Jump to content
Dogomania

oto OTTO !! mój mały wulkan energii :)


Ana :)

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest TyŚka

Psy bezdomne olewają, bo się boją chorób odzwierzęcych... ale taki przydupas, który obsikuje wszystko i są skargi... a pies się cieszy to biorą go. W końcu nei zaplchony i skoro u kogoś to nie jest agresywny. Fuck logic :D

Link to comment
Share on other sites

u nas SM ma takie psy głęboko w dupie, można zgłaszać do usranej śmierci, a oni zero reakcji. Ale jak idziesz ze swoim psem bez smyczy i pies idzie przy nodze, albo robi kupę to będą stali nad głową psa i czekali czy posprzątasz po nim...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

 

Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz,
Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika,
Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć,
I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć...

:D tak mi jakoś tekst piosenki na myśl przyszedł...

 

Ale fakt faktem. Nie grzeszysz Ana fotkami :(

Link to comment
Share on other sites

No i ktoś nowy. Bąbel, mały znajdek który nie jest już mały :P znaleziony w wieku około 4 tygodni, małe, wywracające, płaczące coś było, teraz ma już prawie 5 miesięcy i spokojnie mogę stwierdzić, że  jest to kot dla koneserów :) zbójnik, złodziej wszystkiego, kot demolka i menda w jednym :) po prostu żmija na własnej piersi wyhodowana, no ale synek go uwielbia :)

 

2iifsl0.jpg

 

20i6ed3.jpg

 

230cc9.jpg

 

t9xlb5.jpg

 

 

Oczywiście teraz jest już znacznie większy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

No nie wierzę :D Super, że w końcu coś świeżego wstawiłaś. Otto faktycznie nie do poznania :) A jaki ma teraz charakter?

Ojaaa, a Bąbel super słodki. Kocham pingwinki, a on ma jeszcze przepiękne oczy :). A to, że charakterny to norma, nie od dziś wśród północniaków mawia się, że piękne istoty to mocno charakterne debilki :)

Link to comment
Share on other sites

Tak zlitowałam się nad Wami i dodałam kilka zdjęć, a tak na prawdę chciałam się pochwalić ładnym kotem :) powalają mnie te kocie długie białe wąsiska :)

 

 

 

 

To tak Otto w domu to jak wiadomo anioł, a nie pies, tak było zawsze i nic się nie zmieniło w tym względzie.

 

Spacer odbywa się raczej w spokoju, ja jakoś potrafię "kierować" Ottem. W dalszym ciągu nie mogę go spuszczać ze smyczy żeby bawił się z innymi psami, nie bawi się zabawkami ( nigdy tego nie robił ), aport ma w głębokim poważaniu ( od małego miał to w czterech literach ), nie pływa ( od zawsze i pewnie już na zawsze ).

Umie tylko podstawowe komendy, bo albo on nie chce albo ja nie umiem zachęcić go do nauki :P Po prostu ma taki olewcze podejście do nauki. Najszczęśliwszy jest gdy może leżeć na kanapie i to najlepiej z człowiekiem który będzie go miział :) Rożnymi sposobami próbowałam zachęcić go do zabawy, nauki i się poddałam bo on po prostu już chyba taki jest. Czasami chłopak poszaleje, pobiega, nawet za kijkiem poleci ( tylko w celu zobaczenia gdzie upadnie ) i tyle :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Hehehe, to Otto faktycznie ma wiele cech gamoniusowatych ;). Z tym, że ja po prawie 5latach potów mam drobne sukcesy i pieskowi zaczyna sprawiać frajda zabawa i przynoszenie zabawek, ale ciii, nie zapeszajmy :p. Także i u Was może nie jest jeszcze wszystko przesądzone. Choć faktycznie ja już nad pogodzeniem swojego psa z wodą postawiłam krzyżyk ;p. Znam więc Twój ból.

A jak koteł reaguje na Otta i na odwrót?

Link to comment
Share on other sites

Kot pojawił się w domu jak miał około 4 tygodnie ( w kartonie przy ulicy biedak siedział ), był małą niemotą jeszcze więc szybko przyzwyczaił się do psa, a Otto no cóż ma stosunek po prostu olewczy, chociaż teraz jak z kota jest zaczepny młodzik to trochę się z nim pobawi, albo najzwyczajniej przegania go po czym wycofuje się na przedpokój i tam ma od małolata święty spokój :) chociaż ostatnio przyłapałam ich jak razem spali na kanapie !!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

No i wpadłam!
Otto jaki cudak :D śpodpalana z niego ślicznota! w ogóle lubie wszystko co podpalane ;)

a kociak jaaaaki słodki! Sama mam 7 kotów z czego co najmniej 4 to znajdy i z tego mojego skromnego doświadczenia moge powiedziec, ze znajdy to najfajniejsze kociska! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi się jeszcze kiedyś uda przekonać go do wody zobaczycie !!!! :D

 

Koteł słodki może i jest, ale okropny zbój z niego, kradnie co popadnie, drapie, gryzie i wszystko co najgorsze :D już jestem coraz bliżej przerobienia go nie tyle co na mielonkę, ale nawet na pasztet ! :P

 

A wczoraj kot miał swoje pierwsze wyjście na podwórko w szelkach i na smyczy hahaha, syn się uparł, że kupi kotu i będzie sobie z nim po ogródku chodził :P zanim udało mi się włożyć szelki na kota, to moje ręce były cale podrapane i pogryzione, ale kot zdawał się być zadowolony z wyjścia :P

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Buhahaha... skąd ja to znam. Mój kot marudzi, że chce na spacer, ale zanim mu szelki włożę to wyglądam jak wieloletni niedoszły samobójca :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...