Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aska7']Jeśli ktoś miałby moce przerobowe i zrobiłby bazarek, to mam trochę gadżetów po zlikwidowanym komisie GSM i ręcznie zrobione kolczyki (ok. 200 szt.). Chętnie wyślę. Proszę o info na PW.[/QUOTE]
Możesz wysłać mi. Tylko bazarek zrobimy na fb i też na inne psiaki. Jeśli oczywiście się zgodzisz. Najwyżej będziemy wystawiać partiami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Możesz wysłać mi. Tylko bazarek zrobimy na fb i też na inne psiaki. Jeśli oczywiście się zgodzisz. Najwyżej będziemy wystawiać partiami:)[/QUOTE]
To ja już wysyłam:)
pewnie podzielimy na kilka bazarków, ale damy radę:) Myślę, że będzie dla małej i dla Józia, może Cziki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Jak się czuje Lola?[/QUOTE]

[quote name='bela51']Przypominam sie z prosba o nr konta.
I oczywiscie chcielibysmy wiedziec ,co u Loluni ? Czy zdrowa ?[/QUOTE]

Belu powiedz mi tylko czy bazarek był na karmę i leki , czy na utrzymanie ?Bo to dwa różne konta są .Przepraszam ,że mnie nie ma , ale chyba wykorzystuję właśnie limit nieszczęść na ten rok i nie ogarniam już chyba niczego .Lola się trzyma choć chudnie nadal :( Trzeba się liczyć ,że to już niedługo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Belu powiedz mi tylko czy bazarek był na karmę i leki , czy na utrzymanie ?Bo to dwa różne konta są .Przepraszam ,że mnie nie ma , ale chyba wykorzystuję właśnie limit nieszczęść na ten rok i nie ogarniam już chyba niczego .Lola się trzyma choć chudnie nadal :( Trzeba się liczyć ,że to już niedługo :([/QUOTE]
Tak mi przykro Aniu.
Mam nadzieje,ze wszystko jakos sie ułozy, czego Ci serdecznie zycze. Loluni oczywiscie zycze zdrowia, biedna dziewczynka.
Bazarek był dla Loli, bez jakiegos szczegolnego wskazania potrzeb. Wiec decyzje zostawiam Tobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Tak mi przykro Aniu.
Mam nadzieje,ze wszystko jakos sie ułozy, czego Ci serdecznie zycze. Loluni oczywiscie zycze zdrowia, biedna dziewczynka.
Bazarek był dla Loli, bez jakiegos szczegolnego wskazania potrzeb. Wiec decyzje zostawiam Tobie.[/QUOTE]

To może przelej na fundacyjne , niech ma zapas na karmę :
[B]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych
ul.Kolbe 2/4
97-200 Tomaszów Maz.
[COLOR=#000000]Nr konta 65203000451110000002613570
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Poszedł przelew dla Loli w wysokosci 155 zł.
Prosze o potwierdzenie na watku bazarkowym, gdy pieniązki będą zaksięgowane.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250792-ZAKONCZONY-!-Ksi%C4%85zki-p%C5%82yty-ciuchy-kosmetyki-bizu-od-fony-dla-ps%C3%B3w-do-04-04[/url]

Link to comment
Share on other sites

Na moim bazarku ciuchowym zebrało się 351,50 zł. Zaokrągliłam i przelałam na konto fundacyjne 360,00 zł. Jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Du%C5%BCo-markowych-i-lnianych-na-chor%C4%85-Lolk%C4%99-do-23-04-do-21-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Na moim bazarku ciuchowym zebrało się 351,50 zł. Zaokrągliłam i przelałam na konto fundacyjne 360,00 zł. Jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Dużo-markowych-i-lnianych-na-chorą-Lolkę-do-23-04-do-21-00[/URL][/QUOTE]

Super:) Dziękujemy:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Na moim bazarku ciuchowym zebrało się 351,50 zł. Zaokrągliłam i przelałam na konto fundacyjne 360,00 zł. Jak dotrą proszę o potwierdzenie na wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Dużo-markowych-i-lnianych-na-chorą-Lolkę-do-23-04-do-21-00[/URL][/QUOTE]


dzięki ogromne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...