Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc sercem calym-dla Alika ,ma czesciowy paraliz ...Sosnowiec


Recommended Posts

Iwonko walczcie ! jestesmy z wami :calus::iloveyou::modla:caluni czas!Iwonko nie moglam odpisac ani oderbrac , bo bylam na badaniach ....jak czytam ze jest cien nadziei, to lepiej odrazu i na sercu i na duszy.
Ciociu[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/serc02.gif[/IMG] aido:modla:sercem dziekujemy ogromnie
wszystkim janiolom kochanym :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aida']Alusiu ja już roztroju dostaję. Jestem umówiona że zostanę poinformowana jak wizyta się skończy ale do tej pory cisza. Kciuki mam już sine od zaciskania[/QUOTE]

pani dr jest bardzo dokładna , z nami nawet na spacer wychodziła sprawdzić jak Ozzy się porusza w jaki sposób łapkę ciągnie itd ...trzymamy z całych sił:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Panią Doktór. Badania jeszcze trwają ale Pani doktór twierdzi że jeżeli to miastenia to tylko nabyta.Na tą chwilę jedynie co może stwierdzić to chyba dobrze napiszę ahalazja perestatyka jelit. Dostał leki które mają ulżyć jego cierpieniom.Zostaną dzisiaj wykonane wszystkie badania żeby zdiagnozować ALika na 100%. Konkrety będą za jakieś 3 dni po otrzymaniu wszystkich wyników. Dobrze że trochę biedakowi ulży. Ale całe szczęście że jestem upierdliwa do bólu i dzwoniłam bo chociaż podjęłam decyzję o pełnej diagnostyce.Czyli z tego co mówi Pani Doktór jest iskierka nadzieji że będzie lepiej. Trzymajmy kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Hura przed chwilą znowu rozmawiałam na temat kosztów do zapłacenia i okazuje się że Alik podniósł łapkę do sikania.Pani Doktór jest zachwycona ALikiem przemiły psiak[/QUOTE]

no to teraz jak Iwona będzie zgodnie z zaleceniem pani dr opiekować się niuniusiem to moze być tylko lepiej:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Kochane juz pisze :iloveyou:jest nadzieja dzieki cioci aidzie[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serc02.gif[/IMG] -janilowi wielkiemu naszemu:modla:,dzieki temu janiolowi - dzis Alisiowe szanse sie zwiekszyly! Ciociu aido[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serc02.gif[/IMG] - dziekujemy jak tylko mopzemy najpiekniej! Alis jest ter juz w domku , latalysmy z Iwonka po pracy , szukajac pielegniarki , ktora moze podac kroplowenke dzis wieczor , teraz , znalazlysmy kochane kobitki w naszym sklepiku kwiaciarni , jedna z babeczek zaraz z Iwonka pojechala do domku , podac Alsiowi , bo byl jakis maly klopocik z tym podaniem , kochane ja dzis rozmawialam pierwszy raz z ciocia aida, ciociu zaszczyt dla mnie , dla nas z Iwonka wielki !
Dzisiejszy koszt to wielkie ogromne pieniazki , ktore wylozyla sercem aida - [COLOR=#800000][SIZE=4]800 zl[/SIZE][/COLOR]!!l
a ja siedze i rycze i raduje sie ze jestem z wami , ze moge z wami byc tu i teraz ech:iloveyou:

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][FONT=comic sans ms][SIZE=4]Dziekujemy
ja oniemialam i nogi mi sie ugiely ... kochane dziekujemy ze jestescie wszystkie , ze jestescie z nami .
Stokroc dziekujemy aiduniu [URL="http://www.dogomania.pl/component/odudecard/odudecardshow/21/630.html"][IMG]http://supergify.pl/images/stories/ecard/wale50ss.jpg[/IMG][/URL]
Iwonka w domku , niedlogo napisze jak Alis z kroploweczka .[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

ja też rozmawiałam dziś z aidą ... nie raz ... i powiem szczerze, gdyby Alik nie trafił dziś do doktor do Tychów to za kilka dni byłoby jednej psiej duszyczki mniej


gotuje się we mnie maksymalnie, jk lekarz mógł popełnić TAKI błąd ... i nie o miastenie tu chodzi

jeśli psiak się nie załatwia, jeśli zwraca po lekach, jeśli słabnie i z bólu nie chce wstawać ... to co pierwsze na myśl przychodzi? ... niestety pani doktor nie przyszło


Iwonka zanim trafiłaś do gabinetu wet w Twoim mieście ... ile dni Alik nie robił qpy?

