Jump to content
Dogomania

mordercze husky


anyia

Recommended Posts

wlasnie wrocilismy z mezem ze spaceru z moimi sukami i chce wam cos opowiedziec

wracajac zawsze biore suki na smycz z tego wzgledu ze zanim dojde do domu musze przejsc przez taki maly lasek i czesc osiedla ... na osiedlu wiadomo... sa uliczki i czasami jakis samochod... a lasek ogranicza mi pole widzenia i staram sie miec psy pod kontrola

no wiec idziemy z sukami... kazde trzyma,, swoja'' na smyczy a na przeciwko idzie para starszych ludzi... gdy juz doszli do nas.. mezczyzna pyta

,, przepraszam..... chcialem zapytac o cos..... no wiec mowie slucham?

a pan na to.... czy to sa te psy ktore o zmroku rzucaja sie nawet na wlasciciela????

ja taaaaaaakie oczy i mowie ze pierwszy raz cos takiego slysze... a on na to. czy to sa husky?

wiec mowie ze malamuty... a pan na to... ze byl kiedys u jakiegos ogrodnika ktory trzyma w kojcu 2 husky do pilnowania terenu.... i ten ogrodnik powiedzial ze wypuszcza psy z kojca za dnia poniewaz o zmroku rzucaja sie na kazdego bez wzgledu na to czy to wlasciciel czy nie

gdy ow pan podszedl do kojca z tymi rzekomymi husky... psom momentalnie zrobily sie czerwone przekrwione oczy i rzucily sie z klami na siatke kojca

boshhh moj i pozniej jakies takie niestworzone historie kraza po swiecie...

pan byl wyraznie rozczarowany gdy powiedzialam mu ze to totalna bzdura... no chyba ze ktos sobie psa wyszkoli na morderce

zastanawialismy sie pozniej z mezem czy nie byly to kaukazy bo predzej bylabym sklonna w te brednie uwierzyc... ale facet pomylil malamuty z owymi ,, mordercami'' wiec chyba podobienstwo bylo

i tak sie rodza mity

pozdrawiam a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

mysle ze ogrodnik cos namieszal... albo facetowi pomylily sie rasy psow... ew. bylo to cos mieszanego o wygladzie husky lub malamuta

ja juz tyle niestworzonych historii slyszalam na temat tych ras ze wlasciwie nic nie bylo mnie w stanie zaskoczyc.... ale to co uslyszalam dzis to zrobilo wrazenie:))))))

kilka lat temu dowiedzialam dlaczego malamuty maja takie ,, szerokie' czaszki:)))))

podobno dlatego ze walczac z wilkami atakuja te wilki lbami walac z calej sily:))))))))))

kurde tylko do dzis nie wiem dlaczego akurat z wilkami:-P

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

nie sadze aby cos wymyslal... niby po co mialby zaczepiac obcych ludzi zadajac wymyslone pytanie

wydaje mi sie ze chcial utwierdzic sie w przekonaniu ze to tez sa takie psy ktore o zmroku rzucaja sie wlascicielowi do gardla:))

a & malamuty

PS. za dnia podobno nie byly agresywne..... dostawaly amoku o zmroku

Link to comment
Share on other sites

wiesz.... to wszystko jest debilizmem... a najwiekszym okreslenie.. ,, rasa mordercza''... tymbardziej ze wg tego czlowieka huski to wlasnie psy mordercy..... o ile wogole zdarzaja sie przypadki agresji w stosunku do ludzi u psow polnocy... to sa to jakies pojedyncze przypadki i nie mozna uogolniac ich z dana rasa

wydaje mi sie ze to wlasciciel tych psow chcac zrobic wrazenie naopowiadal takich glupot a facet uwierzyl

przeraza mnie tylko fakt ze ludzie wierza w takie dyrdymaly

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Uff, kamień spadł mi z serca. Nareszcie nie tylko rottweilery są psami - mordercami :wink:

Kuźwa, a ja mam znajomych, którzy mają malamuty i nic mi nie powiedzieli... że psy po zmroku atakują... Przestanę do nich wieczorami chodzić :D

Link to comment
Share on other sites

podobno dlatego ze walczac z wilkami atakuja te wilki lbami walac z calej sily:))))))))))

kurde tylko do dzis nie wiem dlaczego akurat z wilkami:-P

No przecież to oczywiste, że muszą walczyć z wilkami, jak ciągną te sanie przez mroźne lasy i pustkowia, to co mają na swej drodze spotkać jak nie wilki?! Wiewiórki? :lol:

Dina2, do tego że ludzie nie rozróżniają ASTów, Pitów i innych bulli to już się przyzwyczaiłam. Zwykle każdy "taki" pies to pittbull, bo o tym najczęściej słyszą przy okazji różnych "dokumentów" o walkach psów. No i oczywiście każdy to morderca... 8)

Link to comment
Share on other sites

:-? nie rozumiem dlaczego niektorzy ludzie maja tak pusto w glowie i sa tacy latwowierni. Mysle, ze ten ogrodnik pewnie sobie zartowal a ten facet mu uwiezyl. niespotkalam sie jeszcze z zadnym huskim agresywnym w stosunku do czlowieka. Nawet kiedys widzialam taka nieoficjalna liste 10 najlagodniejszych ras i huski wlasnie sie tam znalazl

Link to comment
Share on other sites

a wy wiecie ze mój bobis (kompletny mieszaniec) został nazwany Yorkiem :lol: :lol: hihihih to było dziecko młodsze odemnie z mamusia to było dawno ale teraz mis ie przypomniało , a ja powiedziałam : raczej jest podobny do kundelka i poszłam , nawet nie wiem dlaczego tak jej odpowiedziała no ale cóz mój pesio to yourk

Link to comment
Share on other sites

To i ja sie dorzuce :) Bylam na spacerze z bullinka i pewna starsza pani z jamnikiem zaczepia mnie i mowi: Pani wie, ze ten pies nic nie widzi? Ja sie pytam dlaczego - odpowiedz - bo ma takie male oczy i mu ta kosc przeszkadza :D

Ludzie chyba się wzajemnie prześcigają w wymyślaniu tego typu bredni :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Kochani !! I macię i nie macie racji zarazem !! Czasem "legendy" są zrobione na okoliczność chwili........ nie muszę daleko szukać.

Moja siostra wzięła do siebie paroletniego bernardyna krótkowłosego bo pogryzł go drugi i szkoda go było hodowczyni, która niedaleko mieszkała, a u siostry było akurat azpotrzebowanie na psa. Pilnowała cudzego domu a tam co jakiś czas coś ginęło.......... to wieś zupełna gdzie inteligencji nie uświadczysz........ Zaczęli ludziska pytać poco jej taki stary pies, więc spokojnym głosem ,takim tonem od niechcenia powiedziała: a pogryzł poprzedniego właściciela tak ,ze w szpitalu leży i mieli go uśpić wiec co miała zrobić?? wzięła go na przechowanie..............

Od tego czasu nic z obejścia nie zniknęło !!!!

Po pół roku, kiedy nikt we wsi nie ucierpiał przez psa ,znów się zaczęło...

paru łebków wybrało się na jabłka do obejścia.... pies podkurowany i wyleczony, dopadł ich na płocie i zmusił do odwrotu, ostatniego w d.... szczypnął tak ,ze tydzień nie siadał na twardym........ i długo był spokój.....

A te co zagryzają właściciela to WILKOŁAKI !!! Coś się gościowi pop.......ło... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...