrzec jak mi skoczy do gardla bo zalozmy wchyce swojego psiaka i go zaslonie swoim cialem

juz bylem w takiej sytuacji jak jakis glupi wilczur puscil sie na mojego psiaka i ledwo zdazylem go wziac na rece i obrocic sie plecami

i powiedz mi gdzie byli ci co pisali ta ustawe o ochronie, szkoda tylko ze nie widzieli moich plecow od ukaszen bo za kazdym razem jak ten glupi wilczur skakal to sie odrwcalem i nie pomogly jakies tam wolania jego wlascicielki dopiero jak sie wywalilem i psiak mi z rak wylecial i zdazyl uciec w krzaki to ten posrany wilczur dal spokoj, mozna by powiedziec ze byl dumny z tego ze przegonil intruza ktorym oczywiscie ja i moj psiak nie bylem

szkoda tylko ze bylem na tyle glupi i nie podalem tej baby do sadu

Link to comment
Share on other sites

myslisz ze oni tacy szybcy do lapania, watpie

zawsze sie zajmuja tym co nie trzeba i zazwyczaj legitymuja tych ktorzy sprawiaja najmniej klopotu

a ja bede musial zarajestrowac swoja sunie w spoldzielni z czym zwlekam i zwlekam bo jest taka jedna baba co powiedziala ze na mnie policje nasle bo na takie psy jak moj to trzeba zezwolenie bo to pies morderca :evilbat:

to nic ze moja sunia ma dopiero 3 miesiace ale juz ma podobno zadatki na morderce hahaha :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Chiko chyba nie zapoznałeś się z Ustawą o ochronie zwierząt , jak takie rzeczy wypisujesz ;)

Pies pośrednio jest tu mało winien choć nigdy nie zapominajmy do czego zostały stworzone ;) to ludzie kreują charakter zwierzaka i w większości to on jest odpowiedzialny za stan psychiczny :evil:

Ja czasami jak się patrzę na te przybłędy osiedlowe to mi ręcę opadają i mam ochotę coś z tym zrobić, ale mamy PRAWO które czasami się przydaje :wink:

A co ma ustawa o ochronie zwierzat do rzeczy ?

Każdy ma przede wszystkim prawo do samoobrony, zarówno przed zwierzęciem jak i człowiekiem.

I chciałbym też stanąć w obronie biednych dresiarzy, przecież to nie ich wina, że są tacy głupi tak ich wychowali w domach źli rodzice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chiko chyba nie zapoznałeś się z Ustawą o ochronie zwierząt , jak takie rzeczy wypisujesz ;)

Pies pośrednio jest tu mało winien choć nigdy nie zapominajmy do czego zostały stworzone ;) to ludzie kreują charakter zwierzaka i w większości to on jest odpowiedzialny za stan psychiczny :evil:

Ja czasami jak się patrzę na te przybłędy osiedlowe to mi ręcę opadają i mam ochotę coś z tym zrobić, ale mamy PRAWO które czasami się przydaje :wink:

A co ma ustawa o ochronie zwierzat do rzeczy ?

Każdy ma przede wszystkim prawo do samoobrony, zarówno przed zwierzęciem jak i człowiekiem.

I chciałbym też stanąć w obronie biednych dresiarzy, przecież to nie ich wina, że są tacy głupi tak ich wychowali w domach źli rodzice.

jednak poczytaj tą ustawę :wink:

Link to comment
Share on other sites

jakoś strasznie późno tu zaglądnęłam.. ale wrszcie jestem...

moim zdaniem:

1. reportaż kiepściutki... myślę, że miał to być reportaż o ludzkiej głupocie, to się jednak reporterowi nie udało w ogóle... dla laika... niestety był to kolejny reportaż o krwiożerczych bestiach (cytując słowa dzinnikarza...), o psach które stworzone są tylko i wyłącznie do walki.. do zabijania..

2. oczywiście nie neguję samego problemu, taki rzecz jasna istnieje.. i z pewnością nie brakuje wyrostków-"kapturowców", którzy sobie takie zabawy urządzają i z tym oczywiście trzeba coś zrobić!!

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądałam tego programu ale przyniósł on zamierzony efekt. W zeszłym tygodniu przyjechali do mnie znajomi ze Śląska z dwoma młodymi amstaffami. Ponieważ suczka miała jakieś uczulenie pojechaliśmy do przychodni 4 łapy na Woli. Ja przy okazji też zabrałam ze sobą jedną ze swoich suk. Siedzieliśmy grzecznie w poczekalni nas troje i trzy asty. No i zaczęło się .. ja się boje to takie ostre psy, psy do walk , ja widziałam ja oglądałam itp. Nie istotne było, że nasze psiaki siedziały grzecznie nie zwracając na inne psy najmniejszej uwagi. Program w telewizji, oraz dość zaskakująca wypowiedź, w innym programie jednego ze znanych warszawskich hodowców .”..że amstaffy są to psy do walk” zrobiło swoje. Nie spotkałam się wcześniej z taką wrogością do tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

jesli wiadomo o takim prcederze trzeba "na policje"

ale to pozostanie zawsze na jakims poziomie, jak kieszonkowcy, napady i inne. do konca nie da sie tego zniwelowac. u mnie na dzielnicy swego czasu organizowane byly walki psow na kagance...co myslicie o tym? na razie Was pytam,a potem napisze co ja sadze:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...