Link to comment
Share on other sites

dlatego też wcześniej pisałam , ze mnie bardziej martwiło to że pies się nie załatwia ... teraz tylko taka dieta która pozwoli psu się załatwiac bez bólu i systematycznie

Pewnie pan dr dała wskazania czym niunka karmić , zapewne to gotowane mięsko , ryż , może i glutek o którym też już pisałam ....musicie dać radę , nie za dzień , nie za 2 , moze za 7 może za 10 dni przyjdzie poprawa

[SIZE=1]to ja teraz już mogę napisać , jeśli psiak długo się nie załatwia , w jelitach tworzy się zator , jelita ulegają martwicy , pies zaczyna zwracać , narządy ulegają samotrawieniu i pies umiera ...to tak pokrótce aby na przyszłość nie czekać jak nie ma kupy [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Kochane juz pisze :iloveyou:jest nadzieja dzieki cioci aidzie[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serc02.gif[/IMG] -janilowi wielkiemu naszemu:modla:,dzieki temu janiolowi - dzis Alisiowe szanse sie zwiekszyly! Ciociu aido[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serc02.gif[/IMG] - dziekujemy jak tylko mopzemy najpiekniej! Alis jest ter juz w domku , latalysmy z Iwonka po pracy , szukajac pielegniarki , ktora moze podac kroplowenke dzis wieczor , teraz , znalazlysmy kochane kobitki w naszym sklepiku kwiaciarni , jedna z babeczek zaraz z Iwonka pojechala do domku , podac Alsiowi , bo byl jakis maly klopocik z tym podaniem , kochane ja dzis rozmawialam pierwszy raz z ciocia aida, ciociu zaszczyt dla mnie , dla nas z Iwonka wielki !
Dzisiejszy koszt to wielkie ogromne pieniazki , ktore wylozyla sercem aida - [COLOR=#800000][SIZE=4]800 zl[/SIZE][/COLOR]!!l
a ja siedze i rycze i raduje sie ze jestem z wami , ze moge z wami byc tu i teraz ech:iloveyou:[/QUOTE]

ja tez oniemialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazyeye: prawdziwy aniol!!! slow po prostu brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca dziękuję Aidzie której nigdy nie zdołam się odwdzięczyć za to co zrobiła dla Aliego !!! Ali jest po badaniach trzeba czekać do poniedziałku wtedy pojedziemy do pani doktor z Alim i będziemy rozmawiać . Wszystko jest na dobrej drodze ale ja i tak jestem przerażona i martwię się czy dam sobie radę przy opiece i podawaniu leków Aliemu przez te dni :( to nie jest podanie tabletki tylko cały zestaw zastzyków ( to już jednak opanowałam ) ale najgorsze są kroplówki :( przeraża mnie to ! Tym bardziej że nigdy nie miałam z tym styczności a trzeba podać z tego co mi przekazano 4 kroplówki dziennie . Ja wychodzę do pracy na 7 h może uda mi się załatwić urlop jakiś bezpłatny ale wątpie.... :( Dziś mieliśmy problem z wenflonem bo był niedrożny w końcu się udało podać płyn w porozumieniu z weterynarzem . Ale jutro z rana muszę jechać do kogoś kto zmieni mu wenflon i pokaże jak podłanczać kroplówkę . Oczywiście nie możemy liczyć na pomoc pani doktor u której zaczynaliśmy leczyć Aliego tu w Sosnowcu gdyż zadzwoniła z pretensjami do mojej mamy że zaczęliśmy leczenie u innego weterynarza .....no cóż....

Link to comment
Share on other sites

Potrzeba matką wynalazków ...dasz radę ...uwierz

a gdzie mieszkasz nie ma jakiegoś gabinetu wet?? każdy inny wet czy technik wet. powinien pomóc przy takim zabiegu , wystarczy abyś raz zobaczyła i sama spróbowała ....teraz NIE MOŻESZ odpuścić , teraz pamietaj TWÓJ ruch i zdrowie Alika zalezy też od ciebie , od tego abyś TY NIE ZWĄTPIŁA w jego wyzdrowienie .... musisz uwierzyc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...