Jump to content
Dogomania

Oszuści na dogo...


kacha_wawa

Recommended Posts

Jest to kontynuacja wątku o oszustach działających na naszym forum, bardzo prosimy o kulturalne wypowiedzi i konstruktywne uwagi jak skutecznie zakończyć ten proceder.
Link do poprzedniego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48821&highlight=sznaucerka+mini[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=7]:/[/SIZE]
[SIZE=7][/SIZE] [/CENTER]
[LEFT][SIZE=3]Właśnie zobaczyłam, że wątek został zamknięty. Niedobrze, bo do tamtego, "gorącego", więcej osób zaglądało, a tu będą pustki i sprawa "przyschnie"...[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]Jestem oburzona tym, co wyprawiają państwo Z., uważam, że w pierwszym poście powinnaś opisać krótko całą sytuację, nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy - czyż nie wyciągali psów rasowych ze schronisk, by je rozmnażać i sprzedawać szczenięta?[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]A najgorsze, że tyle osób im uwierzyło (w bajki o przypadkowej ciąży bokserki Soni, potem oddaniu "łudząco podobnej do ich Viki" sznaucerki z wyrwaną pierwszą stroną z książeczki zdrowia Viki; potem Dredzika).[/SIZE]
[SIZE=3]Pomagano szukać domków, wysyłano pieniądze.[/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Takich ZALEWSKICH na Dogomani jest wiecej!!!!!:angryy: ktorzy rodowodowe starsze,bezplodne Suki usypiaja albo wydaja !!!!.Tylko ci ludzie niemaja odwagi tego tu napisac.

Niebronie Zalewskich, ale widocznie jescze jakies uczucia maja,skoro szukaja dla tych psiakow domow!! a nie poprostu usypiaja jak robia to inne hodowle czy pseudohodowle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Proszę was o sprawdzenie aukcji:
[URL]http://allegro.pl/item189522015_amstaff_american_stafford_terrier_suczka_.html[/URL]
Dziewczyna pisze,ze psa dostała, a w/g mnie 4 zdjecie jest czysto "schroniskowe"!!!!Dziwi mnie też,że już miała psy jak dostała kolejnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sorki namieszłam chyba troche moim postem.. Chodziło mi o to, że mam psa przygarniętego od zalewskich ( sznaucerkowato yorkowata sunia)i nie wiedzieliśmy, że tam takie "akcje" z pseudohodowlą psów się dzieją..Przedstawiali nam się jako ratujący bezdomne zwierzęta..i przypadkiem trafiłam na "ich" wątek na forum.. Jeszcze raz sorki za zamiesznie moim postem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Gdziejest link do poptrzedniego wątku..bo sie troche nie orientuję?
Ludzie brali bidy ze schronu(w typie rasy) i rozmnażali?! :( ;/[/quote]
jeden z wielu :angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48821&highlight=sznaucerka+mini[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...