Jump to content
Dogomania

Wystawa Miedzynarodowa Malmö /Szwecja/ 17-18.03.07


BLACKDRAGON

Recommended Posts

Wystawa jak zwykle dobrze zorganizowana w przestronnych halach. Jedynym minusem byl brak wykladzin na ringach dookola.
Nie wiem jak w pozostalych rasach wypadly polskie psy /widzialam w sobote jedynie p.Tuliszewska/ ,za to w amstaffach w sedziny Engh Kari z Norwegii pokazaly klase:)
Mam katalog z soboty ,wiec jakby co sluze stawkami.
BOG III wygral Kerry Blue, 2-gi byl Terrier Irlandzki.

PSY
kl.ml. 1 dosk. HP CK TOP GUN BLACK Florida wl.M.Miladinovic-Szwecja /handler:W.Jurek/
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7744/20070317091904aakn6.jpg[/IMG]

kl.otw.:
1.dosk.CERT CACIB BOB Woodforest AN EZ PERFECT TEN wl.W.M.Jurek
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7041/image6yg6.jpg[/IMG]

kl.champ.
2 dosk. CH Woodforest EZ DRAGON TALES wl.M.W.Jurek

SUKI
kl.ml.
1.HP TI AMO BLACK Florida wl.Swedestaff Kennel -Szwecja handelr :W.Jurek

otw.
4 LUISIANA BLACK Florida wl.Swedestaff Kennel-Szwecja handler:W.Jurek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BLACKDRAGON']Mam katalog z soboty ,wiec jakby co sluze stawkami. [/quote]

Moje gratulację :multi: :multi: :multi:

Czy mogę skorzystać i poprosić o stawką akit amerykańskich (jeśli jakieś były w sobotę - nie wiem czy akurat masz V grupę). :modla:
Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za gratulacje:)

Niestety Akity byly w niedziele,a z niedzieli katologu nie mam.

BIS:
1.[FONT=Comic Sans MS]Amerikansk Cocker Spaniel [B]PLCH SU(U)CH WW-06 Wibs Tri'n Catch Me DK19427/2004[/B] Hanhund[/FONT]
2.[FONT=Comic Sans MS]Tax, Korthårig Dvärg [B]NORDV-06 SV-06 Seidemann's Canasta S67020/2005[/B] Tik /sedzia BOG : DOROTA WITKOWSA-PL / [/FONT]
3.[FONT=Comic Sans MS]Pyrenéerhund [B]SV-06 Vi'skaly's Spirit Of Alaska S40805/2005[/B] Hanhund[/FONT]
4.[FONT=Comic Sans MS]Afghanhund [B]FINUCH FINV-06 NUCH SUCH Aviva Coeur A Coeur S23688/2003[/B] Hanhund[/FONT]
BIS6:
[FONT=Comic Sans MS]Kerry Blue Terrier [B]SUCH SV-06 USCH Symphonie's Be My Valentine S69644/2006[/B] Hanhund[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Australian Shepherd [B]DKUCH USCH Halfmoon Full Of It AKCDN03625004[/B] Hanhund[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Akita [B]FINUCH INT&NORDUCH KBHV-01 KBHV-04-05-06 NV-01 SV-01 SV-03 SV-06 Amateraso No Ida-Ten S15584/2000[/B] Hanhund[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Bayersk Viltspårhund [B]N VCH NORDV-06 NV-06 S VCH SJCH Askmaden's Yrrol S31637/2005[/B] Hanhund[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Strävhårig Vorsteh [B]SV-06 Trollängens Gaston S26210/2004[/B] Hanhund[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Shih Tzu [B]Popeye's Trick Or Trigger S17166/2006[/B] Hanhund[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Gratulacje :D:D:D Super!

Tez mam nadzieje, ze w tym roku ponownie wybiore sie na wystawe w Szwecji :D[/quote]
tez mam taka nadzieje, w sumie to juz przesadzone ze latem, sierpien-wrzesien wybieram sie do Szwecji.. Lubie ten kraj, a i przy okazji na wystawy wskoczymy:loveu:

[quote name='Martyna'][URL]http://kennet.skk.se/hunddata/[/URL]

za jakis czas beda wyniki wszystkich ras ;-) Troche cierpliwosci :P[/quote]
oj na szczescie u Szwedow nie tak zle , za dlugo czekac nie bedziemy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...